İcloud şifresi

Bu konuyu okuyanlar

Red vortex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
2.el bi 5s aldım telefon sıfırlanmış ama eski ıcloud hesabını ve şifresini istiyor eski sahibine ulaşmaya çalıştım ama olmadı şifreyi nasıl kırabilirim

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
Apple Store a gidip deneyebilirsiniz tabi telefonun faturası mevcutsa yada sizden önceki sahibine ulaşmanız lazım. 2. El İphone alırken bunlara dikkat etmelisiniz.

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
2.el bi 5s aldım telefon sıfırlanmış ama eski ıcloud hesabını ve şifresini istiyor eski sahibine ulaşmaya çalıştım ama olmadı şifreyi nasıl kırabilirim

Telefonun eski icloud hesabından çıkış yapıp kendi hesabınızı açmanız gerekiyordu yani şuanda iletişime geçip hesap bilgilerini edinip açabilirsiniiz daha sonrasında tekrar kendi bilgilerinizle giriş yapmanız lazım

Red vortex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Apple Store a gidip deneyebilirsiniz tabi telefonun faturası mevcutsa yada sizden önceki sahibine ulaşmanız lazım. 2. El İphone alırken bunlara dikkat etmelisiniz.
Telefon fabrika ayarlarına döndürülmüş sadece dil seçin. hücresel veri bağlantısı veya ıtunes e bağlayın diyor ilk sahibine de bir haftadır ulaşmaya çalışıyorum ama sonuç yok

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Telefon fabrika ayarlarına döndürülmüş sadece dil seçin. hücresel veri bağlantısı veya ıtunes e bağlayın diyor ilk sahibine de bir haftadır ulaşmaya çalışıyorum ama sonuç yok
Hicbir sekilde kiramazsiniz ancak o bilgileri edinmeniz gerekir. Internette bakarsaniz icloud kilitli cihazlar neredeyse yari fiyatina satiliyor. Cunku bu kilidin kirilmasi mumkun degil (ozel yazilimlar disinda) .

Red vortex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hicbir sekilde kiramazsiniz ancak o bilgileri edinmeniz gerekir. Internette bakarsaniz icloud kilitli cihazlar neredeyse yari fiyatina satiliyor. Cunku bu kilidin kirilmasi mumkun degil (ozel yazilimlar disinda) .
Bu özel yazılım nedir hacım adından anladığım kadarıyla pek bulunmuyor sanırım

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Bu özel yazılım nedir hacım adından anladığım kadarıyla pek bulunmuyor sanırım
Hocam ozel yazilim dedigim senin benim kullanabilcegimiz yazilimlar yada cihazlar degil. Ben istanbul pendikte oturuyorum gecenlerde bi telefoncunun caminda icloud kirilir yazisini gordum meraktan gidip sordum 600 tl gibi bir fiyat verdi yani yapanlar var ama akil isi degil ..

hi-guys

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Youtube'da birçok video var. Cihazın iOS sürümüne göre yapılan yöntemler var. Örneğin; oradaki e-posta yerine yüzlerce emoji koyuyor kopyalayıp tekrar yapıştırıyor telefon donuyor açılıyor. Yine de youtube dan izle.

Samet demirkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Faturası yoksa iforgot.apple.com da günde 5 kere deneme hakkınla beraber hesaba girmeye çalışabilirsin tabi telefonun sahibiyle ilgili birşeyler bilmen gerekiyor diğer türlü pek sağlıklı görünmeyen bir yöntemle telefonu 250 TL'ye actirabilirsin ama faturası varsa Apple'li ariyip bilgilerini verirsin 3 gün içinde açılır telefon