İlaçla intihar edersem ne olur

Bu konuyu okuyanlar

Melissaa28

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cok bunaldım herşey üstüme üstüme geliyor ailem erkek arkadaşım eğitim hayatım ölmek istiyorum kaldıramıyorum artık bunları ilaçlarla intihar edersem ölürmüyüm antibiyotik antidepresan vs. ölmek istiyorum bilek kesemem öyle kendime zarar veremem korkuyorum da ama en acısız ölüm şekli hangisi yardımcı olunn

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
İlaç öldürmez zehirler oda ortaya çıkar ailenin haberi olur daha çok kısıtlanırsın en iyisi sen dalgamısın kızım soruya bak birşeyin değerini kaybedince anlarsın hayata çok düz bakıyorsun eğlen biraz sal dışarı kendini hem ailene o acıyıcı çektirmek hoşuna gidecek mi.

Son düzenleme:

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Aylık intihar konularına yenisi eklendi...
Geçer geçer. Çık gez dolaş bağır çağır çarp söv say rahatla. Sıkma kendini. ;)
Konuşacak kimse yoksa yaz buraya

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
ilaç sektörü zarara uğrar ne de olsa onlar yavaş yavaş öldürme üzerine çalışıyor sen böyle yaparsan olmaz )=

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
Karbonmonoksit zehirlenmesini öneririm.

İşin şakası bir yana bu düşünceyi bir kenara bırakmaya çalış. İntihar düşüncesi ergenlerde çok fazla görüldüğünden ergenlik çağlarında olduğunu düşünüyorum. Bu günler de geçer gider. En azından bir ailen var. Senin yaşlarında bir kişinin iki-üç ay arayla anne babasını kaybettiğini gördüm. Tüm bu acıya karşın pes etmedi, bir yerlerden tutunmaya çalıştı. Sen de yapabilirsin.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Burakın bu iileri her biyeri sıkışan intihar ediyor bu hayata dayanamıyosun cehenneme nasıl dayanacaksın
Erkek arkadaşım var diyorsun konuş gez dolaş para harca hobi edin

Duyan bi dert sizde var sanıyor nice tanıdıklarım var makineye bağlı 1 saat ten fazla dışarıya çıkamıyor veya yatalak onlar ne yapsın

Benim sevgilim yok bende bunun için mi intihar ediyim
Veya param yok iş bulamadım hayat pahalı bende çıkıp kaleden mi atlayım ne yapayım

İyice zırvaladınız

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu günleri mumla arasın gençsin diye umuyorum elinden geldiği kadar yaşa

Son düzenleme:

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,699
Sorunlarını kafana takmamayı öğren, hepsi geçer. Kendi iradene sahip çıkmayı öğren, ve de ailene ve erkek arkadaşına ve herkese bunu kabullendir, sorunun da kalmaz.

Narrator

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Eğer intihar ve yaşama bağlılık, yaşamın anlamsızlığını cevaplamak için yetersizse, bir insan yaşamayı sevmiyorsa, intihar hayat kadar anlaşılabilir bir seçenek olabilir.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,699
Kafası karışık olanlar için karışık bir durum diyorsun.

WaylandIZMIR

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Bak abicim ben 40 yaşındayım ve senin yaşında olmak için şu an o bunalımlı hayatını bile kabul edebilirdim. Sende benim yaşıma gelince şu an ki yaşını çok özleyeceksin. Şu an sana her şey boş geliyor ama gerçekten muhteşem yıllarını yaşıyorsun ve şu an gördüğüm kadarı ile bu yıllarını heba ediyorsun. Aklını başına topla ve hayatını kötü bile olsa yaşamaya çalış ve düzeltmek için elinden gelen gelmeyen her şeyi yapmaya çalış. Böyle ölmeyi falanda asla düşünme

Furkan0223

Asistan
Reaksiyon puanı
153
Nasıl bir anlayıştır anlamadım gitti, intihar etmek isteyen bizim foruma damlıyor. Hayırdır birisi öyle bir izlenim mi bıraktı bu forumda..

İnsanlar bunalıyor dert dünyası iyi bir insan gelir fikrini değiştirir diye belki bilemiyorum hocam

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,699
Eski nesil çok çekmişti ve kendileri kendi çocuklarını daha iyi eğitmeye karar verdiler. Ve çocuklarını şımarttılar. Şımarık büyümüş çacuklar da bir türlü büyüyemiyorlar. Zora gelemiyorlar. Bir direnç geliştirememişler.