İdris Baba (Ercan Kesal) Çukur’dan Ayrılıyor!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


bilicimustafa12

Türkü'ler Sevdamız...
Moderatör
Katılım
24 May 2017
Mesajlar
7,197
Puanları
113
Konum
Elazığ
Ünlü oyuncu Ercan Kesal, televizyon dizilerine veda ediyor. Çukur dizisinde İdris Koçovalı’yı oynayan Ercan Kesal, Urla’ya taşınacağını açıkladı.

Ercan Kesal Çukur’dan ayrılıyor dizilere veda ediyor


Ercan Kesal Çukur’dan ayrılıyor dizilere veda ediyor. Çukur dizisinde İdris Koçovalı karakterini canlandıran ünlü oyuncu Ercan Kesal, artık televizyon yapımlarında olmayacağını açıkladı.
Show TV’nin fenomen dizisi Çukur’da başrol oynayan Ercan Kesal, artık televizyon ekranında olmayacağını söyledi. Diziden ayrılacak olan Ercan Kesal, İstanbul’dan taşınacağını da açıkladı.
Çukur dizisinde İdris Koçovalı karakterine can veren Ercan Kesal, dizilerin çalışma şartlarının ağırlığından yakındı. Ercan Kesal, çalışma şartlarının sadece oyuncular için değil, bütün ekip için ağırlaştığını anlattı.

Ercan Kesal, Cumhuriyet gazetesindeki söyleşisinde bu konuda şunları söyledi: “Sadece oyuncular açısından değil, tüm bileşenler için sürdürülebilir bir iş olmaktan çıkıyor giderek. Bizim için zor da senarist için kolay mı sanki. Her hafta 100 sayfa metin yazmak. Kamera arkasındaki tüm ekip için de her hafta bir uzun metraj film yetiştirmek! Hedef kitlenin her hafta saat 8.00 de başlayıp gece yarılarına kadar sizi seyretmek durumunda kalması. Kendi adıma yazacağım, okuyacağım ve filme çekeceğim o kadar çok işim var ki. Onlara zaman ayırmalıyım.”
Çukur dizisinde İdris Koçovalı karakterini izleyici çok sevdi. Aslında İdris Koçovalı çok daha önceki bölümlerde ölecek ve dizide olmayacaktı. Ancak izleyicinin beğenisi nedeniyle İdris Koçovalı öldürülmedi. Ercan Kesal televizyon dizilerinin uzun sürelerinin yoruculuğundan yakındı.
Ercan Kesal İstanbul’dan Urla’ya taşınacağını söyledi. Ünlü oyuncu aynı zamanda kitap ve senaryo yazıyor, film yönetmenliği yapıyor. Yazmaya ve hayatı yaşamaya vakit ayırmak istediğini söyleyen Ercan Kesal, bunun için Urla’ya taşınacağını söyledi.


Kaynak: 7/24kültürsanat
 
Üst
stat counter