Bu konuyu okuyanlar

Erdem Alsırt

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Merhabalar! ^^ Bu videomda ilk defa Korku oyunu oynadım! "Five night's at freedy's" adı verilen ve dünyaca son derece popüler şirin fakat aşırı korkulu bir korku oyununu oynadım! İlk oynayışım ve ilk videolarımdan olduğundan biraz çocukça gelebilir fakat izlemenizi tavsiye ederim. :)

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Seriyi oynamanı tavsiye ederim güzel oyun

Erdem Alsırt

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Seriyi oynamanı tavsiye ederim güzel oyun
Biliyorum bütün serisini oynayacağım zaten. Umarım gelecekte Tamer Yeşildağ aramıza katılırsa belki korku oyunlarımın devamı gelir. :) Cesaret... Sadece cesaret. Ancak büyük bir sorun var o da, bu oynadığım oyunun crackli olup, en güncel sürümü olmaması. Keza şu anki hayat koşullarım pek orjinal oyun almaya müsait değil umarım anlayışla karşılarsınız. :( Bu nedenle sadece Steam üzerindeki orjinal oyunlarla videolar çekmeyi düşünüyorum. Umut denen internet arkadaşımın bana hediye ettiği Garry's mod ile ilgili videolar çekebilirim mesela.

Erdem Alsırt

Asistan
Reaksiyon puanı
37
@Erdem Alsırt Siz bilirsiniz fakat kolay değil bu işler ;)
Evet... Ayrıca kanalımdaki 400 abone gerçek değildir bot abonesi ve sahte olduklarından dolayı bot kullanmayı bıraktım. Gerçek abone sayısı 38 cıvarlarında. Umarım abone olursunuz bu forumdaki herkes görsün istiyorum.