İngilizce Kursu Arıyorum. İstanbul İngilizce Kursu İçin Tavsiyesi Olan?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

34smarter34

Üyecik
Dil öğrenmek için bazı arkadaşların belirttiği gibi artık online kurslar var ve birebir çok kaliteli eğitim veriyorlar hem de sabit kurslarla kıyas edilmeyecek şekilde çooook ekonomik. Sabit kurslarla ilgili az çok herkesin bir fikri var. Bende online olarak www.mv-academy.com a kayıt oldum konuşma için çok etkili bence. Adamların tüm derdi konuşma :) İsterseniz bakabilirsiniz ...

ysmnakyzz

Üyecik
Merhabalar,
İstanbul Üsküdar'da oturuyorum. Yabancı dil eğitimi için kendimi geliştirmek istiyorum. İstanbul Anadolu yakasında önerebileceğiniz bir İngilizce kursu var mıdır? Bu konuda bilgi verirseniz sevirinim.
Üsküdar British Life eğitim ve eğitmenleri çok iyi şiddetle tavsiye ederim.

emf.firat

Üyecik
ümraniye genç akademi hem uygun fiyatlarda eğitim veriyor hemde ingilizce konuşma odaklı bir eğitim veriyor.YDS için gitmiştim ve puanımda büyük bir artış oldu eğitmenlerin hepside yabancıdır.. www.gencakademi.com.tr

elfgokce22

Üyecik
Genel İngilizcede İstanbul Lisan Merkezi iyidir. Her seviye bir kur şeklinde veriliyor. 2+1 kampanyasından faydalandım ben. Fiyatlar oldukça makul. İlk iki seviyede yabancı ve Türk hocalar paylaşıyor dersleri sonraki seviyelerde sadece yabancı hocalar geliyor. Gramere dayalı bir eğitim de yok yani dört dil becerinizi de geliştiriyorlar. Konuşuyorsunuz da anlıyorsunuz da yazıyorsunuz da okuyorsunuz da. Ayrıca gramer ek dersleri de var normal ders saatlerinden sonra drama, speaking ve gezi aktiviteleri var. Ben gerçekten çok memnun kaldım bu ilgiden alakadan, kesinlikle size de öneririm.
Hangi sube acaba

---- Mesajlar birleştirildi ----

genel ingilizce eğitiminde bende istanbul lisan merkezini öneririm valla sıfır ingilizceyle gitmiştim yaklaşık 3ay sonra ingilizceyi tamamen söktüm diyebilirim upper seviyesine geldim şimdi bol bol ingilizce pratik yapıyorum ve yazında work and travel yapmak istiyorum bu şekilde ingilizceyi ana dilim gibi yapıcam inş. istanbul lisan merkezini öneririm valla hocalarda çalışanlarda çok kaliteli ve ilgililer :)
3 ayda nasil oldu kurs hakkinda detayli bilgi verebilir misiniz acaba

Son düzenleme:

thinkinabout

Üyecik
British side'a gitmiştim ama baya oldu. Fena kurs değildi. Bir de Wall street English var. Oranın sistemi biraz farklıydı. 3 ders bilgisayarla, 1 ders yabancı hoca ile birebir şeklinde oluyor. Bazıları hiç memnun kalmadı, bazıları da çok sevdi. Ben sevenlerdenim. Sıfır ingilizcesi olanlar için iyi değil ama belli bir seviyen varsa üzerine koymak için yararlı olabilir. Oralarda şubesi varsa inceyebilirsin.
Bir de alternatif olarak yeni keşfettiğim cambly.com diye bir online ingilizce eğitimi platformu var. Yurt dışındaki hocalarla görüntülü konuşarak online eğitim alıyorsun. Denemedim ama siteyi inceledim. Yabancı hocaların özelliklerini vs inceliyorsun. O an müsait olan istediğini seçiyorsun onunla ders yapıyorsun. Bir ara deneyeceğim bende. Denemeyi düşünürsen aklında olsun indirimvekuponu.com sitesinde indirim kuponu da var.

