Indila Konseri Suada Club İstanbul - 2 Eylül 2014

Bu konuyu okuyanlar

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
EPp7ORY.jpg

Indila
02 Eylül 2014 21:00
Suada Club - Galatasaray Adası, İstanbul​

Dernière Danse şarkısı ile yaza damgasını vuran Fransız şarkıcı ve söz yazarı Indila, 2 Eylül'de Suada Club'ta sahne alıyor.

Biletler

Loca (6 Kişilik): 1620.00 TL
Stand (4 Kişilik): 660.00 TL
Normal Ayakta: 110.00 TL (Sınırlı Sayıda)
- Ayakta 110.00 TL

21olcaybaba21

Doçent
Reaksiyon puanı
2
pharrel williams lady gaga rita ora geliyo en önemlisi de DEMİ LOVATO geliyo :tt1:

Can Mermi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Indila'ya Haksızlık yapmayın bir tane örnek verim Indila Türk Hayran Lady Gaga v.b. kişiler Türkleri çok seviyorum diye bir cümle Kurdumu? al izleyin Indila Aşktır [video=youtube_share;zwgVsi-piQ8]http://youtu.be/zwgVsi-piQ8[/video]
10613055_781483971901911_4520944124800240435_n.jpg

ssslytherin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Indila'ya Haksızlık yapmayın bir tane örnek verim Indila Türk Hayran Lady Gaga v.b. kişiler Türkleri çok seviyorum diye bir cümle Kurdumu? al izleyin Indila Aşktır [video=youtube_share;zwgVsi-piQ8]http://youtu.be/zwgVsi-piQ8[/video]

Videoda dikkatimi çekti verdikleri ses "derniere danse", görüntü "tourner dans le vide" :D

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
10613055_781483971901911_4520944124800240435_n.jpg

Katy Perry`de 2009 konserinde ''Ben Türk`üm ve Sizi Seviyorum'' demişti. Türkçe olarak.

Can Mermi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Katy Perry`de 2009 konserinde ''Ben Türk`üm ve Sizi Seviyorum'' demişti. Türkçe olarak.
Tamam Katy Perry hakkında konuşmadım benim demek istediğim adam oraya Indila Konseri var diyor bunlarda alta yazmış Lady Gaga,Demi Lovato filan geliyor Indila'yı ne yapalım Indila'yı dışlıyorlar yani haksızlık yapmayın demek istedim.Bu arda lady gaga nın çıplak olmayan bir şarkısı var'mı? Indila'nın dini İslam ve açık ne fotosu var ne video su.

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
Tamam Katy Perry hakkında konuşmadım benim demek istediğim adam oraya Indila Konseri var diyor bunlarda alta yazmış Lady Gaga,Demi Lovato filan geliyor Indila'yı ne yapalım Indila'yı dışlıyorlar yani haksızlık yapmayın demek istedim.Bu arda lady gaga nın çıplak olmayan bir şarkısı var'mı? Indila'nın dini İslam ve açık ne fotosu var ne video su.

Indila`yı kötülemiyorum. Bende dinliyorum. En çokta Run Run hoşuma gidiyor.

Can Mermi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Indila`yı kötülemiyorum. Bende dinliyorum. En çokta Run Run hoşuma gidiyor.
Yoo Bende sana demedim zaten yanlış bir şeyler yazdıysam özürdilerim Run Run Türkçe'sini dinle daha çok seveceksin.[video=youtube_share;b9JG9vRso4U]http://youtu.be/b9JG9vRso4U[/video]

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
Yoo Bende sana demedim zaten yanlış bir şeyler yazdıysam özürdilerim Run Run Türkçe'sini dinle daha çok seveceksin.[video=youtube_share;b9JG9vRso4U]http://youtu.be/b9JG9vRso4U[/video]

Başta yağ koy. diyorya niye aklıma acayip şeyler geliyor. :mrgreen:

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Lady Gagayı sadece giydiği kıyafetlere göre yorumlamak sizin olaya ne kadar dar bir pencereden baktığınızı gösterir
Unutmayınki hiçbir şarkıcı sadece giyindikleriyle müzik listelerinde zirveyi görmez
Sahne performansları , klipleri , şarkıları , vokal performansı birçok alanda kendi alanında ve daha birçok konuda Lady Gaganın bir benzeri yok daha yeni çıkmış 2 fransızca şarkı söylemiş biriyle Lady Gaga gibi bi dünya starını karşılaştırmak bile komik heleki bu eleştiriyi de ''lady gaganın çıplak olmayan bir şarkısı varmı ? '' sözüyle kendini haklı çıkarmaya çalışmaksa içler acısı :lol:
Kadının sadece parfümü 50milyon sattı siz hala neyin peşindesiniz ?
İndilanın 1 milyon albüm satışı bile yok kadın sadece parfümünden 50milyon adet sattırdı
Bence yorum yaparken fazla abartılmamalı diye düşünüyorum
İndila Lady Gaganın rakibi bile değil :dirol:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu arada S.O.S şarkısı gerçekten güzel:dirol:

