İdareten ufak donanım parçaları alacağım, tavsiyeye ihtiyacım var!

Bu konuyu okuyanlar

gysddn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba gençler, bizim bir pc var evde bu zamana kadar kötü gitmedi aslında da özellikleri bayağı bi düşük ve artık sinirimi bozmaya başladı bende az buçuk şuna bakayım üç beş parça atayım da beni biraz götürsün dedim. Fakat bilgisayar eski, anakart falan desen uyumlu şeylerini forumlarda bulamıyorsun. Kısaca özellikler;

Photo 09-09-2016, 12 23 59 AM.jpg

Anakart olayı da bu;
Photo 09-09-2016, 12 24 12 AM.jpg

Sayfaya şuradan ulaşabilirsiniz;
http://www.gigabyte.com.tr/products/page/mb/ga-945gcm-s2l/overview/

Evet gelelim olaya ben şimdi Ram, Ekran kartı ve İşlemci arıyorum.
Eğer bunlar için başka bir şeye ihtiyacım varsa onlarıda söyleyin.
Çok aham şaham oyunlar falan oynamam, internette gezerken, web tabanlı veya çok zorlamayan oyunlar oynamak için.
Spookys Jump Scares House ı bile açmıyor uyuz oldum. Metin2 veya Wolfteam falan olabilir o tarz işte.
Bulamadığım ve bilmediğim için konu açmak zorunda kaldım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

gysddn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şöyle düşündüm ram 3'e çıkarsam. Ekran kartını hiç anlamadım o yüzden bakamadım. İşlemci de kendi anakart sitesinde bi liste buldum da bios uyumu nedir şimdi N/A falan yazıyor. Bizim bios muhtemelen eskidir. Onun güncellemeside biraz korkutuyor beni. Yani demem o ki bilgisyarı yavaş yavaş şöyle bir normal ev bilgisyarı haline getireyim, düzeltebileceğim kadar düzelteyim. Yapmam gerekenleri de söylerseniz güzel olur.