ilk defa sil süpürden bu kadar büyük hediye aldım

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
bu 30 gb tan önce en fazla 5 gb alırdım bununla 30 gb geldi :) tabi haftalık

ekran resmi aldığımdan anca bu kadar görülüyor
81B08FB2-4257-4F2C-B066-34477AE16645.jpg IMG_0043.jpeg

iyi forumlar

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Ne yapalım peki ne istiyorsun?
Bana üslup konusunda laf eden birisinin bu mesajı yazması baya komik olmuş. Konunun sana özel açıldığını düşünmüyorum ki böyle bir yorum yapasın. Konuyu saçma bir şekilde trollemenin alemi yok.

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
Ne yapalım peki ne istiyorsun?

Ben bu troll çocuğun ceza alması konusunda ısrarcıyım çünkü başka yorumuda saçma sapan cevap yazmış yöneticiler artık yöneticiliğini yapsın TEKRAR DİYORUM BU ADAM CEZA ALMAYACAKSA BENİM MESAJLARIM SİLİNSİN ÜYELİĞİMİSE ALIP GİDEYİM.

@Görkem Say @by efsane
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Ufuk yukarıdaki adamı forum yöneticileri olarak koruyor musunuz ? Bütün forumların kurallarında “ forum sakinlerini rahatsız etmek ve forum düzenini bozmak yasaktır “ yazıyor.

Son düzenleme:

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Evet, yazdıklarınızı tabii ki okuyoruz. Üyelerimiz arasında ayrımcılık yaparak bunu ve yahut daha farklı birini hiç bir zaman korumuyoruz. Bunu bilmenizi isterim. Arkadaşımız hatasını anladığını düşündüğümden dolayı henüz kendisine uyarı verilmemiştir. Ancak bu olmuyor ki bir sonrasında uyarı almayacak, tabii ki bir sonra ki hakaretinde gereken yerine getirilecektir. Bilgilerinize.

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
Evet, yazdıklarınızı tabii ki okuyoruz. Üyelerimiz arasında ayrımcılık yaparak bunu ve yahut daha farklı birini hiç bir zaman korumuyoruz. Bunu bilmenizi isterim. Arkadaşımız hatasını anladığını düşündüğümden dolayı henüz kendisine uyarı verilmemiştir. Ancak bu olmuyor ki bir sonrasında uyarı almayacak, tabii ki bir sonra ki hakaretinde gereken yerine getirilecektir. Bilgilerinize.
Birine yazdığım cevapta yine iğneliyici dokundurma yaptı adam bende reportladım bugün. Sonuç ?

Rahatsız olduğumu daha nasıl dile getirmem lazım yada çocukla çocuk olup ona karşılıkmı vereyim. Forum düzenini üyemi sağlayacak.
Gerçekten çok itici bir durum siz nasıl rahatsız olmuyorsunuz ? Adamın mesajları ortada hep trollük herkese karşı.
Bakın tekrar söylüyorum burda kimseye akıl vermek yada işimi öğretme çabam yok. Ama yönetici arkadaşlarda bu konuda özverili ve duyarlı olmalı. Yani bu çocuk ceza almadıkça bu ve bunun gibi troller çoğalacak.

İyi forumlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Birine yazdığım cevapta yine iğneliyici dokundurma yaptı adam bende reportladım bugün. Sonuç ?

Rahatsız olduğumu daha nasıl dile getirmem lazım yada çocukla çocuk olup ona karşılıkmı vereyim. Forum düzenini üyemi sağlayacak.
Gerçekten çok itici bir durum siz nasıl rahatsız olmuyorsunuz ? Adamın mesajları ortada hep trollük herkese karşı.
Dediğim gibi, farklı bir durumda tekrar raporlama sistemini kullanırsanız gereken yerine getirilecektir.

Reaksiyon puanı
5,172

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Altı üstü '' Ne yapalım peki ne istiyorsun? '' bunu yazdım amma uzattın be kardeşim ne trollüğümü gördün 2 tane konuna yazdım sadece ben genelde donanım bölümünde takılıyorum insanlara yardımcı oluyorum beni biliyormuş tanıyormuş gibi adamın mesajları hep trollük yazmışsın. Nerden biliyorsun troll olduğumu? Çok boş yapıyorsun. Sen istedin diye de ban yiyecek halim yok kusura bakma kendi kendine konuyu saptırıyorsun.

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
Altı üstü '' Ne yapalım peki ne istiyorsun? '' bunu yazdım amma uzattın be kardeşim ne trollüğümü gördün 2 tane konuna yazdım sadece ben genelde donanım bölümünde takılıyorum insanlara yardımcı oluyorum beni biliyormuş tanıyormuş gibi adamın mesajları hep trollük yazmışsın. Nerden biliyorsun troll olduğumu? Çok boş yapıyorsun. Sen istedin diye de ban yiyecek halim yok kusura bakma kendi kendine konuyu saptırıyorsun.
Adam halen tartışmaya çalışıyor benimle ya. ?

@Ufuk halen bana boş yapıyorsun vs gibi kışkırtıcı kelimeler kullanıyor artık yapın ne yapacaksanız daha ne kadar yazayım söyleyeyim? hayır dalgamı geçiyorsunuz benimle yoksa bro troll çocuk karşısında sabrımımı test ediyonuz anlamıyorumki.

BASİTÇE YAZIYORUM BU ADAMI DÜZGÜNCE UYARIN BENİM KONULARIMA YADA BANA MESAJ ATMASIN BEN NASIL ONUNKİNE ATMIYORSAM.

