İmalatçıdan Aracısız Yatak, Baza, Yastık ve Başlık

Bu konuyu okuyanlar

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Arkadaşlar merhaba.

Aşağı yukarı artık çoğu insanın farkında olduğu üzere, ülkemizde fiyatları ve kaliteyi etkileyen en önemli unsurlardan biri, üretici veya imalatçı ile tüketici veya alıcı arasında yüksek komisyon talep eden bir veya birden fazla aracılar bulunmakta.

Benim şahsi bir akrabam şu an yatak, baza, yastık ve başlık imalatında çalışmakta. Yapılan mevcut ürünlerin çoğu, belli üne sahip aracı firmalar üzerinden müşterilere sunulmakta.

Eğer yatak, baza, yastık veya başlık almayı düşünüyorsanız, daha uygun fiyatlı ve daha yüksek kaliteli, aracı olmadan sahip olmak için aşağıdaki mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.
Sadece İstanbul için nakliyat yapılmakta.

[email protected]

---- Mesajlar birleştirildi ----

Not: gmail.com değil mail.com, karışıklık olmasın

Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
niye gmail.com değil? en delikanlı mail gmail...
hayırlı olsun maşAllah Allah(c.c.) nazardan,kem gözden korusun vatana,millete hayırlı olsun.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Şimdi olay şöyle.
Büyük yatak firmaları yoğun iş yükü geldiğinde ciddi bir kısmını kendi bünyesi dahilinde olmayan imalatçılara yaptırıp kendisi sadece marka basıp satar.
Ben ise size doğrudan imalatçının adresine yönlendiriyorum, böylece A+ kalite, full ortapedik, çelik kasa ürünleri 2 yıl imalatçı garantisiyle çok daha uygun fiyata alabilirsiniz.

niye gmail.com değil? en delikanlı mail gmail...
hayırlı olsun maşAllah Allah(c.c.) nazardan,kem gözden korusun vatana,millete hayırlı olsun.
Ben de yeni duydum. :D