İddaa Dolandırıcısı Doğan Yıldırım tahminmarketim.com

Bu konuyu okuyanlar

hakankum51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar size bir dolandırıcıdan bahsetmek istiyorum.Bundan 20 gün önce bir reklam gördüm.Doğan Yıldırım her maçı tutuyor vs.diye.Facebook sayfasını takip ettim.45 binin üstünde takipçisi vardı.Ve tutmuş kuponların resimlerini paylaşıp doğan yıldırım teşekkürler. iddaakazanc.net vurgunu gibi şeyler yazıyolardı.Bende inandım üye oldum fakat üye olduğumun üstünden 16 gün geçti fakat tek kupon tutmadı.Sitede kuponların altında yorumlar yapılıyor.Herkes sövüyor bu adama.Herşey siteye üye yapana kadarmış meğer.Aylık 150.Yıllık 250 tl gibi fiyatlara üyelik yapıyor.sitesine.İşi bilen bir dolandırıcıdır.Facebook sayfasında o kadar iyi mağdur edebiyatı yapıyor ki yok kimse beni çekemiyo bana saldırıyolar falan diye.İnsanların gözünü boyuyor.Sitede verdiği kuponu değiştirip tutmuş gibi gösteriyor.Kısacası dolandırıcıdır uzakdurun.

Bu dolandırıcının eski sitesinin ismi iddaakazanc.net .. Bu dolandırıcı eski sitesininin ve facebook adresinin ifşa olmasından dolayı yeni bir site ve facebook adresi açmıştır.Amacı iddaakazanc.net sitesinin ifşasından kurtulmak.Fakat sistem aynı, sitede vermediği kuponları vermiş gibi gösterip milletin iştahını kabartıyor ve sitesine üye yapmaya teşvik ediyor.Sitesinde kuponlar niye tutmuyor diye itiraz ettiğinizde, yaptığınız sözleşmeyi size hatırlatıyor.üye olurken tıklayıp kabul ettiğiniz sözleşmede kuponların yatmasını kabul etmiş oluyorsunuz.Bu adamın kendince görevi siteye kupon koymak, kuponların tutması değil.Bir tek bile kupon tutmuyor sitede.Eski sitesi iddaakazanc.net ile ilgili ayrıntıları ve milletin yorumlarının bulunduğu resimleri en altta linkini bıraktığım konuda bulabilirsiniz. İnanıp ta dolandırılmayın.

Bu dolandırıcının şuanki facebook adresi: Yıldırım Doğan

Dolandırıcının güncel parayla üyelik yaptığı site. Kazanmanın Ve Güvenin Tek Doğru Adresi

Bu dolandırının ifşa olduğu eski sitesi ve ayrıntıları aşağıda linkini verdiğim konuda bulunmaktadır.Mutlaka inceleyiniz.

İddaa dolandırıcısı Doğan Yıldırım iddaakazanc.net

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu dolandırıcının facebook sayfasında paylaştığı kuponları millet gördüğünde gerçekten tutturduğunu düşünüyor.Siteye üye olup parasını kaptırıyor.Her şey siteye üye olana kadar.Siteye üye olduktan sonra itiraz hakkınız yok kupon tutmuyor diye.Çünkü adamın görevi siteye kupon koymak.Eski sitesi iddaakazanc.net İfşa olunca tahminmarketim.com adlı siteyi kurdu. Ben kandım siz kanmayın.

Son düzenleme:

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Suç bu insanların değil, onlara inananların.

hakankum51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu DOĞAN YILDIRIM denen dolandırıcının bir yönteminden bahsetmek istiyorum.

.Bu dolandırıcılar bu yöntem sayesinde facebook'ta onbinlerce takipçiye ulaşabilmekte ve çoğu kişi dolandırılmaktadır.Bu yöntem facebook'ta tutturdukları İY-MS sonuçlarıdır.Bunun nasıl yapıldığını açıklıyorum.Önce bir maç seçiyorlar.Diyelim. Barcelona-Real Madrid maçı.Bu maçın olabilecek tüm iy-ms sonuçlarını facebook'ta sadece ben olarak paylaşıyolar.Yani şöyle bir maçın olabilecek 9 tane iy-ms sonucu vardır.0/1--0/0--0/2--1/1--1/0--1/2--2/1--2/2--2/0. Bu 9 sonucuda facebook'ta sadece ben olarak paylaşıyorlar.Ve maç bittikten sonra tutan sonucu herkese açık olarak değiştiriyolar.Bu kadar basit.Millette nasıl görmedik, bu adam işi biliyor diye birbirini kandırıyor :D
Mesela resim olarak anlatayım.

