Imei Uyarısı

Bu konuyu okuyanlar

Firathwd

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Cihazım yurt dışı ama 2 senedir türkiyedeyim ve ağabeyimin pasaportuna kayıtlı bu mesaj geldi sorun nedir bilen varmı? İphone 6

upload_2017-12-4_21-22-25.png

Son düzenleyen moderatör:

crista7

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
Yurt dışı telefonların bir daha kaydettirilmesi isteniyor olabilir. Yani 150 lira daha. Para lazım.Vergiler o yüzden artıyor.Bu da normal.Yakında yurt dışına çıkış yasaklanacak ya da denetimli olacak
Örnek : Kuzey Kore....

Firathwd

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Yurt dışı telefonların bir daha kaydettirilmesi isteniyor olabilir. Yani 150 lira daha. Para lazım.Vergiler o yüzden artıyor.Bu da normal.Yakında yurt dışına çıkış yasaklanacak ya da denetimli olacak
Örnek : Kuzey Kore....
Ama zaten benim telefonum bir pasaport üzerine kayıtlıydı, neden tekrardan kayıt istiyor ona anlam veremedim. Aslında geçenlerde abim 7plus aldı pasaporta kaydetti ama 2 seneyi geçti bunu alalı ondan kaynaklı olabilirmi?

crista7

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
Ama zaten benim telefonum bir pasaport üzerine kayıtlıydı, neden tekrardan kayıt istiyor ona anlam veremedim. Aslında geçenlerde abim 7plus aldı pasaporta kaydetti ama 2 seneyi geçti bunu alalı ondan kaynaklı olabilirmi?
Normal şartlarda sorun olmaması lazım.Ama umarım dekontunuz duruyordur.Yada hesap ekstresi vs. alın gidin kaydettirdiğiniz yere şikayet edin.

Son mesajlar