İnancımı yitirdim gibi

Bu konuyu okuyanlar

yoksulgenç

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Namazı bıraktım, Allaha karşi asi ve kırıcı sözler söyledim, faizde yiyorum. Kumarda oynuyorum.

Son zamanlarda çok değiştim, Sebebi Allahın bana istedigim hayatı vermemesi, dualarımı kabul etmeyişi, adaletli olmaması

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Duaların kabul olmuyorsa ya da hayat istediğin gibi gitmiyorsa vardır bir hayır diyerek tevekkül edeceksin.
Düşünsene bi; her namaz kılan, doğru olan insanın tüm isteklerinin, dualarının yerine geldiğini. O zaman herkes bir karşılık olduğunu bilip namaz kılacak ve doğru insanmış gibi davranacak. Bu dünyada ki isteklerin, arzuların yüzünden ahiret hayatını mahvetme.
Yakın zamanda tövbe edip tekrar doğru yola dönersin İnşAllah.

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,711
Allah senin hizmetçin değil.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Şu an nefesini almanı yada kalbinin atmasını nasıl sağlanıyor, en azından ne yapmadığını biliyorsun, hiç kumar veya aldığınfaiz için şükrettim mi¿yada bir yetimi doyurdun mu kumar parasıyla?

omer2402

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
14
Allah'a adaletli değil dersen küfre girersin. Pardon ama o kadar halt işle sonra gel Allah duamı kabul etmedi falanda fistan.
Allah dualara nasıl cevap veriyor onları bir öğren.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu an nefesini almanı yada kalbinin atmasını nasıl sağlanıyor, en azından ne yapmadığını biliyorsun, hiç kumar veya aldığınfaiz için şükrettim mi¿yada bir yetimi doyurdun mu kumar parasıyla?
Kumar parası haramdır. Oynaması haramdır. Onunla hayır işlemekte sidikli suyla abdest almak gibi bişey

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
Bu adama söz söylememek elde değil...