"İçki içenlere tahammülüm yok"

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Batman'da tüfekle otomobil tarayan şahıs, "İçki içenlere tahammülüm yok. Yakalanmasaydım başkalarını da öldürecektim." dedi.

upload_2017-4-20_16-18-7.png

Batman'da tüfekle taradığı otomobilde bulunan bir kişinin hayatını kaybetmesine, bir kişinin de ağır yaralanmasına neden olan katil zanlısı M.L.A. ifadesinde, "İçki içenlere ve uygunsuz gördüğüm kişilere tahammülüm yok. Yakalanmasaydım başkalarını da öldürecektim" dedi.

TÜFEKLE ARACI TARADI

Edinilen bilgilere göre, yaklaşık bir hafta önce, Batman-Kozluk karayolunun 10'uncu kilometresinde 35GD7427 plakalı otomobilin önünü kesen M.L.A., tüfekle aracı taradı. Olayda, araçta bulunan Süleyman Gültekin (30) hayatını kaybetti, S.G. (26) ağır yaralandı.

TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Olaydan sonra kayıplara karışan Zanlı M.L.A.'nın yakalanması için çok yönlü soruşturma başlatıldı. Bu çerçevede, 60 kişilik jandarma ekibi görevlendirildi.

MOBESE kameralarını inceleyen ekip, cinayet saatinde bölgeden geçen 250 aracı sorgulayarak, M.L.A.'nın kullandığı aracı tespit etti. Ardından M.L.A.'nın ikamet adresini belirleyen jandarma, Yeşilöz köyündeki evine operasyon düzenledi.

Operasyonda M.L.A., olayda kullandığı silahlarla birlikte yakalandı. Jandarmadaki ifadesinin ardından adliyeye sevk edilen M.L.A., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

"İÇKİ İÇENLERE TAHAMMÜLÜM YOK"

Jandarma ve adliyedeki ifadelerinde suçunu kabul eden M.L.A., "Pişman değilim, dışarıda ve yol kenarlarında içki içen ve bayan arkadaşlarıyla uygunsuz gördüğüm kişilere tahammülüm yok. Yakalanmasaydım başkalarını da öldürecektim. Batman merkez Gültepe Mahallesi'ndeki parkta da bir iki keşif yaptım. Yakalanmasaydım orada birkaç kişiyi daha öldürecektim" dedi.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Tahammülün olmayabilir ama bu adamları çekip vurman anlamına gelmiyor...

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Senin zihniyetine lanet olsun.

Evil7

Asistan
Reaksiyon puanı
85
Ne denirki işte, Cahillik ten başka birşey değil.

Aedon

Müdavim
Reaksiyon puanı
330
3-5 seneye çıkmaz inşallah.

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
Senin de insanları öldürmene benim tahammülüm yok napim bende seni mi öldüreyim o_Oo_Oo_O

mirinkirin

Doçent
Reaksiyon puanı
358
..tünüz yiyorsa Müslümanlardan önce kafirleri cezalandırın. Taliban, Işid zihniyeti işte. Müslümanları cezalandırmakta üstlerine yoktur, hiçbiri gidip kafir memleketlere savaş açmaz. Işid İsrail'e niye düşman değil sahi. Bu şerefsiz yakalanmış ama ülkede ve dünyada aynı zihniyete sahip milyonlar yaşıyor.
Hayır kafir insanlardan değil devletlerden bahsediyorum, yanlış anlaşılmasın.

EsBer

Doçent
Reaksiyon puanı
272
Her tahammül edemediğimiz insanları öldüreceksek eğer iyiymiş ya kıyametin kopmasına gerek kalmazdı

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
bizde de bira al diye başımın etini yiyor biri ben umursamıyorum iyiki 7lira filan onun dediği bira 3 aylardayız olmaz diyorum...