İncele'den yapılan yeri kalıcı yapmak?

Bu konuyu okuyanlar

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
arkadaşlar bugün babamın zoruyla bir deneme sınavına giriyorum ama sınava girenlerin yarısının internetten bakacağını bildiğim için girmek istemiyorum,interneti kesip siteye girmeye çalıştığımda "internet yok" yazısını "incele"den,"yoğunluk yüzünden şuan sınava girilmiyor" yazsam sayfayı yenileyince yine aynı yazının gelmesi mümkün olur mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar acil cevap verin eğer çözüm bulamazsam bidaha beni göremeyeceksiniz (büyük ihtimalle rahmetli olucam)

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
arkadaşlar bugün babamın zoruyla bir deneme sınavına giriyorum ama sınava girenlerin yarısının internetten bakacağını bildiğim için girmek istemiyorum,interneti kesip siteye girmeye çalıştığımda "internet yok" yazısını "incele"den,"yoğunluk yüzünden şuan sınava girilmiyor" yazsam sayfayı yenileyince yine aynı yazının gelmesi mümkün olur mu?

arkadaşlar acil cevap verin eğer çözüm bulamazsam bidaha beni göremeyeceksiniz
Başkaları kendilerini kandırıyor diye sizinde babanızı kandırmanız gerekmez bence,hakkın ile sınavına gir bence.

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
Başkaları kendilerini kandırıyor diye sizinde babanızı kandırmanız gerekmez bence,hakkın ile sınavına gir bence.
hiçbir dersten korkmuyorum,ama o şey.Beni korkutuyor!
*matematiğe bakar*

hem aynı zamanda ailem çok garip,bi ara 500 kişinin girdiği sınavda 9.mu ne olmuştum evde iyi bi dayak yemiştim.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,329
Babana matematiğinin iyi olmadığını açıklayabilirsin. Zaten diğer derslerden güzel netler çıkarırsan sırf matematik yüzünden sana yoğun bir baskı uygulamaz bence.

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
En fazla kızar. Sen gerçekten çalışıyorsan bunlara takılmazsın zaten. Demek ki çalışmıyorsun.
çalışmıyorum değil,her dersten sonra gördüğüm konuların ağır bi tekrarını yapıyorum.(Soru çözümü dahil) ama o nalet olası matematik bi türlü kafama girmiyor!

Babana matematiğinin iyi olmadığını açıklayabilirsin. Zaten diğer derslerden güzel netler çıkarırsan sırf matematik yüzünden sana yoğun bir baskı uygulamaz bence.
onu çok açıklamaya çalıştım,diğer derslerinde kötü diyorlar ki böyle demelerinin sebebi 20 soruluk fen sınavında 1 yanlış yapmam.

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
çalışmıyorum değil,her dersten sonra gördüğüm konuların ağır bi tekrarını yapıyorum.(Soru çözümü dahil) ama o nalet olası matematik bi türlü kafama girmiyor!
Çok takılma bence,matematik dışında bütün dersleri tam yapıp matematiği 10 yanlış yaptığım olmuştu zamanında sonra düzeltmiştim,sende düzeltirsin diye düşünüyorum.Bu konularda aileler gelecek kaygısından dolayı biraz baskıcı olabiliyor o yüzden çok takılma bence.

muharrem4201

Profesör
Reaksiyon puanı
952
bi öğretmen adayı olarak bunu yapmanı önermem sen güzelcene dersine çalış baban ne derse desin eğer dayak atarlarsa okul rehberliğe başvur.

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
Çok takılma bence,matematik dışında bütün dersleri tam yapıp matematiği 10 yanlış yaptığım olmuştu zamanında sonra düzeltmiştim,sende düzeltirsin diye düşünüyorum.Bu konularda aileler gelecek kaygısından dolayı biraz baskıcı olabiliyor o yüzden çok takılma bence.
feni çok severim,inkilabıda,dinide,türkçeyide.Her dersi severim ama ailem sağolsun artık ne zaman "Matematik" kelimesini duysam içim bi cız oluyor.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Annen-Baban bu konuda anlayış göstermeli. Sen de bahane aramak yerine çalışmalısın.
Bu denemeyi atlattın diyelim, LGS n'olacak?

