Ice Cream Sandwich Keyboard

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

REDFOKS

Kürşad'ın Kırkıncı Çerisi Ϝ ϓ ſ Ϟ
Android 2.2 ve üzerindeki sistemler için Ice Cream Sandwich klavyesi root gerektirmeden kulanılabiliyor. Ayrıca ARC'ta siyah tema ile çok yakışıklı oldu.

İndir

Market Link

Abdurahman

Profesör
samsung galaxy fit'ime yükledim klavye yarım gösteriyo sebep nedir sizce?

KadZe

Üyecik
wildfire s te görünümde bi sıkıntı yok ama sanırım alışkanlıktan dolayı eski klavyemle daha rahat yazıyordum.Pasifledim tekrardan.

M@STER

Profesör
Onursal Üye
wildfire s te görünümde bi sıkıntı yok ama sanırım alışkanlıktan dolayı eski klavyemle daha rahat yazıyordum.Pasifledim tekrardan.

Dostum nasıl açtın wildfire s te ben yapamadım ayarlarından yazabilirmisin nasıl yaptığını

El Padrino

Dekan
Onursal Üye
Her telefona olmaz.Ayrıca gerekde yok bence

REDFOKS

Kürşad'ın Kırkıncı Çerisi Ϝ ϓ ſ Ϟ
samsung galaxy fit'ime yükledim klavye yarım gösteriyo sebep nedir sizce?
Gio'da da yarım çıktı klavye...
Çok ilginç böyle bir hata vermesi !?

Dostum nasıl açtın wildfire s te ben yapamadım ayarlarından yazabilirmisin nasıl yaptığını
uygulamayı yükleyin dil kalvye ayarlarından ıcs klavyesini seçin sonra mesaj yazmak için boşluğa basılı tutun giriş yöntemini ıcs klavye olarak seçin bu kadar

Mai Nai

Merhaba Dünyalı!
Onursal Üye
Türkçe f klavye kullanıyorum cepte, bilgisayar klavyesinede çıkartma takmayı düşünüyorum f olarak

M@STER

Profesör
Onursal Üye
Çok ilginç böyle bir hata vermesi !?

uygulamayı yükleyin dil kalvye ayarlarından ıcs klavyesini seçin sonra mesaj yazmak için boşluğa basılı tutun giriş yöntemini ıcs klavye olarak seçin bu kadar

Çok teşekkür ederim :D

KadZe

Üyecik
Yükleme başarıyla tamamlandıktan sonra Ayarlar > Dil ve Klavye menüsünde Ice Cream Sandwich keyboard satırının eklendıgını goruceksın. bu secenegının yanındaki kutucuk işaretli değilse işaretlemelisin.Yani aktif etmelisin.

Daha sonra metin yazabileceğin bir uyg aç yada kısa mesaj yani. metni yazdığın ekrana basılı tut ve açılan kutudan giriş yöntemini tıkla ice cream sandwich keyboard u seç. klavye değişecektir.

stat counter