İlhan Selçuk'un durumu ağır

Bu konuyu okuyanlar

Alemci_Dayı

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
İlhan Selçuk'un durumu ağır

ilhan.jpg

Cumhuriyet gazetesi yazarı İlhan Selçuk'un ciğerleri su topladı. Selçuk, yemek yemekte zorlanıyor.

Cumhuriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Selçuk'un hastalığının ilerlediği ve ciğerlerinin su topladığı öğrenildi.

Selçuk'un yemek yemekte de zorlandığı bu yüzden Cumhuriyet Gazetesi'ndeki çalışma arkadaşlarının yazarı yalnız bırakmadığı ifade edildi.

Selçuk'un yazı yazarken özellikle avukatlarından yardım aldığı ve yazıya son şeklini çalışma arkadaşlarının verdiği de öğrenildi. 84 yaşındaki İlhan Selçuk bir süre önce Amerikan hastanesinde tedavi görmüştü.

(postmedya.com)

29 Temmuz 2009, Çarşamba​

KaynaK

firariçocuk

Doçent
Reaksiyon puanı
7
wah wahh bir üzüldük bir üzüldük bilemezsiniz.kulaklarımız bile yaşardı:4:

braveheart.fb

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Allah şifalar versin. (En son ergenekon davasında göz altına alınmıştı. Bu tür büyük davalrda insanın yıpranması malisef mümkün. )

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
Allah şifalar versin..

faruk16

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya ya dava açılanların hepsi sanki davayı bekliyodu dava bahane oldu hasteneye yatmak için nasıl insanlar aklım almıyor bunlar... insan hiç mi düşünmez yaa bigün yaptıklarım ortaya çıkacak diye...

GKHNCKR

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
İnş. çabuk gitmez. Geçmişi itibari ile bir çok olayın aydınlatılmasında tanık-sanık olarak bulunabilecek birisi.

twilight_flame

Doçent
Reaksiyon puanı
20
Allah şifalar versin. (En son ergenekon davasında göz altına alınmıştı. Bu tür büyük davalrda insanın yıpranması malisef mümkün. )

Normalde bu tür davalarda insanlarin yipranmasi kolay degil ancak bizim hukuk sistemimizdeki bozukluklar nedeniyle daha iddianame hazirlanmadan bir kisi kanserden öldü. Ötekisi ise kanser oldu elimizde ölmesin diye saldilar. Bunlar ne yazik ki yanlisliklar. Yarin birgün bu ölen kisilerin sucsuz oldugu ortaya cikarsa tarihimizde büyük bir kara leke ortaya cikacak.

ya ya dava açılanların hepsi sanki davayı bekliyodu dava bahane oldu hasteneye yatmak için nasıl insanlar aklım almıyor bunlar... insan hiç mi düşünmez yaa bigün yaptıklarım ortaya çıkacak diye...

Kisileri bu sekilde kendi kafanizda yargilayip hüküm verebilmenizide benim aklim almiyor. Yargilama süreci devam ederken siz adamlari yargiladiniz ve karara bile bagladiniz. Yargilama sürecinde bu sekilde yorumlardan kacinilmali eger gercekten suclu ise elestirilmelidir. Sayet suclanan ve orada yatanlardan bir kisi dahi sucsuz olarak ortaya cikarsa yazdiklariniz ne yazik ki dogru olmayacaktir.

ölmesi temennisiyle

Bir kisiyi sevmemeniz bu sekilde konusmanizi gerektirmiyor. Eger yaptiginiz dogru ise yazacagimi gayet olagan karsilamaniz gerekir.

Darisi basiniza temennisiyle.

