İCloud Hesabını silmek ve devre dışı nasıl bırakırız ?

Bu konuyu okuyanlar

güçlü23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Direk konuya girecem iphone kullanıyorum telefonum İcloudda fotoğrafları vs dosyaları yedekliyormuş bende yedeklemesini istemiyorum , güvenmiyorum
İCloud hesabımı kapatmak , silmek istiyorum tabi içindeki dosyaları vs belgeleri sildikten sonra hesabıda devre dışı bırakmak istiyorum yani , yedekleme vs hiçbirşey yapmasın sadece dosyalar , fotoğraflar telefonun hafızasında dursun başka bir yerde olmasın
arkadaşlar aranızda iyi iphone cular vardır bir el atın be :)
nasıl yapılır ?

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
IMG_0280.jpg
IMG_0281.jpg
Ekli dosyayı görüntüle 27444 Ekli dosyayı görüntüle 27445 Bende senin gibi düşünüyordum ayarlardan icout seçeneğine gir yedeklemeyi kapat de resim de gördüğün gibi. O gördüğüm yeşil olanları kapalı konuma getir

güçlü23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Bu şekilde yapınca iClouda şuana kadar yedeklenmiş olan şeyler siliniyor mu ?
silinmesini istiyorum da ?
Silinir kardeşim sen yedeklemeyi kapat yanlız bir ay boyunca hesapta tutar sonra siler tamamen
--- Gönderi Güncellendi ---
O ikinci resimde ki alan kısmı varya icoud yazan oraya gir alanı yönete gel o kısımdan silersin yedekleri geçmiş yaptığı yedekleri

güçlü23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Silinir kardeşim sen yedeklemeyi kapat yanlız bir ay boyunca hesapta tutar sonra siler tamamen
--- Gönderi Güncellendi ---
O ikinci resimde ki alan kısmı varya icoud yazan oraya gir alanı yönete gel o kısımdan silersin yedekleri geçmiş yaptığı yedekleri
hocam telefonu usb kablo ile bilgisayara bağladım fotoğraflar ve videoların hepsini aldım.. sonra usb kabloyu çıkarıp telefondan bütün resimleri ve videoları sildim , fotoğraflarda hiç birşey kalmadı şimdide
ayarlar > İCloud > Alanı Yönet > aşağı tarafta İcloud Fotoğraf Arşivine tıklayıp > devre dışı bırak ve silmi / yapmam gerekiyor ve bunu yapmam gerekiyorsa bunu yaptıktan sonra , daha sonrada fotoğraftaki gibi icloud yedeklemesini kapatmam lazım değilmi ?
yeşil olanları onun altınakini vs.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
hocam telefonu usb kablo ile bilgisayara bağladım fotoğraflar ve videoların hepsini aldım.. sonra usb kabloyu çıkarıp telefondan bütün resimleri ve videoları sildim , fotoğraflarda hiç birşey kalmadı şimdide
ayarlar > İCloud > Alanı Yönet > aşağı tarafta İcloud Fotoğraf Arşivine tıklayıp > devre dışı bırak ve silmi / yapmam gerekiyor ve bunu yapmam gerekiyorsa bunu yaptıktan sonra , daha sonrada fotoğraftaki gibi icloud yedeklemesini kapatmam lazım değilmi ?
yeşil olanları onun altınakini vs.
Sen benim yaptıklarımın hepsini yapsam resim yedeğini fala da sil 30 gün sonra tamamen silinir