İnce'nin medyaya tehdidi: Canlı yayında yargılanacaksınız

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, mitingini yayınlamayan kanalları "İktidara gelince yargılayacağız" diyerek tehdit etti.

1529819197632.png

Muharrem İnce Maltepe'de gerçekleştirdiği mitinginde Türksat canlı yayın frekansına sabotaj yapıldığı bilgisinin geldiğini söyledi.

"CANLI YAYINDA YARGILAYACAĞIZ"

Konuşmasında sık sık medyayı eleştiren ve tehdit eden İnce "Bugün buradaki 5 milyonu canlı yayında vermeyenleri canlı yayında yargılacağız." diye konuştu.

"YARGIYA GÖNDERECEĞİZ"

"5 milyon insan Maltepe’de. Hiçbir televizyon canlı yayın veremiyor. Ahlaksızlığın böylesi, dünya görsün dünya. Bugün canlı yayını engelleyenleri bağımsız yargıya göndereceğiz. Bugün bu mitingi, 5 milyonu canlı yayında vermeyenleri canlı yayında yargılacağız.

Ne yaparsan yap sonuç değişmeyecek. Yarın aziz milletim, oy pusulası bedava. Mühür bedava, mürekkep bedava. Alacaksın eline mührü, basacaksın İnce’nin üzerine, kurtulacaksın bunlardan."

İnce'nin medyaya tehdidi: Canlı yayında yargılanacaksınız

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Birine 140 kusur saat zaman ayırıp diğerine 1 saat bile ayırmayan bazı medya patronları yargılanacak ama sadece bazıları.
Ama yargı bağımsız hale getirildikten sonra, hemen su haliyle değil. Yoksa bu haliyle herkes mağdur olur.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Haklı bir sebep yandaşlık yapan kanallar yargılanmalı seçim döneminde her aday eşit haklara sahiptir.Ayrıca onun sözü ozel kanallara değil devletin bağımsız olması gereken trt ye dir.

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Vayyy bee özgürlükçü adamlara bak sen. Hani basın özgürlüğü? İstediği adama istediği süreyi ayırmak da bir özgürlük değil mi? :D Bir dediğiniz diğerini tutmuyor :D

Neyse muhalefette gelişme var ama, yapay zeka falan diyorlar artık. Hem 14 partiyle %38 almıştınız, şimdi çıta biraz daha yükselmiş.

Bay Muharrem'in de dediği gibi bu kafayla 250 sene iktidar olamazsın :D :D Çok eğlenceli değil mi?

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Yani tabi ki.
Merak etmeyin isteyenler a haber ve akitin yalan ve partizan manipülasyonlariyla kendi kendini tatmin etmeye devam edecek.
Tabi o zaman devletten artık bunlara gizli örtülü ödenekten para aktarilmayacagi için reytinleri düşerse batabilirler, ona yapacak bir şey yok

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Konuyu değiştirme şimdi, basın özgürlüğü diyoruz :D

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,337
Pardon da siz kafayı mı yediniz?

ÖZEL bir televizyon kanalının ne yayınlayıp ne yayınlamayacağına o televizyonun yönetimi, genel yayın yönetmeni karar verir.

Özel televizyon kanalları TARAFSIZ olmak zorunda da değil...
Dünyanın hiç bir tarafında da özel medyadan kimse böyle bir şey beklemez...

Yandaş medya diye bir kavram çıkardılar.

Sözcü, Halk Tv, Cumhuriyet, Ulusal Kanal bunlar Yandaş değil mi?

Özel bir medya organı isterse tarafsız kalır, isterse bir ideolojiden yana taraf alır.

Dünyanin hiç bir demokratik ülkesinde hiç bir Özel kanal benim mitingimi yayınlamadın diye yargılanamaz!!!

Burada şunu net bit şekilde görüyoruz.
Bugün mitingimi yayınlamadınız diye sizi canlı yayında yargılayacağım diyenler, yarın bana oy vermediniz diye de yargılar...
Sen benim mitingimi izlemedin diyerek insanları işinden gücenden de eder...

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Hocam ağır olmadı mı biraz? :D

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Yasama, yürüme, yargı olan devletin aslında dördüncü ayağı medyadir.
Maslesef Türk halkı süreç içerisinde çok fazla taraflı partizan ve manipülasyon dolu yandaş haberlere maruz kaldı. Medya kalitesi düştü tıpkı futbol kalitesi gibi. Siyasilerin oyuncak ettiği hangi alan varsa iflah olmaz.
Bu bağlamda gerekli yargılamalar tabi ki yapılacak.
Halkın iradesini yok sayan ve devletin parası ile iş yapan bir takım patronlara gereği tabi ki yapılacak.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Tıka ve Mit ile kimsenin derdi yok.
O kurumlar içerisinde yolsuzluk, para aklama vs yapan kişiler ayiklanacak sadece.
Artık bir takım gizli ve örtülü yollar ile devletin parasını kötü niyetli insanların yemesinin önüne gecilecek.
Aksi takdirde ne doların ne faizin ne de enflasyonun önüne geçilemez.

