İDM'de Büyük Sorun

Konusu 'Bedava Programlar / Ücretsiz Yazılımlar' forumundadır ve SaidS tarafından 11 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. SaidS

SaidS Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

- İDM'de Büyük Sorun

İyi günler herkese ;

Bi aralar arkadaşlar idm yi almıştım.Yada neyse ben direk sorunu söyleyeyim.Herhangi bir şey indirmek istesem direk idm sahte bir serial ile kaydedildi felan diyor.Bilgisayardan kaldıramıyorum.Program ekle kaldır ekranında adı yok.Pc de ara' dan idm yazıyorum yine bir şey çıkmıyor.Ayrıca tekrar indirsem eskisi sahte olduğu için kapatıyor.Ve bu lanet bilgisayar idm hariç hiç bir şeyle indirmiyor.Kısır döngü içerisinde kaldım.
    Şimdi çıldıracam lütfen bana bir şey söyleyin yoksa cebimdeki son parayla gidip format attıracam.

Saygılar.

2. yusher

yusher Profesör

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    birşey indirmek istediğinde "alt" tuşuna bas

3. MasterFather

MasterFather Profesör

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    48
    word 'e yapıştır.uzantısını reg olarak kaydet.sonra :D patchı uygula.

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Internet Download Manager]
    "FName"=""
    "LName"=""
    "Email"=""
    "Serial"=""

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Internet Download Manager]
    "FName"=""
    "LName"=""
    "Email"=""
    "Serial"=""

4. SaidS

SaidS Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Pardon teknik bilgim fazla değilde patch felan bilmiyorum.Biraz açıklarmısınız ?

Bir deneyeceğim inşallah işe yarar.

5. administrator

administrator Asistan

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    kardeşim öncelikle sana ilk olarak şunu öneriyim: hangi tarayıcıyı kullanıyorsan örneğin mozilla diyelim, tarayıcının eklenti seçeneklerinden İDM'yi etkisizleştir. böylece kurtulursun. ikinci olarak crak'yapmanı tavsiye edrim kolay gelsin

6. I_Silencer_I

I_Silencer_I Dekan

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    48
    İdm yi your unistaller ve ya benzeri bir program ile sil.
    Silemezsen alt tuşuna basarak linke tıkladığında idm yardımı olmadan indirir zaten.
    O da olmaz ise önce illegal yoldan aktifleştirip öyle sil, fakat sen nasııl yükledin ki Denetim masasında görünmüyor İDM orasını anlamadım daha. :D

7. Usui Takumi

Usui Takumi Profesör

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    @SaidS your uninstaller ile idm yi kaldır ardından ccleaner ile tarama yap pc yi yeniden başlat pmde verdiğim linkteki idmanı kur (linki buraya yazamıyorum)

8. bambino1212

bambino1212 Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    demekte fayda var

9. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

slm bende herşey normal ama indir tuşuna basınca IDM İNDİRME BAŞARISIZ DİYE HATA VERİYO .SEBEBİ NEDİR BİLENİNİZ VAR M I?.

10. administrator

administrator Asistan

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    kardeş turbobit gibi sitelerde bu hatayı alıyorsan normal. sebebi ise free kullanıcı olarak indirme yapıyorsan aynı anda iki tane dosya indiremezsin. çünkü bu tarz sitelerin kuralı budur. diğer dosyayı indermen için belli bir süre bekletirler. bununda kolay yolu var modem' bir reset attın mı tamamdır. birde idm'nin ayarlar ısmından tuşlar bölümünden tuş ayarı yap ve dosyayı indirmeye tıkladığında ayarladığın tuşa basılı tut

11. Karargaht

Karargaht Dekan

Beğenileri:
    96
    Ödül Puanları:
    48
    Hayatımda aldığım ilk orjinal program. Yeni aldım 30 TL mi neydi. Pişman da değilim, taksit de oluyor. İnanılmaz faydası var indirmeye her kuruşunu hak ediyor.

12. Bowen32

Bowen32 Doçent

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Aynı görevi Flashget3 de yapıyor tek sorun video indirememesi ancak buda bir tarayıcı eklentisi ile halolabilir.

13. ffgul

ffgul Profesör

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    >>İdm nin üstüne yok...

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bende kayıt ol diyo kaldıramıyorumda

15. sony_x_ion

sony_x_ion Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir ara bende aynı sıkıntıya düştüm sistem geri yükeleme yaptım yani idm yüklemesi yaptığım tarihin öncesinde ki zamana böylelikle kurtuldum. :)

16. DumDumaq

DumDumaq Dekan

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

burdaki bütün yorumları okudum hiç birisi çözemez bu sorunu ben aynısını yaşadım sorununun tek bir çözümü var :

FORMAT ATMAK

neden format atmalıyım , ınternet download manager da Sana Reg dosyası kaydedıyor sen otomatik yüklediğinde programı açtıgında ise sahte ile kayıt edildi diyorsa sen silsen bile ordaki reg dosyası gizlenmiş bir biçimde silinmez

Yok ccleaner yok unınstaller hiç bi halta yaramaz ( bu bahsettiğimiz çok gizli reg dosyaları ) bunlar MANUEL olarak silinmesi gerekir. Manuel olarak silmek içinde 1000 lerce regedit dosyasını tek tek taraman lazım bunlada kimse uğraşmaz

Format atcaksın. . .

17. I_Silencer_I

I_Silencer_I Dekan

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    48
    DumDumaq ne format meraklısı çıktın arkadaşım sen? İş biraz zor görünse hemen format. Sanki bizim başımıza gelmedi mi bu?
    CCleaner felan çözüm olmuyorsa gidip crackini bulacaksın sonra da idm yi açıp kullanacaksın ya da sileceksen sileceksin.

18. DumDumaq

DumDumaq Dekan

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    mstfanar olmaz dostum crack filan yine aynı reg hatası verıyor çünkü eski ıdm sahte kayıt edilen reg kalkmadıgı için yeni gelen crack işe yaramıyor üstüne yazıyor bilip bilmeden konuşma 4 gün ben bununla ugraştım benım kişisel fikrim begenmeyen begenmez zorla format at dıyen yok sana

19. MasterFather

MasterFather Profesör

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    48
    formata gerek yok.bu sorunu yaşıyan arkadaşlar.teamviewer id ve yollasın.maksimum 1 dk içerisinde çözerim.burda anlatamıyorum.işte.illegal içerik paylaşımı yasak.

20. RedDevil

RedDevil Profesör

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    @mstfanar ve @DumDumaq Bu kadar gerilmenin veya ortamı germenin anlamı yok. İllagal yolla (Patch) ile düzeltiliyor. Ama bu yöntem korsan yazılıma giriyor.

Sayfayı Paylaş