İki görüntü baglastiricisi da ünlem!

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
5
Merhaba Casper laptopumda hem HD grafikte hemde AMD ekran kartında ünlem işareti var driverler yüklü sebebini bulamadım yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Önce sürücüleri DDU ile kaldırın. Daha sonra önce işlemcininkini daha sonra harici grafik biriminin sürücüsünü yükleyin. Bakalım işe yarayacak mı?

Reaksiyon puanı
5
Önce sürücüleri DDU ile kaldırın. Daha sonra önce işlemcininkini daha sonra harici grafik biriminin sürücüsünü yükleyin. Bakalım işe yarayacak mı?
DDU NEDEMEK COK ANLAMIYORUM.Ama sağolun deniyim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ekli dosyayı görüntüle 66616
İntelinkini buradan mı indiriyim yoksa HD graphics 4000 yazıpmı indiriyim çok bir bilgim yok kusura bakmayın dizede zahmet veriyorum ama.

Resimler çıkmadı yazı olarak yazıyım intelin otomatik indiricisi ilemi indiriyim yoksa HD graphics 4000 yazıpmı indiriyim

Son düzenleme:

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
DDU NEDEMEK COK ANLAMIYORUM.Ama sağolun deniyim.

Ekli dosyayı görüntüle 66616
İntelinkini buradan mı indiriyim yoksa HD graphics 4000 yazıpmı indiriyim çok bir bilgim yok kusura bakmayın dizede zahmet veriyorum ama.

Resimler çıkmadı yazı olarak yazıyım intelin otomatik indiricisi ilemi indiriyim yoksa HD graphics 4000 yazıpmı indiriyim
Otomatik olanı kurabilirsiniz.