İkinci el macbook alıyorum yardımcı olun lütfen

Almalıyım ?

• Kullanılan toplam oy
    5

Bu konuyu okuyanlar

alisahinaydogan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Screenshot_2017-01-30-19-09-02-1-1.png
İkinci el macbook pro alicam 2015 yili basi ama urunun retina ekrani arizali garantisi devam ediyor simdi ben bu ürünü arkadasimdan alip apple gotursem ücretsiz onarım yapılır mi ?fotoraf ekliyorumEkli dosyayı görüntüle 17174

Son düzenleme:

Turkmenmert

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Sence ücretsiz yapılsa idi arkadaşın yaptırmaz mıydı?

alisahinaydogan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sence ücretsiz yapılsa idi arkadaşın yaptırmaz mıydı?
Hocam inan bende oyle düşünüyorum ama bu gün ürününün seri numarası ila aradım apple konuştum inan kadin olur dedi sen getir yapariz ℅90 garanti kapsaminda olur dedi benim de ne bileyim aklim celindi biraz

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
Hocam inan bende oyle düşünüyorum ama bu gün ürününün seri numarası ila aradım apple konuştum inan kadin olur dedi sen getir yapariz ℅90 garanti kapsaminda olur dedi benim de ne bileyim aklim celindi biraz
ekrana baktığımda darbeye bağlı bir pikseller arası bağlantı kopması görünüyor orta kısımdan sanki basılmış ekranın esnemesi sonucu oluşmuş gibi Ben olsam risk almazdım. Apple kullanıcı hatası konusunda hassas

alisahinaydogan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ekrana baktığımda darbeye bağlı bir pikseller arası bağlantı kopması görünüyor orta kısımdan sanki basılmış ekranın esnemesi sonucu oluşmuş gibi Ben olsam risk almazdım. Apple kullanıcı hatası konusunda hassas
hocam gariptirkin ekrana basilinca yada hafif basınç uygulayinca azalıyor çizgiler

Turkmenmert

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Boşa riske girme yazık olmasın

alisahinaydogan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam peki normal retine ekran fiyatı nedir apple ve Apple dışı yerlerde

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
hocam gariptirkin ekrana basilinca yada hafif basınç uygulayinca azalıyor çizgiler
o zaman şüphelerim doğruymuş baskı sonucu böyle olmuş ve bu bir kullanıcı hatası Apple buna destek vermesi güç ama belkide verebilir.(çok küçük bir ihtimal)

alisahinaydogan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Eger servis karsilamazsa kaca patlar bana

Turkmenmert

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Eger servis karsilamazsa kaca patlar bana
Güzel patlar :)) fiyat bilgisi bulamadım fakat iyi patlar yani
--- Gönderi Güncellendi ---
@bahce12 hocam ben mac alırken danıştığım konuda bir aparattan bahsetmiştin yeni çıkacak dediğinden ne oldu o baktın mı hiç ? Usb-c yi çoklu girişe çeviriyordu aparat

alisahinaydogan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
O zamn bu is girmeyeyim elimzide patlayabilir ne biliyim apple bi türlü yaslarim diye düşünmüştüm bu konularda biraz iyiyimde neyse hayırlısı bakalım

Turkmenmert

Asistan
Reaksiyon puanı
95
O zamn bu is girmeyeyim elimzide patlayabilir ne biliyim apple bi türlü yaslarim diye düşünmüştüm bu konularda biraz iyiyimde neyse hayırlısı bakalım
Herkes zamanında apple a iyi niyetinden ötürü yasladı şimdi apple yaslıyor :) bizim insanımız böyle onlarda ayak uydurdu sağolsunlar. Kurunun yanında yaşta yanıyor malesef. Tasvip etmiyorum.

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
@bahce12 hocam ben mac alırken danıştığım konuda bir aparattan bahsetmiştin yeni çıkacak dediğinden ne oldu o baktın mı hiç ? Usb-c yi çoklu girişe çeviriyordu aparat[/QUOTE]

ön siparişe açılmış . Hemen önsipariş verebilirsin. 2016 alsaydım verecektim son anda vermedim biliyorsun.