İlk Ps3 Oyunu Torrente Düştü !...

Bu konuyu okuyanlar

PlainLogic

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Ps3 kırıldı haberlerinden sonra ilk PS3 oyun kalıbı'da torrent sularında an itibariyle yüzmektedir. Uzun bir süredir dayanan SONY'ye geçmiş olsun diyoruz.:thumbup1:

bmj1vy9zvtx27ot0t.png

Batman: Arkhan Asylum ilk torrrente düşen ps3 oyunu olma sıfatınıda kazanmıştır kendisini ayrıca kutluyoruz. :)
----
Düzeltme: Özür dilerim batman ne yazık ki ilk değilmişsin "ps3" kategorisine girdiğimde uzun bir listeyle karşılaştım.İlk torrentte düşen ps3 oyunu resmin en altındaki oyundur. :)
bmj21gazqnrdp5ur1.jpg

CieM

Asistan
Reaksiyon puanı
4
farklı farklı sitelerden hızlıca dağıltılmaya başladı..Bendende geçmiş olsun SONY'e..=)

Uso!

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Verdiğiniz sitede ilk PS3 torrenti dün çıkmış, Demonoid'a 31 Ağustos'da eklenmiş, COD4 var. :D Torrentz'den aynı torrenti buldum, 2 sene önce eklenmiş. :)

serkan94

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
22
Torretnleech'e düşmüştü bende gördüm :mrgreen:ve gülmekten yerlere yıkıldım tüm PS3 alanlara yazık oldu :D

jack bauer

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
indirip kontrol etmek lazımda bunları indirdigimizde neye yazdırcaz:huh:

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Puhahahha :D İyi oldu Sony' e.

Sen misin cimrilik yapıp koruma koyan :D Aha böyle kırıverirler valla.Helal olsun kıranlara :D

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Torretnleech'e düşmüştü bende gördüm :mrgreen:ve gülmekten yerlere yıkıldım tüm PS3 alanlara yazık oldu :D

Yazık olma nedenini açıklarmısınız lütfen ? Ben bi neden göremiyorum ? Jailbreak çıkınca PS3 ' ün fiyatı mı düştü, pahalı ya mı almış olduk ? Yoksa orijinal oyun alıp dünya ile multiplayer olarak oynama zevkini mi yaşayamadık ?

Önce bir PS3 ünüz olsun, ondan sonra yorum yapın.