forummmmmmmmmmmm.jpg

Gördüğünüz gibi olabilecek tüm sonuçlar maçtan önce sadece ben olarak paylaşıldı.Yani sadece paylaşan kişi görebiliyor başka kimse göremiyor.Diyelim ki maç bitti.İlk yarı 0 ikinci yarı 1 olarak sonuçlandı.Maç bittikten sonra iy-ms 0/1 olarak yaptığı paylaşıma gelip sadece ben olan hedef kitlesini herkese açık olarak değiştiriyor.Millette nasıl göremedik,maçtan önce paylaşmış vs. diye kendine kızıyor.Dolandırıcımız da bu yöntemle kral oluyor :D

Bu resimlerde de dolandırıcı Doğan Yıldırım'ın ifşa olduğu için kapatılan iddaakazanc.net adlı bir önceki sitesinde kuponlarının altlarına yapılan yorumlar bulunmaktadır
Ekli dosyayı görüntüle 44947Ekli dosyayı görüntüle 44948Ekli dosyayı görüntüle 44949

Bu resimlerde de dolandırıcı Doğan Yıldırım'ın ifşa olduğu için kapatılan iddaakazanc.net adlı bir önceki sitesinde kuponlarının altlarına yapılan yorumlar bulunmaktadır
Ekli dosyayı görüntüle 44947Ekli dosyayı görüntüle 44948Ekli dosyayı görüntüle 44949

Son düzenleme:

Mahmutpaşa

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Adamın öyle bir tahmin gücü olsa size aylık 150 TL'ye akıl vermekle mi uğraşır.

hakankum51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dddddddddoooooooooo.jpg
doğan 1 gerçek.jpg
doğan 2 gerçek.jpg

hakankum51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Doğan Yıldırım adlı kişinin iddaakazanc.net sitesine bundan 1.5 ay önce üye oldum.Facebook adresinde verilen kuponlarla beni cezbetti ve üye oldum.Kuponlar niye tutmuyor diye itiraz ettiğimde bana sözleşmeyi hatırlattı ve yatmayı kabul ettiğimi söyledi.Fotoğraflarda ki yorumlar tamamen gerçektir isteyen fotoğrafta yorum yazan kişilere mesaj atabilir.Bu konuda verilmiş hiç bir yalan bilgi yoktur.20 gün üye kaldım ve en sonunda engellendim doğan yıldırım tarafından.Üye olduğum 20 gün boyunca tek kupon tutmamıştır.Sitesinde yine kupon tutmadığının akşamında Doğan Yıldırım'ın canlı yayında tutmayan kuponu değiştirerek bugün 57 oran gelmiştir dediği görüntüler bir çok arkadaş tarafından görüldü.Burda yazılanlarda tek yalan bilgi yoktur.Doğan yıldırım adlı dolandırıcı ya birşey yapılmamasının sebebi resmi site kurup sözleşme kabul ettirmesindendir.Doğan Yıldırım sitede kuponların tutmasını değil kupon koymayı vaad ediyor.Yoldan geçen her vatandaş böyle bir yönteme başvurabilir.İsteyen istediği yere dava açsın.Burda yazılanların tek harfi bile yalan değil doğan kardeş.Kendi sitesine öğrenciler 150 tl verip üye oluyor ve hiç bir kupon tutmadan adamın üyeliği bitiyor.Kaç kişiyle yazıştım böyle.İstediğiniz zaman dava açabilirsiniz.

hakankum51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tabi tabi hepsi photostop.Şu fotoğraflarda yorum yazanın hepsi birebir gerçek kişi.İsim soyisimleri gözüküyor.İsteyen mesaj atabilir.Ben photostop falan bilmem. 57 oranın tutmadığının akşamında 57 oran geldi diye kupon değiştirdiğin görüntü ve kuponun gerçek resmini sizi şikayet eden bir arkadaş,canlı yayınınızı kaydedip video ve fotoğraf çekip bana göndermişti.Fakat bu fotoğraflar yeterli deyip kaybetmiştim.Keşke tutsaydım.Tekrar ulaşabilirsem o videoyu da kuponun gerçek resmini de mahkeme de delil olarak sunacağım.Size de iyi çalışmalar Doğan Yıldırım...

