iCloud olmadan iphone kullanılır mı?

Bu konuyu okuyanlar

atakan2a

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Herkese merhaba, arkadaşlar ben öğrenciyim daha önce hiç iphone deneyimim olmadı aileme de yük olmamak adına 2.el bir telefon satın almak istiyorum 600/700 lira biriktirdiğim bir para var. Bugün ne alabilirim diye bakarken 2.el temiz 2 tane iphone 6s buldum, satıcı cihazın icloud şifresinin olmadığını söyledi. Eğer ben bu cihazı alırsam icloud olmadan sim kartımı takıp telefonu kullanabilir miyim ve apple store'u kullanabilir miyim bana sorun yaşatır mı? 2. sorumsa eğer sorun yaşatacaksa yeni bir icloud hesabı oluşturabilmem mümkün mü? Hepinize şimdiden sonsuz teşekkürler :)

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Başkasının heaabını kullanmak zorunda kalacaksın yarin bir gün appstore şifre filan isterse bilmiyorsun uygulamaları kullanamama sorunu olabilir mevcut icloud hesabının şifresini bilmeden yeni bir icloud heaabı oluşturamazsın..

tahacelebi0629

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yeni bir icloud hesabı açmak basit, araştırırsan bulursun. Yoksa uygulama indirirken sorun yaşayabilirsin.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Herkese merhaba, arkadaşlar ben öğrenciyim daha önce hiç iphone deneyimim olmadı aileme de yük olmamak adına 2.el bir telefon satın almak istiyorum 600/700 lira biriktirdiğim bir para var. Bugün ne alabilirim diye bakarken 2.el temiz 2 tane iphone 6s buldum, satıcı cihazın icloud şifresinin olmadığını söyledi. Eğer ben bu cihazı alırsam icloud olmadan sim kartımı takıp telefonu kullanabilir miyim ve apple store'u kullanabilir miyim bana sorun yaşatır mı? 2. sorumsa eğer sorun yaşatacaksa yeni bir icloud hesabı oluşturabilmem mümkün mü? Hepinize şimdiden sonsuz teşekkürler :)
Alınmaz. App store bir gün şifre isteyecek ve istediğiniz uygulamayı yükleyemeyeceksiniz. Cihazı sıfırlarsanız telefon icloud lock olacaktır. Tavsiye etmem

bthnnbarutcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Elbette kullanabilirsin. Fakat uygulama indirmek için app storeda mail istiyor. Sadece app store icin mailini bağlayabilirsin

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Şimdi yanlış bilgi vermek istemem ama iCloud şifresini sadece AppStore gibi uygulamalar için başka bir Apple kimliği kullanabiliyorduk sanırım

Son mesajlar