iCloud hakkında yardım

Bu konuyu okuyanlar

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
Merhaba arkadaşlar Apple firması 5 gb ücretsiz iCloud saklama alanı veriyor biliyorsunuz. Telefonum tamir edilemeyecek şekilde bozuldu yenisi gelecek. Ancak iCloud hesabımda iPhone umun da yedeklemeleri var. Bu iCloud daki iPhone un yedeklemelerini iPad ime nasıl atarım.

Reaksiyon puanı
6
Benim telefonum bozuldu Yen'i telefon verdiler telefonu açtım diğer iPhone'daki iCloud hesabı girdim hepsi geri geldi yani şu şekilde sıfırla iPadını başta sana soracak Yen'i iPhone’e olarak mı kaydedilsin yoksa yedekleri geri yüklemek için bir iCloud Hesabın varsa iCloud hesabını gir diyecek böylece yedekler geri gelir ha sorun şurada bunu sıfırlamadan yapabilirmisin bilmiyorum eğer başka yolu varsa bilen biri açıklar zaten

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
Benim telefonum bozuldu Yen'i telefon verdiler telefonu açtım diğer iPhone'daki iCloud hesabı girdim hepsi geri geldi yani şu şekilde sıfırla iPadını başta sana soracak Yen'i iPhone’e olarak mı kaydedilsin yoksa yedekleri geri yüklemek için bir iCloud Hesabın varsa iCloud hesabını gir diyecek böylece yedekler geri gelir ha sorun şurada bunu sıfırlamadan yapabilirmisin bilmiyorum eğer başka yolu varsa bilen biri açıklar zaten
Yalnız ben hem iPad'deki verilerimi korumak istiyorum ve iPhone daki yedeklerin tümünü iPad d atmak istiyorum artık iPhone kullanmayacağım s8 aldım gelmesini bekliyorum

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762