indirilemeyen videoları indirmek?

Bu konuyu okuyanlar

jeliboncocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sa arkadaşlar, bazı ücretli siteler ve bu siteler 1 kaç günlüğüne ücretsiz üyelik verip tüm içerikleri bedava sunuyorlar bende bu süre zarfında izlediğim videoları indirmek istiyorum(eğitim videoları) ama videolar indirmeye karşı korumalı download manager ve benzeri programlar işe yaramıyor. Bunu halletmenin bir yolu var mı ?

webstorestr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
DVDVideoSoft'un Free YouTube Downloader programını kullanmanızı tavsiye ederim. Eğer bu yöntem de sonuç vermezse tarayıcıda video sayfasında iken sağ tıklayıp öğeyi incele deyin. Oradan video çerçevesini seçin. Sizi kod kısmına gönderecektir. Kod kısmını biraz kurcalayıp videonun orijinal veritabanındaki adresini bulabilirsiniz. Bulduğunuz bu bağlantıyı yeni sekmede açıp videoyu kaydedebilirsiniz.

jeliboncocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
DVDVideoSoft'un Free YouTube Downloader programını kullanmanızı tavsiye ederim. Eğer bu yöntem de sonuç vermezse tarayıcıda video sayfasında iken sağ tıklayıp öğeyi incele deyin. Oradan video çerçevesini seçin. Sizi kod kısmına gönderecektir. Kod kısmını biraz kurcalayıp videonun orijinal veritabanındaki adresini bulabilirsiniz. Bulduğunuz bu bağlantıyı yeni sekmede açıp videoyu kaydedebilirsiniz.
cevap için teşekkürler usta, bir sorum daha oalcaktı, videoları indirirsem sistem ,indirdiğimi farkedebilir mi ?

webstorestr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Rica ederim. İşin o noktasını bilemiyorum. Araştırmanız size fayda sağlayacaktır.