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Bize yaptığınız tehditlere yanıt vermem gerekirse, öncelikle yaptığınız şey tamamen suç. Bununla ilgili avukat Halil İbrahim Çelik'in yazısını okuyabilirsiniz;

İddaa Dolandırıcılığı - Av. Halil İbrahim ÇELİK

Tarafımıza mahkeme kararı iletmeniz halinde konuyu silebilirim. Bunun öncesinde sırf üslubunuz nedeniyle herhangi bir işlem yapmayacağım.

hakankum51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vay vay bide forumu da tehdit etmişsiniz.Teşekkürler admin.Bu konuda verdiğim hiç bir bilgide yalan yoktur

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Vay vay bide forumu da tehdit etmişsiniz.Teşekkürler admin.Bu konuda verdiğim hiç bir bilgide yalan yoktur
Admin Bey'in yorumundan sonra konunun forumla alakası çıkmıştır siz ve dolandırıcı iddia ettiğiniz kişi aranızda ki problemi hukuki yollarla çözersiniz. Adminin de dediği gibi yasal yollar dahilinde konu kaldırılabilir.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
biz şikeli yurtdısı kaynak veyahut %100 garanti vermiyoruz suç olduguna dair bir kanun maddesi bulamazsınız.

evet forum yöneticilerininde attığınız iftiralara ortak olduğunu gördüm. anlaşma çerçevesinde açılmış bir posttur adli mercilerde çözülecektir.
Biz ve forum yöneticileri ve diğer üyeler, yalnızca konuya yorum yaptık. Herhangi bir küfür vs. söz konusu değildir. Arkadaşın yalan konuşup konuşmadığını bilemeyiz. Bize suç atmayınız lütfen. Biz herhangi bir küfür, hakarette bulunmadık.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
biz şikeli yurtdısı kaynak veyahut %100 garanti vermiyoruz suç olduguna dair bir kanun maddesi bulamazsınız.

Bulamaz mıyız? Emin misiniz?

1531657980602.png

Ücret iade garantisi para kazanma garantisidir. Ayrıca kupon yapmaya teşvik etmek, kupon hazırlayıp satmak yasaktır ve kanunen engellenmiştir.

Benim sizinle veya sitenizle bir derdim yok, iftira veya değil duruma ortak olmuyorum. Ben sadece SDN Forum üzerinden açılan bir konuyu, silmezseniz sizi mahkemeye vereceğiz diyerek kaldırmak istediğiniz için, kaldırmak için mahkeme kararını bekliyorum.

SDN 15 yaşında bir şirket. Daha önce Müyap'la dahi bu tarz konular yaşandı ve mahkeme kararından sonra içerikleri kaldırdık. İçeriği kaldırma tebligatı elimize ulaşınca memnuniyetle konuyu sileceğim.

hakankum51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biraz evvel doğan yıldırım'ın facebook adresinden bir yorum.Ben ekran görüntüsünü aldıktan 1-2 dk içinde engeli yedi mağdur arkadaş.Baştan 3.sıradaki

doğan yorum.jpg

Yorumun daha net hali

http://i.hizliresim.com/lZdlqg.jpg

Son düzenleme:

hakankum51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kupon photoshop'uyla kupon hazırlanıyor gördüğünüz gibi ve iddaa.com'da barkod sorgulama yapılamıyor artık barkod da paylaşıyorlar.Kupon photoshop'u yaptıklara gibi başkasının tutturduğu kuponlara kendi isimlerinide photoshop yapabiliyorlar Bu tarz dolandırıcı insanlara inanmayın.Türlü türlü yöntemleri var.

hakankum51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu whatsapp görüşmesinde dolandırıcı doğan yıldırım tarafından dolandırıldığı için sinirlenen bir kişinin doğan yıldırıma attığı mesajlar ve doğan yıldırımın cevabı
doğan küfür 1.jpg
doğan küfür 2.jpg

Bu dolandırıcının şimdiki facebook hesabı

https://www.facebook.com/dogan.yldrm16

Son düzenleme:

Trucking Turkey

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Ahh ahh hocam tutturabiliyorsa neden kendi oynayıp kazanmıyor da başkalarına satıyor?
Ayrıca suç duyurusunda bulundunuz mu?

