İkinci el 6S plus alınırmı

Bu konuyu okuyanlar

Yılmaz İpek

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Arkadaşlar 7 mi 6s plus ile arasında kaldım 7 plus a bütçem yetmiyor bende en iyisi 2. el 6s plus baktım güvenilir yerden tanıdığım bir yer sizce 1700 tl garantisi 10 ay daha var sizce alınırmı kamera oyun bakımından memnun brakırmı yoksa öneriniz neler

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Ben Sıfırını bile tavsiye etmem. İkinci ele laf yok. Alınmaz.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Xiaomi Mi Note 3 al , 1500tl her türlü seni daha memnun eder.

Son düzenleme:

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
6s diken üzerinde bir telefon şuan için hani beklentinizi ilerleyen zamanlar da karşılamaz olacağı aşikar çok uzun sürmez zaten. Limitinizi arttırmanız mümkünmü acaba

Yılmaz İpek

Asistan
Reaksiyon puanı
24
6s diken üzerinde bir telefon şuan için hani beklentinizi ilerleyen zamanlar da karşılamaz olacağı aşikar çok uzun sürmez zaten. Limitinizi arttırmanız mümkünmü acaba
Ben Sıfırını bile tavsiye etmem. İkinci ele laf yok. Alınmaz.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Xiaomi Mi Note 3 al , 1500tl her türlü seni daha memnun eder.
şuan a5 2016 kullanıyorum ön kamerası güzel ön kamerası 6s plus ın dahamı iyi max 2000 tl çıkabilirim mi not 3 bana ön taraftan biraz hoş gelmedi

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
şuan a5 2016 kullanıyorum ön kamerası güzel ön kamerası 6s plus ın dahamı iyi max 2000 tl çıkabilirim mi not 3 bana ön taraftan biraz hoş gelmedi
Yok kardeşim 6.6s.7 ön kamerası hiç iyi değil fiyatına göre rezalet 8 leri test etmedim bilmiyorum. Aklıma şöyle birşey geldi 2. El riskini alırsanız göre note fe ya da one plus 5t bulabilirseniz bir de mate 10 2. El de bulabilirsiniz o fiyatlara rahatlıkla ama temiz olmasıyla tadından yenmez

Yılmaz İpek

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Yok kardeşim 6.6s.7 ön kamerası hiç iyi değil fiyatına göre rezalet 8 leri test etmedim bilmiyorum. Aklıma şöyle birşey geldi 2. El riskini alırsanız göre note fe ya da one plus 5t bulabilirseniz bir de mate 10 2. El de bulabilirsiniz o fiyatlara rahatlıkla ama temiz olmasıyla tadından yenmez
başka önerebileceğiniz cihazlar varmı

Yılmaz İpek

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Son düzenleme:

hakanbalta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
şuanda iphone 6 bile takır takır çalışırken 6s modelini yerden yere vurmanız garibime gitti.
italahtcı alacağın telefon da sana o güveni vermesini bekleme bende note fe var cokmu güzel telefon evet çok güzel ama kötü yanından baktın mı?
edge ekran ve parça sıkıntısı telefona zarar gelmesin diye acayip titiz kullanıyorum hakbuki bir kırılsa en az 1200 tl tahminim girer parasını bile varsa n nerde nasıl yapıcagın belli değil bunlarıda göz önüne alın arkadaşlar.
apple kullanmadım benlık değil ama yinede ios işletim sisteminin bazı telefonlarda sıkıntı cıkarsada ki sıkıntı cıkarmayan telefon yok yenı telefonlar bile direkmen arıza sıkıntı çıkarabilir en azından 7 bile olmasa boyutu senı tatmin ettiği için 2. el 6s plus alınabilir kullananda takır takır kullanır kardeşim.
fp telefonlarının hepsini bilirim hepsini arastırırım ve alma şansım vardır ama çoğu telefonu almam çünkü bana hitap etmez gerek şekli vs o yüzden bence alınabilir.