İcloud Arşivimi Nasıl Silerim?

Bu konuyu okuyanlar

Z

zel62

SDN Okuru
Arkadaşlar ben genellikle fotoları pc ye atarım iCloud'da durmasının bir anlamı YOk çünkü telefona yüklüyor icloud ta ki arşivi bence boş iş gizli resim falan oluyor yine bakan bakıyor telefondan neyse her ne illetse iCloud arşivim doldu bunu silmek istiyorum silemiyorum pc üzerinden internetten denedim olmadı cihazım 6s yardımlarınızı bekliyorum kaybedemiyorum şu arşivdeki resimleri tek tek bitmez lütfen yardım kökten hepsi gitsin

ibrahimyz34

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Arkadaşlar ben genellikle fotoları pc ye atarım iCloud'da durmasının bir anlamı YOk çünkü telefona yüklüyor icloud ta ki arşivi bence boş iş gizli resim falan oluyor yine bakan bakıyor telefondan neyse her ne illetse iCloud arşivim doldu bunu silmek istiyorum silemiyorum pc üzerinden internetten denedim olmadı cihazım 6s yardımlarınızı bekliyorum kaybedemiyorum şu arşivdeki resimleri tek tek bitmez lütfen yardım kökten hepsi gitsin

icloud taki resimlere nereden bakıyoruz

Z

zel62

SDN Okuru
İnternetten giriş yapılacak veya ayarlardan kapladıgı alanı gösterir ben yoketmek istiyorum komple 30 gün beklemekte istemiyorum yardım eden biri olsa gerçekten bazen illallah getiriyor şu ios

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
sen hele bir iosu yakmadan forum kurallarına bir göz at ?
Forum Kuralları
Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması şarttır. "Yardım", "İmdat", "Acil" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir.

Z

zel62

SDN Okuru
sen hele bir iosu yakmadan forum kurallarına bir göz at ?
Forum Kuralları
Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması şarttır. "Yardım", "İmdat", "Acil" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir.
Hocam bir anlık sinir ne zamandan beri uğrasıyorum yapabileceğim bişey yok yardım ederseniz ?

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
IMG_0730.jpg
Ayarlardan ıcloud gir ve kapalı tut hepsini 30 gün sonra otomatik silinir zaten
IMG_0730.jpg
IMG_0730.jpg
IMG_0730.jpg