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
Annen-Baban bu konuda anlayış göstermeli. Sen de bahane aramak yerine çalışmalısın.
Bu denemeyi atlattın diyelim, LGS n'olacak?
ondada panikliyorum,zaten lise kazansam bile sayısal bölümü seçmem için zorluyorlar.Senin seçme hakkın yok bunu,biz seçicez ve sayısala gidiceksin diyorlar ama sırf matematik var diye gitmek istemiyorum.Bırakın ben ingilizce öğretmeni olucam zaten anasınıfından beri ingilizcenin kitabını yazdım,izin verin sözel okuyayım diyorum,hayır diyorlar :(

muharrem4201

Profesör
Reaksiyon puanı
952
ondada panikliyorum,zaten lise kazansam bile sayısal bölümü seçmem için zorluyorlar.Senin seçme hakkın yok bunu,biz seçicez ve sayısala gidiceksin diyorlar ama sırf matematik var diye gitmek istemiyorum.Bırakın ben ingilizce öğretmeni olucam zaten anasınıfından beri ingilizcenin kitabını yazdım,izin verin sözel okuyayım diyorum,hayır diyorlar :(
rehberliğe başvur.

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Bunun dışında geri kalan olaylara bir nebze hak verebilirim ama bu farklı bir seviye,kimse kimsenin hayatını kafasına göre değiştiremez sonuçta bu seçimin senin hayatını etkileyecek,bu konuda ailenin bir müdahale hakkı bulunamaz diye düşünüyorum.Rehberliğe başvurman iyi olur bence.

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
Bunun dışında geri kalan olaylara bir nebze hak verebilirim ama bu farklı bir seviye,kimse kimsenin hayatını kafasına göre değiştiremez sonuçta bu seçimin senin hayatını etkileyecek bu konuda ailenin bir müdahale hakkı bulunamaz diye düşünüyorum.
ne zaman karşı çıksam o zaman çık git bu evden diyor.

404 Not Found

Profesör
Reaksiyon puanı
2,864
ne zaman öyle birşey yapmaya çalışsam ailem sürekli geliyor,sende potansiyel var biz o yüzden sayısal okumanı istiyoruz diyorlar ama ben sözel istiyorum.
Sonuna kadar sözele zorla,kafalarına Matematiği yapamadığını sok.
Hatta sınava girip matematiği kötü yaptığında sonucu kanıt olarak göster.

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
Sonuna kadar sözele zorla,kafalarına Matematiği yapamadığını sok.
Hatta sınava girip matematiği kötü yaptığında sonucu kanıt olarak göster.
Matematik notlarım şöyle,
6.sınıf:95
2.sınav:100

7.sınıf:78
2.sınav:90

8.sınıf:95
2.sınav korona yüzünden olmadı.

LGS sonucunu incele ile değiştirmeyi mi planlıyorsun?
Ve evet.
internettenmi bakıcaklar derken lgs ye giren öğrenciler internetten kopyamı çekicek demeye çalıştım

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Matematik notlarım şöyle,
6.sınıf:95
2.sınav:100

7.sınıf:78
2.sınav:90

8.sınıf:95
2.sınav korona yüzünden olmadı.

internettenmi bakıcaklar derken lgs ye giren öğrenciler internetten kopyamı çekicek demeye çalıştım
Tercihlerini kendin seçmen gerekiyor,devletin sana verdiği seçme şansını senden başka kimse kullanmamalı diye düşünüyorum.

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
Tercihlerini kendin seçmen gerekiyor,devletin sana verdiği seçme şansını senden başka kimse kullanmamalı diye düşünüyorum.
ne zaman öyle bi hakkım olduğunu söylesem,
"S*çarım senin hakkına" diyorlar
ki aslında bana çok iyi davranıyorlar.(okul konusu hariç)

muharrem4201

Profesör
Reaksiyon puanı
952
ne zaman karşı çıksam o zaman çık git bu evden diyor.
o zaman sende yakınınıza git bir kaç gün orada kal ailen senin nerede olacağını bilmediği için pişman olabilirler ama bunu da teyzen gile filan gidip yap ve teyzen çocuğunuz burada demesin

404 Not Found

Profesör
Reaksiyon puanı
2,864
Haa,sen diğerlerinin kopya çekmesinden bahsediyorsun,ailen seni diğerlerinin sonuçlarıyla mı kıyaslıyor?

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
Haa,sen diğerlerinin kopya çekmesinden bahsediyorsun,ailen seni diğerlerinin sonuçlarıyla mı kıyaslıyor?
evet,"bak elin çocuğu böyle yapmış,böyle etmiş" diye hep karşılaştırıyor buda motivasyonumu düşürüyor.

o zaman sende yakınınıza git bir kaç gün orada kal ailen senin nerede olacağını bilmediği için pişman olabilirler ama bunu da teyzen gile filan gidip yap ve teyzen çocuğunuz burada demesin
bi ara öyle bişey yapmıştım,sonunda beni eve geri getirdiler ve bidaha kaçmayayım diye ps4'üme RDR2 aldılar