elfgokce22

Üyecik
British side'a gitmiştim ama baya oldu. Fena kurs değildi. Bir de Wall street English var. Oranın sistemi biraz farklıydı. 3 ders bilgisayarla, 1 ders yabancı hoca ile birebir şeklinde oluyor. Bazıları hiç memnun kalmadı, bazıları da çok sevdi. Ben sevenlerdenim. Sıfır ingilizcesi olanlar için iyi değil ama belli bir seviyen varsa üzerine koymak için yararlı olabilir. Oralarda şubesi varsa inceyebilirsin.
Bir de alternatif olarak yeni keşfettiğim cambly.com diye bir online ingilizce eğitimi platformu var. Yurt dışındaki hocalarla görüntülü konuşarak online eğitim alıyorsun. Denemedim ama siteyi inceledim. Yabancı hocaların özelliklerini vs inceliyorsun. O an müsait olan istediğini seçiyorsun onunla ders yapıyorsun. Bir ara deneyeceğim bende. Denemeyi düşünürsen aklında olsun indirimvekuponu.com sitesinde indirim kuponu da var.
Bende istanbul lisan merkezini dusunuyorum seviyem pre intermediate ondan . Tesekkur ederimm bu arada

yasarrr

Üyecik
Bence o öğrenme yapısıyla ilgili kişiden kişiye değişir. Mesela ben konuşurken yanlış söylediğim şeyleri o anda düzelten bir yabancı hocayı tercih ediyorum. Sınıf mevcudu çok olmamalı ve herkes konuşabilmeli rahat rahat. Konuşmadıktan sonra yazılı öğretilen herşey havada. Ders dökümanları da önemli. Aslında gidip birkaç ders aldıktan sonra anlıyorsun oranın sana uygun olup olmadığını bence.

elfgokce22

Üyecik
Bence o öğrenme yapısıyla ilgili kişiden kişiye değişir. Mesela ben konuşurken yanlış söylediğim şeyleri o anda düzelten bir yabancı hocayı tercih ediyorum. Sınıf mevcudu çok olmamalı ve herkes konuşabilmeli rahat rahat. Konuşmadıktan sonra yazılı öğretilen herşey havada. Ders dökümanları da önemli. Aslında gidip birkaç ders aldıktan sonra anlıyorsun oranın sana uygun olup olmadığını bence.
Haklisiniz pratik çok önemli face to face kullaniliyormus kayit yapmadan öyle bir set olmaz pratik ve teorik bir arada daha iyi oluyor cok sagolun

Betül Bircan

Üyecik
For not chasing in vain do not hesitate to take place in One of classes of Atilla Hoca Wordstudio in Kadıköy ..
Kadıköy yakası Atilla Hoca Wordstudio tek. .
İngilizce şartsa ve ciddi ciddi çalışacaksınız Wordstudio 50+ eğitimlerini mutlaka gorun..

Ubus666

Üyecik
İstanbul da yaklaşık 3 yıl gerçek bir ingilizce eğitimi veren kurs araştırdım ama maalesef aradığımı bulamadım.. hepsi birbirinin aynıydı,Kur başına para kazanma derdi olan firmalar..bir gün forumlarda Atilla hocayı okudum,ilgimi çekti aradım..bir deneme dersine girmemle birlikte hayatıma HOŞGELDİN İNGİLİZCE...yurtdışında yaşamadan ingilizce düşünüp, ingilizce anlayıp, ingilizce konuşmak istiyorsanız tek adres,kadıköy Atilla Hoca..

tEmptation

Üyecik
Herkes reklam derdine düşmüş. İngilizce'yi kendi çabalarınla da öğrenme şansın var dostum. Önemli olan ne istediğin.

cevizagaci

Üyecik
Ben Avustralyalı öğretmen ile çalışıyorum. Kafama göre de ders saatlerini ayarlıyorum. Şu an çok akıcı şekilde konuşmaya başladım. İlgilenen olursa öğretmenimin linkini buraya bıraktım.

hode41

Üyecik
Yasaklı
Valla ben o kursa bu kursa git diye önermeyeceğim hocam, yurt dışında pratik yapman daha iyi. Ben 2 kere yurt dışına gittim uzun süreli kaldım. Yurt içindeki kursların hiçbirinden verim alamadım. English time lar , american life lar falan hikaye hepsi. Önereceğim 2-3 firma var bu konuda yurt dışı kurs eğitimleri daha kaliteli verdiğin paraya değer en azından. Gitmeden önce hazırlık yapmanı da öneririm çat pat konuşacak kadar. Yoksa benim gibi zor durumda kalabilirsin.

Önerilerim: York , Academix bu ikisini tek geçerim.

Gitmeden önce de : http://www.milliyet.com.tr/gizem-telci/yurtdisi-seyahatlerinizi-kolaylastiracak-10-ipucu-tatil-2020896/

stat counter