İbre Vodafone'a Yöneldi

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Merakla beklenen ve yılan hikayesine dönen Apple iPhone'un Türkiye çıkışı için gün geçmiyor ki yeni bir haber gelmesin. İlginç gelişmeler ilk kez SDN'de!

Türkiye de bu yıl içinde Apple iPhone'a resmi olarak kavuşacak. Sürekli yenilenen ve değişen anlaşmalardan bizim yapabildiğimiz tek kesin tespit bu. Daha önce Turkcell ile yapılan görüşmeleri ilk olarak SDN'de duyurulan Apple, bu sefer Türkiye'nin de içinde bulunduğu on ülke için dümeni Vodafone'a kırdı.

iPhone Vodafone ile Anlaştı

Apple'ın Avustralya, Çek Cumhuriyeti, Mısır, Yunanistan, İtalya, Hindistan, Portekiz, Yeni Zelanda, Güney Afrika ile birlikte Türkiye'de de resmi iPhone satışı için Vodafone ile anlaştığı haberi, dünya teknoloji basınına bomba gibi düştü. Vodafone tarafından sessiz sedasız yapılan duyurunun ülkemizde alacağı geri dönüşü ise zaman gösterecek.

:: iPhone için Vodafone almayı düşünür müsünüz?

Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

Ice_Sh@dow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayır kesinlikle iphone için vodafone almam ilk başta Turkcell ile anlaşacaktı noldu da vodafone a döndü anlayamadım

GurenGursel

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Vodafone ne yazık ki yeteri kadar iyi kampanyalar sunamıyor. Nedenini bilmiyorum ama? O kadar reklam yapacaklarına konuşma ücretlerini ucuz yapsalar ya!

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Vodafone yabancı bir kuruluş olduğu için yurtdışında kullanılabiliyor onun için Vodafone'da olabilir.

nyoo

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Yesss ;) Kesinlikle !!!! Sabırsızlıkla bekliyorum, bir kaç örneğini yakından inceleme şansı buldum, tek kelimeyle harika.

erol_1982

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Alırım ama sıfır fiyatı ile kaçak fiyatı arasında fark olursa :D tabikide ucuzu varken diğerine fazla para vermeye ne hacet :D

eozulu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Vodafone adına türkiye de yanlış bir yatırım. bende bir iphone kullanıcısıyım ve benim gibi 1000lerce insan var iphone kullanan. Şimdiye kadar alan almış zaten. Kaçak fiyatları nedir 800 1000 YTL arası türkiyede ne kadara çıkar 2000 ytl. aradaki fark 1200 ytl bence bu fiyat için riske girmeye değer ve herkes kaçak alır 2 tane kaçak alsan yine 400 ytl kardasın. 2000ytl benim düşüncem +-100 diyorum :)

Tanshaydar

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Zamanında Telsim Cem Uzan'ın diye almıştık, hâlâ aynı hattı kullanıyorum :) Vodafone oldu, geyik oldu, şimdi de ayfon olsun.

SeRCaN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iphonu ücretsiz verirlerse alırım D:

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Turkcell'e gol oldu sanırım. :)

enelhak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tabiiki alırım neden almayayım.Ben tüketiciyim bana uygun seçenekleri kim sunarsa onu alır kullanırım.

Tanshaydar

Doçent
Reaksiyon puanı
0
enelhak dedi ki:
Tabiiki alırım neden almayayım.Ben tüketiciyim bana uygun seçenekleri kim sunarsa onu alır kullanırım.

vay be, herhalde görüp görebileceğim en adam gibi cevap oldu bu :p

webdelisi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iphonu da sevmiyorum vodafonu da sevmiyorum.Alsınlar iphonelerine başlarına çalsınlar.

SeRCaN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Rokr E6'da iphone teması kullanıyorum gelsin de temayla yetinmeyeyim gerçeğini kullanmak eminim daha güzel bi duygudur :)