IE8'in Bu Özelliğini Biliyor muydunuz?

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Microsoft'un en yeni internet tarayıcısı Internet Explorer 8'in oldukça faydalı yeni bir özelliği daha gün yüzüne çıktı.

Internet Explorer 8 ile çoklu oturum açabileceğinizi biliyor muydunuz? Resmi IE blog'unda öne çıkarılan bu özellik sayesinde, aynı sitede eşzamanlı olarak birden fazla hesapla giriş yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Alt tuşuna basıp menü çubuğunu görüntüledikten sonra; Dosya(File) -> Yeni Oturum(New Session)'u seçmek. Açılacak olan yeni pencerede, diğer bir hesap ile aynı siteye giriş yapabilirsiniz.
Özellikle e-posta adreslerini kontrol ederken(ya da forumlara fake üyelikler açarken) büyük fayda sağlayacak olan bu fonksiyon, bakalım Internet Explorer 8 kullanıcılarını memnun edecek mi?

:: Diğer tarayıcılarda bu işlevi nasıl sağlarsınız?

Bilgi İçin : MSDN Blog
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

cambaz_4387

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Güzel bir özellikmiş, o menü gizli olduğundan hiç görmemişim.

hta1905

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Microsoft'un en yeni internet tarayıcısı Internet Explorer 8'in oldukça faydalı yeni bir özelliği daha gün yüzüne çıktı.

Internet Explorer 8 ile çoklu oturum açabileceğinizi biliyor muydunuz? Resmi IE blog'unda öne çıkarılan bu özellik sayesinde, aynı sitede eşzamanlı olarak birden fazla hesapla giriş yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Alt tuşuna basıp menü çubuğunu görüntüledikten sonra; Dosya(File) -> Yeni Oturum(New Session)'u seçmek. Açılacak olan yeni pencerede, diğer bir hesap ile aynı siteye giriş yapabilirsiniz.
Özellikle e-posta adreslerini kontrol ederken(ya da forumlara fake üyelikler açarken) büyük fayda sağlayacak olan bu fonksiyon, bakalım Internet Explorer 8 kullanıcılarını memnun edecek mi?

:: Diğer tarayıcılarda bu işlevi nasıl sağlarsınız?

Bilgi İçin : MSDN Blog
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net
Yalnız bu özelliği shiftdelete.net'te denemeyin,ban yersiniz mazallah :whistling::mrgreen::D

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Vaybe, teşekkürler. Firefox'da bu özellik var mı bilmiyorum.

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Diğer tarayıcılarda şu anda bu özellik yok. Tebrik etmek isterim, çok güzel düşünmüşler. Gelişen internet ortamında neredeyse ihtiyaç haline gelmiş bir özellikti, yapmışlar.

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
işe yarar bir özellik gibi duruyor. Bakalım ne kadar kullanacağız :)

superukala

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cok tskler güzel bir özellikmis ama ben almanca kullandigim icin cözemedim henüz. Nerdedir.. keske resimli olarak gösterilseydi en azindan bakarak oluyormu olmuyormu denerdik;-)

visualize

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Burada işe yarıyor mu ?
Sanmıyorum forumlarda faydası olacağını...

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
İki farklı oturumu iki farklı tarayıcıda açardık eskiden. Şimdi 4 tane dahi açılabilir. (Chrome, firefox, opera ve adı lazım değil :) )

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Hemen şimdi kullanıyorum :D
Deneme amaçlı haa Banlamayın :D

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Valla helal olsun güzel özellikmiş şimdiden sevindim ie8i daha fazla kullanacam sanırım artık.

nsgnc

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Güzel özellik. Yakında birisi firefox'a bir eklenti yapar olay çözülür. :D

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Çok lazım olduğu günler de oldu. Artık lazım olduğunda aklıma gelir bu özellik.

Yataghan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Firefoxta şimdiye kadar görmedim ama iyi düşünmüşler, kullananlar eminim olur.

utku5959

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet İE nin nadir olarak bulduğu güzel özelliklerden bitanesi. gerçi hakkını da yememek laızım güzel bulmuşlar valla. ama bişey buldular diye firefox ile yarışlarında hız kazanırlar (!) mı (?) bilemiyorum :D

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
Valla bende bilmiyorum bu özelliği. Ancak çokta önemli bir özellik değil. 2 hesap ile aynı ipden giriş yapıldığı zaman çoğu internet sitelerinden banlanabiliyorsunuz. O yüzden dikkatli kullanmak gereklidir.