İlk Akıllı Telefonunuzu Yazın

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Benim ilk akıllı telefonum hacıdan gelme çakma S3 Mini'ydi. Ama ona S3 Mini demek için de akıllı demek için de bin şahit lazım. Java'ydı... :) Adam akıllı ilk akıllı telefonum: Samsung Galaxy Pocket Neo olmuştu. Bir yıla yakın kullanmıştım. Dokunmatik takozdu kendisi. :) Ama ufaktı, tatlıydı :)
images.jpeg-1.jpg

Stabilite ve hız olarak evet fakat dosya gönderip almak Linux kullanıyorsan birde işkenceydi. Bir de o zamanlar öğrenciydik ve HotSpot özelliği olmadığı için telefon internetini bilgisayarla paylaştıramıyordum. Hatırlıyorum Turkcell'den 1000 TL gibi bir fiyata almıştık nerden nereye. O zamanlar iOS hükümdarlığı vardı fakat şu anda Android bence. İlk akıllı ve son akıllı iOS telefonum oldu 3GS. Sonra Xperia Z3 Compactla tanışınca hayatım değişti rahatladım :)

iphone-2g-3d-model-max-obj-fbx-mtl-mat.jpg
İlk akıllı telefonum iphone 2g lise 1 e yeni geçmiştim ozamanlar millet üşüşüyordu başına hemen hey gidi günler be 13 sene geçmiş sonra sırasıyla 3Gs 4 şuanki telefonumda SE 64 gb güzel telefondu arkadaşıma sinirlenip duvara fırlatmıştım 3. seferde kırıldı.

stat counter