ssslytherin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Lady Gagayı sadece giydiği kıyafetlere göre yorumlamak sizin olaya ne kadar dar bir pencereden baktığınızı gösterir
Unutmayınki hiçbir şarkıcı sadece giyindikleriyle müzik listelerinde zirveyi görmez
Sahne performansları , klipleri , şarkıları , vokal performansı birçok alanda kendi alanında ve daha birçok konuda Lady Gaganın bir benzeri yok daha yeni çıkmış 2 fransızca şarkı söylemiş biriyle Lady Gaga gibi bi dünya starını karşılaştırmak bile komik heleki bu eleştiriyi de ''lady gaganın çıplak olmayan bir şarkısı varmı ? '' sözüyle kendini haklı çıkarmaya çalışmaksa içler acısı :lol:
Kadının sadece parfümü 50milyon sattı siz hala neyin peşindesiniz ?
İndilanın 1 milyon albüm satışı bile yok kadın sadece parfümünden 50milyon adet sattırdı
Bence yorum yaparken fazla abartılmamalı diye düşünüyorum
İndila Lady Gaganın rakibi bile değil :dirol:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu arada S.O.S şarkısı gerçekten güzel:dirol:

Birinin albümünün çok satması elbette ki başlı başına başarı kabul edilebilir. Ama salt olarak bu satış miktarı yetkinliği gösteremez. Ben daha çok birinin pazarlaması, reklamı iyi yapılmış; diğerinin elinden tutan olmamış dersem bunu yalanlamayazsın. Burada ne İndila'yı yüceltiyorum, ne Lady Gaga'yı yeriyorum, sadece bakış açını konuşuyorum.

Kitaplardan örnek verelim mesela: Dünyanın en son satanları belli isimlerden çıkar. Ama onlar hiç bir zaman dünyanın en iyilerinden biri olamayacak.

J. K. Rowling yazdığı kitabını yayıncıya verdiğinde kitap güzel ama bu satılmaz demesini ve kendi adıyla veridiğinde kaç kopya sattığına bak istersen. Kitap aynı kitap oysa ki. Mesele reklam, mesele isim, mesele pazarlama.

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Ramazandan önce zorlu da yarım saat sahne aldı. Gayet iyiydi. Ama para verip gider miyim. Cıks..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim demek istediğim neden bu konunun altına böyle şeyler yazıyorsun yani burada Indilanın konser vereceğini duyurmuş arkadaş senin burada Indilayı kötülemeye hakkın yok git başka yerde savun lady gaga

Can Mermi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim demek istediğim bu konunun altına neden böyle şeyler yazıyorsun yani arkadaş bu konuda Indila'nın konserini duyurmuş sen neden burada lady gaga dan bahsediyor'sun bu bir saçmalık :thumbdown: git lady gaga'yı lady gaga'nın konser duyurusun'da savun.
Bu arada ilk yaptığın yorum çok aşağılayıcı olmuş.Buda sen'in nasıl biri olduğunu gösterir...

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Konser bittikten sonra bakarız ne kadar bilet sattığına kaldıki ben ihtimal bile vermiyorum yarı yarıya bile dolduracağına :)
Öte yandan albüm satışına salt başarı denmiş Lady Gaga şuan müzik sektöründeki bütün kriterlerde çok başarılı bir dünya starı siz bi gösterin bakalım İndila hangi alanda geçiyor Gaga yı sonra konuşalım ?
Fan dersen fan ,sahne performansında zaten en iyi 2 show girl olarak Beyonce-Lady Gaga ikilisi konuşuluyor her yerde , sosyal medya dersen sosyal medya , kliplerin izlenme oranları tavan yapmış , konserler sürekli kapalı gişe oluyor böyle bir sanatçıyla 2 şarkısı ya çıkmış ya çıkmamış birini kıyaslayıp üzerine ''lady gaganın çıplak olmayın bi şarkısı varmı '' diyerek geçiştirmeye kalkarsanız anca kendinizi güldürürsünüz insanlara :)
Kaldıki Türkiye ye ikisininde geliş tarihleri çok yakın tarihler tabiki kıyaslanacak bunun aşağılayıcı bir yanı yok Gaga yerine Madonna gelsin onunla da kıyaslarım müzik piyasası bu tek bir sanatçıya sabitlenmiş birşey değil herkes birbiriyle rekabet içinde
Lady Gagayı hadi geçtim zaten o Sold out olacak
Pharrel Williams ve Rita Ora gibi yine Grammy ödülü sahibi oldukça ün yapmış sanatçılar geliyor ben şansının olduğunu düşünmüyorum
Ortada da zaten sadece reklamdan dolayı kazanan bir şarkıcı yok bunun tabi ki bir müzikal başarısı varki reklamlarla desteklenebiliyor
Lady Gaga başarısız kötü şarkıları olan sahne performansı berbat birisi olsaydı emin olun buralara gelemezdi Lady Gaganın hayatını araştırıp buralara nasıl geldiğini bilmeden ''onda reklam pazarlama var'' tarzı sözler söylemek çok komik açıkçası :lol:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
dikkat lady gaga farklı tür indila farklı tür müzik yapmıyor mu? indila daha doğal daha sevimli güzel gerçi tarzı bana hitap etmese de kötü de değil lady gaga da bana hitap etmiyor ama kötü de değil ikiside bebeğim ayırmam birbirlerinden...
orçun mode on.

Can Mermi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Indila konsere serdar ortaç'da geldi :D daha nice ünlü

ssslytherin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu yazı bu kadar saptırılır ya neyse. Tüm söylediklerimden bir cümle çekmiş hala bana her listede üst sırada diyor. Bir kez de mantığını kullanarak okunursa ne demek istediğim anlaşılabilir. Ben zaten Indila daha iyi de demiyorum, daha kötü de.