İlk dondurulan insan 50. yılına girdi

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
İlk dondurulan insan 50. yılına girdi

Dünyanın dondurulan ilk insanı James Bedford tam 50 yıldır cryo tüpü içinde donmuş halde beklemeye devam ediyor. Peki geçmişte dondurulmuş insanları yeniden hayata döndürmek mümkün mü?

Amansız hastalık nedeniyle dondurulan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

hasbasdal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tekrar hayata dönebilecekleri kesinmi bilinmez.

Aedon

Müdavim
Reaksiyon puanı
330
Millet kafayı yemiş :D

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Aslında orada yazdığı gibi gönder uzaya bir kısım insan donmuş halde bakalım ne olacak,ama yine de umarım şifası bulunur o hastalıkların.:(

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
Mümkün mü ?
indir.jpg

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Dini açıdan mümkün olduğunu düşünüyorum.
Kuran-ı Kerim'de geçen mucizeler yaygın bir görüşe göre insanların kesin olmamak ile birlikte eğer çalışırlarsa bilim ve teknikte gelebilecekleri son nokta olarak nitelendiriliyor.
Kuran'da geçen Eshab-ı Kehf mucizesi oradaki insanların mağarada ani şok ile donmak suretiyle gerçekleşmiş olabilir. Benzer bir durumu insanların yapması mümkün olabilir ama savaşlar ve vahşi kapitalizm değişmezse pek olası değil.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Dini açıdan mümkün olduğunu düşünüyorum.
Kuran-ı Kerim'de geçen mucizeler yaygın bir görüşe göre insanların kesin olmamak ile birlikte eğer çalışırlarsa bilim ve teknikte gelebilecekleri son nokta olarak nitelendiriliyor.
Kuran'da geçen Eshab-ı Kehf mucizesi oradaki insanların mağarada ani şok ile donmak suretiyle gerçekleşmiş olabilir. Benzer bir durumu insanların yapması mümkün olabilir ama savaşlar ve vahşi kapitalizm değişmezse pek olası değil.
İnsanların sağlığı söz konusu olduğunda ben yapardım ya da isterdim.;)