İnca ms-365 mouse sağ tuş arada sırada algılamıyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Realists

Üyecik
Dostlar problem başlıktan gayet iyi anlaşılıyor. İnca ms-365 model bir oyuncu faresi var elimde. Sağ tuş her zaman değil fakat arada sırada algılamıyor ve bu genellikle oyunlarda mağlubiyet ile sonuçlanıyor. Mesela Rocket League oyununu ele alalım tam zıplayacakken sağ tuşa sert basmama rağmen algılamıyor. 1 tane daha farem var onda herhangi bir problem yok. O fareyi kullanmak istemiyorum çünkü hem yazılımı yok hemde elime küçük geliyor. Şuan kullandığım farenin 5 parmağınızı koyabilecek şekilde tasarlanması ve yazılımının olması büyük bir avantaj. Dostlar bu problemi nasıl çözerim?

Gamer186415610

Üyecik
Bu konuda herhangi bir fikrim yok ben olsam mouseyi değiltirirdim önerim : msi interceptor ds b1 yazılımı yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı mouse bendede vardı sağ tuşu ve soldaki parmak koyma yerinden sesler geliyordu gıcırdama sesi ve arada bendede tuşu algılamıyordu mousemi değiştirdim

Realists

Üyecik
Bu konuda herhangi bir fikrim yok ben olsam mouseyi değiltirirdim önerim : msi interceptor ds b1 yazılımı yok

Aynı mouse bendede vardı sağ tuşu ve soldaki parmak koyma yerinden sesler geliyordu gıcırdama sesi ve arada bendede tuşu algılamıyordu mousemi değiştirdim
Peki dediğiniz mouse dışında bir tavsiyeniz var mı? tutuş hissiyatı güzel olan ve ağır bir mouse istiyorum.

detanaoq

Asistan
Yasaklı
kabloda kopuk yoksa buton bağlantısına bak sağlamsa kontak sprayi sık az sık etrafını fazla ıslatma tuşla bir kaç kez seri tıkla...

Gamer186415610

Üyecik
James donkey 325 de alabilirsin

Bloody v7 gaming mouseyi de öneririm

Arandomguy

Asistan
O fareyi alırken zaten bozuk olsun diye almışsın inca mı aldın cidden yahu

stat counter