Tayfury

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Maçın sonucunu bilecek olan garibanın parasını neden istesin alayı dolandırıcı

Zeynepppp85

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu arkadaşa neden kimse inannmiyor bende bu adama para kaptirdim 150tl aylik dedi verdim sonra bakdim ilk gun maci gelmedi 48saat dolmadan paranizi geri alabiliyosunuz diye bi madde vardi sitesinde mac verdigi sitede ben parami geri istiyorum dedim tm dedi sonra engelledi beni 2gun sonra engeli kaldirdi 48saat doldu artik veremem dedi seni sikayet etcem dedim beni kandirdin dolandirdin dedim bende seni sikayet etcem beni tetit ediyosun dedi sonra kufur etmedim halde bana kufur ettin mahkemede gorusuruz mesajlar duruyo dedi halbuki yalan oda uste cikma cabasindaydi sonuc parami geri alamadim face hesabina girdim bu adam yalan soluyo kuponlari tutmuyo benide dolandirdi sizide dolandirmasin dedim aninda beni engeledi yorum yapmiyim diye yani aylik para isteyip kupon vercem diyenlere inanmayin sakin bizim gibiler zor durumda oldumuz icin artik herseye inaniyoruz umutlaniyoruz ama dokandirildimizla kaliyoruz itiyacim olmasa zaten bu adama para kaptirmazdim ama zor durumdaydim 3kurus para kazanma pesindeydim burdakilerede soluyorum bizim halimizden anlamadan vay efendim sende vermeseydin parani sizde akili olsaydiniz demeyin sizde bu durumlara dusebilirsiniz kimse kimseyi yargilamasin hem para kaptirip hemde suclaniyoruz boyle bi sacmalik yok hakan kardesim sana kimse inanmasi ama ben yasayan biri olarak solediklerinin dogrulugunu tasdikliyorum bu adam neden gelip dolandirildim desin dogru olmasa biraz dusunun yazarken lutfen ne kadar fesat bi toplum olmusuz dusene yardim edip destek olup moral vericenise daha ona inanmayip sucluyosunuz admin sakin mesajimi silme belki bizim gibi zor durumda olup bunlari okuyup inanmaz boylelerine bi kisi daha var oda ilhan yalcin dogan yildirim gibi para aliyo milletten bunlardan bir iki deyil bisuru var tavsiyem kimseye guvenmeyin hele boylelerine hic guvenmeyin tamamen para tuzagi

barann488

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Bu arkadaşa neden kimse inannmiyor bende bu adama para kaptirdim 150tl aylik dedi verdim sonra bakdim ilk gun maci gelmedi 48saat dolmadan paranizi geri alabiliyosunuz diye bi madde vardi sitesinde mac verdigi sitede ben parami geri istiyorum dedim tm dedi sonra engelledi beni 2gun sonra engeli kaldirdi 48saat doldu artik veremem dedi seni sikayet etcem dedim beni kandirdin dolandirdin dedim bende seni sikayet etcem beni tetit ediyosun dedi sonra kufur etmedim halde bana kufur ettin mahkemede gorusuruz mesajlar duruyo dedi halbuki yalan oda uste cikma cabasindaydi sonuc parami geri alamadim face hesabina girdim bu adam yalan soluyo kuponlari tutmuyo benide dolandirdi sizide dolandirmasin dedim aninda beni engeledi yorum yapmiyim diye yani aylik para isteyip kupon vercem diyenlere inanmayin sakin bizim gibiler zor durumda oldumuz icin artik herseye inaniyoruz umutlaniyoruz ama dokandirildimizla kaliyoruz itiyacim olmasa zaten bu adama para kaptirmazdim ama zor durumdaydim 3kurus para kazanma pesindeydim burdakilerede soluyorum bizim halimizden anlamadan vay efendim sende vermeseydin parani sizde akili olsaydiniz demeyin sizde bu durumlara dusebilirsiniz kimse kimseyi yargilamasin hem para kaptirip hemde suclaniyoruz boyle bi sacmalik yok hakan kardesim sana kimse inanmasi ama ben yasayan biri olarak solediklerinin dogrulugunu tasdikliyorum bu adam neden gelip dolandirildim desin dogru olmasa biraz dusunun yazarken lutfen ne kadar fesat bi toplum olmusuz dusene yardim edip destek olup moral vericenise daha ona inanmayip sucluyosunuz admin sakin mesajimi silme belki bizim gibi zor durumda olup bunlari okuyup inanmaz boylelerine bi kisi daha var oda ilhan yalcin dogan yildirim gibi para aliyo milletten bunlardan bir iki deyil bisuru var tavsiyem kimseye guvenmeyin hele boylelerine hic guvenmeyin tamamen para tuzagi
:(((