MdbK

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Umarım en kısa zamanda iyileşir kendisi. Bu ülkenin kendisine ve kalemine daha çok ihtiyacı var. Bir yazarın silahının kalemi olduğu gerçeği bir gün mutlaka ortaya çıkacak ve serbest bırakılmasına rağmen hâla kendisine suçluymuş gibi gören ve bu başlıkta da yorum yapan kişiler böylesine vatansever, demokratik ve asil bir gazeteciden özür dileyeceksiniz. Tabii o gün şu anda desteklediğiniz hükümetin ne kadar da pis işler yaptığı da gün ışığına çıkacak ve de pişman olacaksınız.

croft

Doçent
Reaksiyon puanı
0
kötüye bişy olmaz
hepsi ne hikmetse biranda hasta oldu ölümün eşiğine gelip sonra yırtıyolar kefeni
bunlara bişy olmaz

GKHNCKR

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Umarım en kısa zamanda iyileşir kendisi. Bu ülkenin kendisine ve kalemine daha çok ihtiyacı var. Bir yazarın silahının kalemi olduğu gerçeği bir gün mutlaka ortaya çıkacak ve serbest bırakılmasına rağmen hâla kendisine suçluymuş gibi gören ve bu başlıkta da yorum yapan kişiler böylesine vatansever, demokratik ve asil bir gazeteciden özür dileyeceksiniz. Tabii o gün şu anda desteklediğiniz hükümetin ne kadar da pis işler yaptığı da gün ışığına çıkacak ve de pişman olacaksınız.

Seninle % 100 aynı şeyleri düşünüyorum. Sadece bir gün gerçeği görüp pişmanlık duyanların bizler değil, sizler olacağını biliyorum.

Kendi gazetesini bombalatıp, muhafazakar insanları töhmet altında bırakmaya çalışan bir adamın neresi yazar olabilir?
Tamam bunlar henüz ispatlanmamış iddialar ama, dere göründü artık. Paçaları sıvamanın vaktidir.

Neanderthal

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Ergenekondan göz altına alınan herkes bir hasta bir hasta şu zamanlarda..

m!ndf!elds

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Allah acil şifalar versin. Azıcık içinizde insanlık varsa bile böyle yorumlar yazmamalısınız ,bir insanı sevmiyor olabilirsin ama bir şifa dilemek bile bukadar mı zor ?! ama görüyorum ki kimileri bu olayları aşmışlar,yazık.

twilight_flame

Doçent
Reaksiyon puanı
20
Hapis hayatini cok basit birsey saniyorsunuz heralde? 2 kisi orada kanser oldu. 1 i öldü. Belkide numara yapiyordur demi? Mezarini acip bakmak lazim. Kanserim, öldüm numarasiyla disari cikiyorlardir?

legolas356

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bazen bu insanlarla!!! aynı oksijeni yaktığım için çokk üzülüyorum:lol: Allah acil şifa versin demekten başka yapabileceğim birşey yok bu yaratılmış için...Türkiyenin Kocaman bir silgiye ihtiyacı var böylelerini silebilmek için:4:

laax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Normalde bu tür davalarda insanlarin yipranmasi kolay degil ancak bizim hukuk sistemimizdeki bozukluklar nedeniyle daha iddianame hazirlanmadan bir kisi kanserden öldü. Ötekisi ise kanser oldu elimizde ölmesin diye saldilar. Bunlar ne yazik ki yanlisliklar. Yarin birgün bu ölen kisilerin sucsuz oldugu ortaya cikarsa tarihimizde büyük bir kara leke ortaya cikacak.

Kisileri bu sekilde kendi kafanizda yargilayip hüküm verebilmenizide benim aklim almiyor. Yargilama süreci devam ederken siz adamlari yargiladiniz ve karara bile bagladiniz. Yargilama sürecinde bu sekilde yorumlardan kacinilmali eger gercekten suclu ise elestirilmelidir. Sayet suclanan ve orada yatanlardan bir kisi dahi sucsuz olarak ortaya cikarsa yazdiklariniz ne yazik ki dogru olmayacaktir.

Bir kisiyi sevmemeniz bu sekilde konusmanizi gerektirmiyor. Eger yaptiginiz dogru ise yazacagimi gayet olagan karsilamaniz gerekir.

Darisi basiniza temennisiyle.

tamamen katılıyorum