RAHATSIZ OLUYORUM BU ADAMIN BANA KARŞI OLAN DAVRANIŞLARINDAN.

DAHA NE YAPAYIM ALLAHIM ALLAHIM ÇILDIRACAĞIM YA. UYUZ OLDUM BEN BU COCUĞA ( TROLLEMEKTEN BAŞKA NE YAPIYOR ) ANLATAMIYORMUYUM ?

Doya doya harcayın, ne diyelim; kimsenin malında gözümüz yok. :D
Selamlar.
teşekkürler :) valla bayağa şaşırdım her ay illa şurdan burdan kesip kontür yadafaturayı şişiren operator demekki kazarada olsa böyle veriyormuş gb ları :)

iyi forumlar

Lütfen konuyu daha fazla uzatmayalım. Malum arkadaşında şikayetçi olduğu birileri var. Forumda TROL Temizliği ve onun şikayetçi olduğu kişininde şikayetçi oldukları... Biz o halde sıra ile başlayalım çok basit sebeplerden tüm forumu banlayıp çıkalım. İstenilen bu heralde.
Ben o listedeyim ? hayır ozaman rahatsız edilmem içinde bir neden yok. eğer bilgisi olduğa konular xxx ise gitsin o konulara yorum atsın benim konuma değil. Forumda herkes her konuya yorum yapabilir !!! mantığı sadece trollemek dışında olabilir. Fatih Toprak ( forum yazılımcılarından ) adlı arakdaşım bilir ben 2000 li yıllardan beri yazılım / webmaster / forum / net radyo vs işlerindeyim coğunun kurucusu sahibiydim. Ama ben böyle trollüğün hiç bir forumda izin verildiğini görmedim bende vermedim.
Biraz daha açıklamalı yazayımmı neden derdimi anlatamıyorum ?

iyi forumlar...

Son düzenleme:

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Adam hala troll diyor bana arkadaş için fesat valla konundan çıkıyorum ban yedirmek için elinden geleni yapıyorsun ya bişey demiyorum sana. Engelliyorum hatta seni.

Reaksiyon puanı
5,172
@ozmen_celik
Hocam çoluk çocuk muyuz ya? O benim konuma girmesin bu şunu yapmasın bu şunu yapmasın... Bizimde işimiz gücümüz var kim kimin konusuna yazmış kim kimin konusuna yazmamış nasıl takip edelim.

Gecenin üçünde rapor atıyorsunuz ardından olaya müdahil olmadığı için moderatör ekibini suçluyorsunuz. Heralde siz bizi heralde paralı bekçi sanıyorsunuz tüm işimizi gücümüzü ailemizi bırakıp forum nöbeti tutmamızı beklediğinize göre.

Ayrıca değil Fatih Toprak bize Obama'nın referansı ile gelseniz yine tuturamazsınız kimin ne zaman hangi konuya girdiğinin çetelesini.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
[

Hocam çoluk çocuk muyuz ya? O benim konuma girmesin bu şunu yapmasın bu şunu yapmasın... Bizimde işimiz gücümüz var kim kimin konusuna yazmış kim kimin konusuna yazmamış nasıl takip edelim.

Gecenin üçünde rapor atıyorsunuz ardından olaya müdahil olmadığı için moderatör ekibini suçluyorsunuz. Heralde siz bizi heralde paralı bekçi sanıyorsunuz tüm işimizi gücümüzü ailemizi bırakıp forum nöbeti tutmamızı beklediğinize göre.

Ayrıca değil Fatih Toprak bize Obama'nın referansı ile gelseniz yine tuturamazsınız kimin ne zaman hangi konuya girdiğinin çetelesini.

Adam çok tuhaf ya yazdığım cevabı gördünüz değil mi en ufak bir hakaret onur kırıcı küfür vs yok hemen atın bunu forumdan engelleyin ban atın bu nedir ya? Yok konuma girmesin yok bakmasın çocuk gibi yemin ediyorum.

Edit: Adamı engelledim uzamasın konu görmüyorum yazdıklarını şuan. Çoluk çocukla işim yok.

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
Adam çok tuhaf ya yazdığım cevabı gördünüz değil mi en ufak bir hakaret onur kırıcı küfür vs yok hemen atın bunu forumdan engelleyin ban atın bu nedir ya? Yok konuma girmesin yok bakmasın çocuk gibi yemin ediyorum.
Yav yazma sen bana yazma nesini anlamıyorsun ? Benimle bir ilgin alakan yok neden yazıyorsun halen benim ile muhattap olma ben seninle oluyormuyum ?
Anlama güçlüğümü var sende ? senden rahatsız oluyorum bana yazma diyorum konuma yazma diyorum halen yazıyorsun. Psikolojik sorunların falan mı var ?

Artık sen yorum atma yazma hangi dilde anlıyorsun söyle o dilde yazayım.

Beni rahatsız etme !!!!!!! report ettim halen kışkırtıyorsun beni rahatsız ederek.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Dostlarım ağzınıza sağlık. Yaşınıza yakışan bir tutum sergilediniz. Artık yazdıklarınızı sadece okuyun, kendi halinize biraz gülün.
Bugün kimse ceza almayacak. Ayrım yapılmadığı gibi her harekete ceza da vermiyoruz. Her birinizi tatlı dille uyardım.
Bir üyenin sözüyle ceza vermediğimiz gibi, bir yöneticinin torpili de forumumuzda geçersiz. Eşitlik.

Anlayışınız için teşekkür ederim. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...