İlk Türkçe Yamamı Yapmaya Başladım

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
1 aydır Starcraft 2 nin dil dosyalarını açmaya çalışıyorum. Başaramayınca Sins of A Solar Empire Rebellion u çevirmeye karar verdim. Dün akşam itibariyle dil dosyasını açtım ve çevirmeye başladım ve bu mutluğumu SDN ile paylaşmak istedim. İlk Türkçe yamamı bu ay içerisinde tamamlamayı düşünüyorum. Çünkü çevirmem gereken sadece 1 dosya var. Ve inşaallah onu da bu ay içerisinde tamamlamak istiyorum

VİVA SDN!!!

__L__

Asistan
Reaksiyon puanı
3
E, hadi hayırlı olsun. Sevimdim açıkçası çaban için :) Umarım hobi olarak başlayıp işe dönüştürebilirsin.

omurozsoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir ayda biter denmiş ama 3 yıl geçmiş

- - - Mesaj Güncellendi - - -

1 aydır Starcraft 2 nin dil dosyalarını açmaya çalışıyorum. Başaramayınca Sins of A Solar Empire Rebellion u çevirmeye karar verdim. Dün akşam itibariyle dil dosyasını açtım ve çevirmeye başladım ve bu mutluğumu SDN ile paylaşmak istedim. İlk Türkçe yamamı bu ay içerisinde tamamlamayı düşünüyorum. Çünkü çevirmem gereken sadece 1 dosya var. Ve inşaallah onu da bu ay içerisinde tamamlamak istiyorum

VİVA SDN!!!

bu ay biter denmiş ama üç yıl olmuş

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
kısmet pek vakit olmadı açıkçası o mesajdan sonra; bu saatten sonra da imkansız hem pc yi değiştim hem dosyalar gitti bir sürü şey oldu. Bu da bana ders oldu. Böyle bişey yapacak olursam bitirmeden veya yüzde 90 yapmadan konuşmayacam. Bu arada konu kilitlenirse güzel olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...