ikinci el s9+ mı yoksa mi9t mi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

vinsanity1525

Üyecik
Arkadaşlar merhaba size danışmak istiyorum abimin arkadaşı geçen sene s9+ aldı ve yeni cihaz alacağı için bana 3000 e bırakacağımı söyledi cihazı çok temiz kullanıyor ve görünürdede bir sıkıntısı yok 4 sene iphone 6 kullandıktan sonra artık canımı sıkmaya başladı kasmalar donmalar vs.. sizce ne yapayım ikinci el s9+ mı yoksa sıfır mi9t mi alayım oyunlarlada pek işim yok genelde sosyal medyada takılıyorum youtube instagram falan.

ahm@

Profesör
oyunlarla işiniz yoksa pek de işlemci gereksinimi duymazsınız. Sosyal medya kullanıcıları için ekran daha önemlidir. O yüzden sıfır mi9t

Uğur B

Doçent
S9+ daha iyi cihaz gerçekten temizse hiç düşünme al ama s9+ la ilgili soru işaretlerin varsa mi 9t de güzel cihaz

AlteredTech

Profesör
Arkadaşlar merhaba size danışmak istiyorum abimin arkadaşı geçen sene s9+ aldı ve yeni cihaz alacağı için bana 3000 e bırakacağımı söyledi cihazı çok temiz kullanıyor ve görünürdede bir sıkıntısı yok 4 sene iphone 6 kullandıktan sonra artık canımı sıkmaya başladı kasmalar donmalar vs.. sizce ne yapayım ikinci el s9+ mı yoksa sıfır mi9t mi alayım oyunlarlada pek işim yok genelde sosyal medyada takılıyorum youtube instagram falan.
Mi 9T öneririm.

TRTURKEYTR

TÜRKİYE
Yönetici
Mod. Adayı
Bende Mi 9T öneririm.Sıfır telefon.

Uğur B

Doçent
Ekran kasa oranı yada full ekran olması ve batarya konusunda mi 9t onun dışında ekran olarak iki cihaz güzel işlemci olarak da arada büyük bi fark yok s9 + önde tabi ama kamera da s9+ f 1.5 diyarımı var video da gece gündüz foto da da farkını hissettirir

vinsanity1525

Üyecik
cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar birde telefonların eski sürümde kalması misal meizu 16th android 8 sürümü meizu telefonlarına android güncellemeside vermiyor 2-3 sene sonra kullanımda bir sorun çıkarırmı?

vinsanity1525

Üyecik
dostum birde merak ettiğim birşey sormak istiyorum android güncellemeleri çok çok mu önemli yani bi telefon android 8-9 da kalsa 3 sene boyunca ne olur?

Uğur B

Doçent
dostum birde merak ettiğim birşey sormak istiyorum android güncellemeleri çok çok mu önemli yani bi telefon android 8-9 da kalsa 3 sene boyunca ne olur?
Çok önemli değil bişey olmaz ama meuzi için soruyosan samsung s9+ ve xiaomi mi 9t gibi seçenekler varken alınmaz

vinsanity1525

Üyecik
rn8 pro inceledim çok kaba ve ağır telefon hosuma gitmedi mi9t daha premium hissi veriyor yada mi9lite dusunuyorum daha ucuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

teknoseyir kanalındaki her ay telefon önerisi yapan onur diye arkadaş var baya bilgili telefon piyasası hakkında hangi telefonu kullandığını biliyormusunuz cok merak ettim :)

Webhead

Profesör
Tabiki de Mİ9T sorduğun soru da soru olsa keşke
Bende 5 sene İPhone 5s kullandıktan sonra bana cinnet geçirtti özellikle batarya konusunda ekran hafıza ve kamera kısmına değinmiyorum bile
2.el eğer temiz ise S9+ düşünülebilir ancak uzun vadede seni götürür mü bilmiyorum Mİ9T daha güncel bir cihaz ayrıca İPhone 5s'ten geçeceğim cihaz olur kendisi bende senin gibi sosyal medya ve müzik için istiyorum oyun ile hayatta işim olmaz
5 sene İPhone 5s kullandım bende inan çok sıkıldım son 2 sene zaten mecburiyetten kullandım ama son 9-10 ay canıma ot tıkadı diyebilirim telefon hala çalışıyor ancak home tuşu ve ekran cortladı bende 3.kez gidip yaptırmak istemiyorum yalnız şöyle bir problem var ayarlarda İCloud hesabım açık kaldı oradan nasıl çıkış yapıp telefonu sıfırlayacam telefoncu zaten parça niyetine alır

TRTURKEYTR

TÜRKİYE
Yönetici
Mod. Adayı
Ekran olmadan zor hatta imkansız.Uzaktan kapatılmaz çünkü telefonun ağa bağlı olması ve iPhone'u mu bul açık olması gerekiyor.

stat counter