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
O kurumlar içerisinde yolsuzluk, para aklama vs yapan kişiler ayiklanacak sadece.
Artık bir takım gizli ve örtülü yollar ile devletin parasını kötü niyetli insanların yemesinin önüne gecilecek.
Bu dediklerini ince mi yapacak, daha bir dershaneyi bile çalıştırmayı beceremeyen adam:)

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,337

Mit içinde kim yolsuzluk yapıyor? Para aklıyor?
Varsa bir iddianız ortaya koyun.

VARSA dediydik diye kıvırmayın.

Kurumları suçla itham et sonra VARSA de...

Elinde bu kurumlarda bu suçların işlendiğine dair kanıt belge yoksa kimsenin aklında devletin stratejik kurumları hakkında şüphe doğuracak söylemlerde bulunma.

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
:D :D sizin liderler de bu kadar ekonomi biliyorsa yandık :p
Devletin parasının kötü yollarla kullanılması ile dövizin enflasyonun ne alakası var :D

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Aynen öyle.
Bunlar eninde sonunda yapılacak.
Halkın iradesinin önüne geçilemez.
Ayrıca provokatörluk yapan bir kişi var, ona aldırmayın.
Bu durumlarin benzeri gerek Feto gerek İsrail ile yapılan anlaşmalar ile yaşandı sonra da kandırıldık diyip işin içinden çıkmaya çalışıldı.
Biz demiştik diyenlere de vatan haini gibi laflar edildi.
Artık ders alınması lazım.

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Değil 4 sene, 4 gün devlet emanet edilmez bunlara.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,337
Kibir şeytani şeytan yapan günahtır

Kibir mi dediniz?

Affedersin de kömürcü dediniz, makarnacı dediniz, profesörümüze dahi cahil yobaz dediniz, 3 tane kitap okumamış CHP’li genç aydın, uluslar arası bir çok kitap yazmış AkPartili üniversite hocası cahil. son bir kaç yıldır da bizi İnsan sınıfından çıkarıp köpek ettiniz, varsa yoksa çomar deyip durdunuz.

Pardon da arkadaşım yıllardır kimin kimi aşağışadığı net şekilde ortada.

M3ric

Asistan
Reaksiyon puanı
109
TRT yi babasinin mali gorup gaspedenler simdi ozgurluk demeye baslamislar. Devletin malini kendi amaclariniza alet ederken neden sesiniz cikmiyordu?

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Onlari ben demedim diyenleri de savunmadim.
Radikallesmis bir takım insanların söyledikleri beni bağlamaz.
Recep Tayyip Erdoğan'i peygamber gibi gören radikaller de var, onunla anamı yakalarsam suç anamindir diyenler de var.
Önemli olan bunlara karşı gerekli önlemleri almak.
Muhalefet cephesi bu tarz şeyleri söyleyenleri hep uyarıp biz her kesimi ve en çok da yoksul halkı kucaklayacagiz dedi.
Lakin iktidar tarafının bu radikallere hiç yaptırımı olmadı aksine bir kısmı hem de hak etmediği halde rütbe yükseldiler.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Hani basın özgürlüğü?
Allah aşkına bunu sen mi diyorsun arkadaşım. Kaç gazeteci cezaevinde biliyor musun sen???
Ülkede Özgür basın yok... Yandaş basın ve yandaş olmamaya direnen basın var. Basın özgürlüğünü senin desteklediklerin kaldırdı.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Allah aşkına bunu sen mi diyorsun arkadaşım. Kaç gazeteci cezaevinde biliyor musun sen???
Ülkede Özgür basın yok... Yandaş basın ve yandaş olmamaya direnen basın var. Basın özgürlüğünü senin desteklediklerin kaldırdı.

Bu kafaların basın özgürlüğü tanımı değişik kardeş laf anlatamazsın

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Rakamlar, yapılanlar, söylenenler hepsi ortada. Türkiye'de basın özgürlüğü vardır diyenler güç sahipleri ve onları destekleyenler. Nasıl olsa istedikleri gibi at koşturuyorlar, onlara göre hava hoş.

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Mit içinde kim yolsuzluk yapıyor? Para aklıyor?
Varsa bir iddianız ortaya koyun.

VARSA dediydik diye kıvırmayın.

Kurumları suçla itham et sonra VARSA de...

Elinde bu kurumlarda bu suçların işlendiğine dair kanıt belge yoksa kimsenin aklında devletin stratejik kurumları hakkında şüphe doğuracak söylemlerde bulunma.
Şimdiye kadar hep aynı taktikleri yapmadılar mı, çamur at izi kalsın, iftira at tozu kalsın..

Wiseguy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Verdiğim oyun bir anlamı yok. İş YSK'da bitiyor ama yine de Muharrem İnce'ye ve İYİ Parti'ye oy verdim...

---- Mesajlar birleştirildi ----

Elbruz46; TSK'yı öğrendin, Emniyet'i öğrendin, hakimleri, savcıları öğrendin ama asıl öğrenmen gereken Mitimit'tir.

Onu da öğrenirsen, devletseverlik ile vatanseverliğin farklı şeyler olduğunu anlarsın!

Lakin bir sorun var: Mitimit'in gerçekte ne olduğunu bedel ödemeden öğrenemezsin!..

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...