ikinci el monitör alınır mı

Bu konuyu okuyanlar

Erhanylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
arkadaşlar merhaba letgo da asus vg248qe monitörü 400 tl ye buldum öne çıkarılanlarda.Garantisi bitti 3 yıllık vs dedi alınır mı sizce?fiyat fazla düşük diye şüphelendim biraz ama evimede çok yakın ne yapmamı önerirsiniz ?

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Gidin bi kontrol edin. Fiat iyiymiş.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Monitörde gözle görmek daha önemlidir yani ben öle yapıyorum :) , vida yerleri kontrol edilmeli, çiziği vurdusu kırdısı var mı filan... Bir de şimdi hatırlamıyorum ama tam ekran renk gösteren bir test programı vardı, renkleri tam ve kusursuz gösterebiliyor mu diye küçük bi programdı...

Erhanylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Ölü piksel testini vs whatsapp tan isteyip almaya gittiğimde de dıştan kontrol ederek alınır mı sizce düzgün kullanılmışsa 3 yıllık bu monitörün tahmini kaç yıllık ömrü vardır ?

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Çok sağlam marka ve model ise ve lcd ya da led ise 7 yıl filan idare eder ama genelde 3.-4. yılda ekranda çizgiler filan oluşur eğer sorunlu modeller iseler. Forumlardan ve şikayet sitelerinden bilgi toplamalısın.

Yalnız şimdi baktım, o model aşırı ucuz geldi... Bi bit yeniği vardır onda! 750 den aşağı satan yok ikinci el olarak.

Son düzenleme:

Erhanylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Çok sağlam marka ve model ise ve lcd ya da led ise 7 yıl filan idare eder ama genelde 3.-4. yılda ekranda çizgiler filan oluşur eğer sorunlu modeller iseler. Forumlardan ve şikayet sitelerinden bilgi toplamalısın.

Yalnız şimdi baktım, o model aşırı ucuz geldi... Bi bit yeniği vardır onda! 750 den aşağı satan yok ikinci el olarak.
Pc sini razer klavyesini falanda koymuş letgoya yeni,acil falan dedi de