indirme devam eder mi?

Bu konuyu okuyanlar

ALTAiR007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aga benimkini tek iyi yanı laptop olması o zaman
Mesaj otomatik birleştirildi:

aga bu olay nasıl oluyor kapatıp açıcakmıyız modemi yoksa başka bir işlemmi
İndirmeyi duraklatıp modemi yeniden başlatmakta fayda var gibi gözüküyor.

beleşadam

Profesör
Reaksiyon puanı
907
Arkadaşlar sizdede boyutu artıyormu nedensiz yere? bir sürü bug var şu epic gamesde birde hızı kısıtlıyorlar off

Ayrıca sizinki baya bi değişik görev yöneticisinde bende ağ kullanımı %0 sizde doğru gösteriyor valla benim bilgisayar bi garip.

KinGame

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar ben dün 20 gb indirdim sıfırlandı bugün 37 gb indirdim. Ayarlardan PC yi açınca otomatik indirmeyi başlat seceneg
ini seçtim yine sıfırlanır mi sizce?

Gökhanefe71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar sizdede boyutu artıyormu nedensiz yere? bir sürü bug var şu epic gamesde birde hızı kısıtlıyorlar off

Ayrıca sizinki baya bi değişik görev yöneticisinde bende ağ kullanımı %0 sizde doğru gösteriyor valla benim bilgisayar bi garip.
aga nasıl yeniden başlatacağım?

Arkadaşlar ben dün 20 gb indirdim sıfırlandı bugün 37 gb indirdim. Ayarlardan PC yi açınca otomatik indirmeyi başlat seceneg
evet.

Beyler interneti resetledim acayip hızlandı :D

Son düzenleme:

AkiraBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
online giriş sağlayabilen var mı ??

KinGame

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Evet sıfırlandı epic games çöp

Bu iki gündür sıfırlanıyor epic games bu kadar mı kotuydü

beleşadam

Profesör
Reaksiyon puanı
907
Bayabi buglu epic games ya, birkere oyununun boyutunu otomatik olarak 180 GB'ye çıkardı benim gibi biriside yaşıyor sorunu Allah'a şükür yeniden başlattım kendine geldi launcher

KinGame

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bayabi buglu epic games ya, birkere oyununun boyutunu otomatik olarak 180 GB'ye çıkardı benim gibi biriside yaşıyor sorunu Allah'a şükür yeniden başlattım kendine geldi launcher
Evet bana da oldu düzeldi ama boşa düzeldi sıfırlanıyor 2 gun önce indirdimnpc kapadım açınca sıfır oldu dunde ayninsey yine sıfırlandı baya kötü çaresi yokmu

ARCANDY

Profesör
Reaksiyon puanı
2,749
Benim bilgisayar uyku moduna girmiş 10-12 saattir açık sanıyorum. Meğersem 2 saat açık kalmış ve sadece 20 GB inmiş. :(

Furkan Durmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler elektrikler giderse gg pc kapanırsa gg tek çarenizi söylüyorum epic gamesden durdur dıyıp bılgısayarı kapatabılırsınız durdur demeden kaaptırsanız bıda beklersınız denedım bnde sıkıntı olmadı sonra durdurmayı unutup kapattım 50 gb gg oldu durdurun kapatın

Hayır olmadı bende epic gamesden durdurdum indirmeyi bilgisayarı durdurduktan sonra kapattım sabah oldugunda yenıden actım ve 50 gb boşa gitmişti. Bence en iyi çözüm bilgisayarınızı uyku moduna alıp şarja takılı bir şekilde bırakmak sabah actıgınızda devam edıyor bılgınıze.

Tümo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler gta 5 iniyordu. 30 GB kalmıştı elektrikler gidince kapandı tekrar açtım % 57 yine aynı ama indirelecek GB 30 yerine 60 küsür sizce iptal etmeli miyim

samet1189

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler gece saat 5 olmuştu uykum gelmişti ve 92gb inmişti ben öğlen 2de kalktığım için boşuna 10 saat pc açık olucağı için durdurup kapattım bugün sıfırdan başladı

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,679
Devam ediyor. Bilgisayarı kapatacağınız zaman indirmeyi duraklatın ve bir süre bekleyin ki ram'den hdd ye yazılsın veriler (SSD'si olanlar şanslı burada :D ) Launcheri kapatmadan bilgisayarı kapatın. Açtığınızda kütüphaneden oyunun üstüne tıklayın kaldığı yerden devam eder. Dosyaların indirildiği yeri de kurcalamayın fazla sıkıntı çıkabilir

tabiihab

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bilgisayarınız birden kapansa da, görev yöneticisinden de kapatsanız indirme devam ediyor.

Burada arkadaş test etmiş 3 senaryoyu da:

Kazimreis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0