İçerik Servisleri Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Sayın Türk Telekom kullanıcıları, reklam tuzaklarıyla abone yapılan ve 14TL ücret kesen içerik servislerine ödemeyi, müşteri hizmetlerini arayarak kapattırabilirsiniz. Mobil ödeme ile alakalı değildir. Bunu kapatamıyoruz diyen müşteri temsilcilerine inanmayın. Hatta ismini alıp, yanlış bilgi verdiği için şikayet edeceğinizi söyleyin.Türk Telekom Genel Müdürlüğünden bu bilgiyi almış olup, bu servislere ödemeyi az önce kapattırmış bulunmaktayım. Kapatma işlemi 72 saat içinde gerçekleşmektedir. Diğer operatörler hakkında bir bilgim bulunmamaktadır.

Ücret İadesi Hakkında

Başınıza böyle bir olay geldiği anda derhal sms ile üyeliği iptal ederek, sms'te verilen MH numarasını arayın. Bilginiz olmadan veya yanlışlıkla abone olduğunuzu, servisi kullanmadığınızı ve paranızın geri iade edilmesini istediğinizi bildirin. Kullanmadığınızı sistemden tespit edip paranızı geri iade edeceklerdir.

ÖRNEK:
61bb74b76ee624ac64d50f0bc8ebe28b.jpg

Sorularınızı ve başınıza gelen olayları, müşteri temsilcileri ile yaptığınız görüşmeleri vs bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
BTK şikayetime, şu şekilde cevap verilmiş.
56d0a37e2aa72435d614d08f1ce5193b.jpg

Bu tamamen sahtekarlık. Bu sistem nasıl işliyorsa, reklama tıklanıldığında bu altı çizili işlemleri otomatik yaparak, biz yapmışız gibi gösteriyor. Bu dolandırıcılığın önüne bir an önce geçilmesi lazım.

Ümitt

Müdavim
Reaksiyon puanı
52
Tamamen dolandırıcılık. Bi' reklam üzerinden milleti dolandırıyorlar ve ne operatörler ne btk bu konuda bişey yapıyor. Geçiştirme geçiştirme cevaplar veriyorlar sadece. Hayır bu işlerin bu kadar kolay olmasını anlamıyorum, bi onay mesajı bile gelmiyor. Bunlar insanları dolandırıyor operatörlerde kolaylık sağlıyor resmen.
@Bloother Abi ben bi' arkadaşımın hattından (TT) İçerik Servislerini kapattım. Ama orda ki temsilci bana "hepsini kapatamıyoruz, yeni yeni servisler çıkıyor ve sadece anlaşmalı olduklarımız engellebiliyoruz." dedi. Sana da böyle mi bilgi verdiler?

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Tamamen dolandırıcılık. Bi' reklam üzerinden milleti dolandırıyorlar ve ne operatörler ne btk bu konuda bişey yapıyor. Geçiştirme geçiştirme cevaplar veriyorlar sadece. Hayır bu işlerin bu kadar kolay olmasını anlamıyorum, bi onay mesajı bile gelmiyor. Bunlar insanları dolandırıyor operatörlerde kolaylık sağlıyor resmen.
@Bloother Abi ben bi' arkadaşımın hattından (TT) İçerik Servislerini kapattım. Ama orda ki temsilci bana "hepsini kapatamıyoruz, yeni yeni servisler çıkıyor ve sadece anlaşmalı olduklarımız engellebiliyoruz." dedi. Sana da böyle mi bilgi verdiler?
Bana tamamını kapattıklarını söylediler. Müşteri hizmetlerindekilerin çoğu bir şey bilmiyor.