İbrahim Hacıosmanoğlu'na taşlı saldırı

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe maçı sonrasında stat çıkışında sarı-lacivertli taraftarların taşlı saldırısına uğradı.

[SDNTV]http://video.iha.com.tr/Contents/video-%7BDB0720AE-0970-4AAD-BC20-3BFB34F611A0%7D/2013/10/06/23909.mp4[/SDNTV]

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe maçı sonrası çıkışta basın mensuplarının soruları yanıtladığı sırada bir Fenerbahçe taraftarlarının “Hakemi kaça satın aldınız?” sorusuna, "Siz gidin onu başkanınıza sorun. Satın alma işlerinden o sorumlu" şeklinde cevap verdi. Bu cevap sonrasında ortalık bir anda karıştı. Taraftarlar, aracıyla stattan ayrılmak isteyen Hacıosmanoğlu'nun aracını taşlamaya başladı. Bunun üzerine aracından inen Trabzonspor Başkanı, taraftarlara tepki gösterdi.

Taraftarları önlemek için polis ekipleri müdahale ederken, stat önünde arbede yaşandı. Güvenlik gerekçesiyle İbrahim Hacıosmanoğlu'nun aracı stadın otoparkına geri döndü. Taraftarların dağılmasının ardından Hacıosmanoğlu, stattan ayrılacak.

Basın mensuplarının Fenerbahçe yönetiminden size bir karşılaşma olup olmadığı ile ilgili bir soruya Başkan Hacıosmanoğlu,

“Bu sorunun bize sorulmaması gerekir. Fenerbahçe yönetimine sorulması gerekir. Bizim hiçbir zaman yan yana gelmemiz söz konusu değil. Türk futbolunu kirleten bir insan olarak ilan ettik ve futbol dışına çıkmasını istiyoruz. Bu sorularla muhatap bile olmak istemiyorum.

Fenerbahçe bizim dost kulübümüzdür. Başındaki insan gittikten sonra biz Fenerbahçe- Trabzonspor dostluğunu da herkese gösteririz. Sonuçta bu bir futbol. Ben arkadaşlara da söyledim. Trabzonspor’a yakışır bir şekilde mücadele edin. Kazanıp kazanamamak bizim için önemli değildir. Bize yakışan futbolun sahada oynanması bizim için önemli. Futbolcu kendi çıkarları için kullanan insanlar kirletiyor. Taraftarlar kirletmiyor” dedi.

“BURADA GALİP GELMELERİNİ BEKLİYORDUM”
Basın mensuplarının Trabzonspor’un sahadaki mücadelesinden memnun olup olmadığı ile ilgili soruya ise Başkan, “Lazio maçından sonra arkadaşlarla beraberdik. Onlardan burada galip gelmelerini bekliyordum. O inançta vardı sahada. Sonuçta futbol bu akıllı oynadılar. Deplasmanda 16 senedir Fenerbahçe’yi yenemiyorduk. Yensek idik iyi olurdu ama burada berabere kalmakta iyi bir sonuç” şeklinde cevap verdi.

“BEN KÜFRÜ HAK EDEN BİR BAŞKAN DEĞİLİM”
"Tribünlerde size karşı bir tepki vardı" şeklindeki soruya ise Başkan Hacıosmanoğlu, “Bana karşı bir tepki olmadı. Ben duymuyorum onları. Ben küfrü hak eden bir başkan değilim. Küfrü kim hak ediyorsa ona yapsınlar. Ben her zaman Fenerbahçe seyircisi ile övgü ile bahsettim. Eğer küfür etti iseler kendi sınavlarını vermişlerdir” şeklinde cevap verdi.

Konuşmaların ardından Fenerbahçeli bir taraftarın, “Hakemi kaça satın aldın başkan?” şeklindeki soruya ise Başkan Hacıosmanoğlu, ”Siz gidin onu başkanınıza sorun. Satın alma işlerinden o sorumlu” şeklinde cevap verdi. Bu cevap üzerine ortalık bir anda karışırken, sarı-lacivertli taraftarlar Hacıosmanoğlu'nu ve içinde bulunduğu aracı taşlamaya başladı. Polisin anında müdahale etmesi ve Başkan Hacıosmanoğlu'nun aracının stat otoparkına çekilmesiyle birlikte olaylar kontrol altına alındı.

İHA

[video=youtube;tv3DrlfbwLU]http://www.youtube.com/watch?v=tv3DrlfbwLU[/video]

XAFER37

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Satın alma işlerine Aziz yıldırım bakar helal iyi söylemiş.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Teker teker karşına alıp ne diyorsun birader sen diye sorsan, iki kelime yan yana getiremezler..
Sürü psikolojisi işte..

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Satın alma işlerine Aziz yıldırım bakar helal iyi söylemiş.

kendisini pek sevmem ama gözükara olması hoşuma gidiyor.orada herkes gerçekte olsa bunu diyemez.

lafı cuk diye oturtturmuş..

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Bu herif yüzünden biber gazına maruz kaldım, yatsın kalksın polise dua etsin o stada gömerdiler o derece.

whitedragon

Doçent
Reaksiyon puanı
1
onların her zaman yaptığı işler şaşırmadık GS maçında yapılanlar dün gibi, stada gömermişler büyük iş yaparsınız rezaletin ötesi şimdi Trabzondaki adam ne düşünür acaba ikinci maç için bu iş nereye kadar böyle gidecek acaba ?

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
nedir bu derbilerdeki rezalet arkadaş stada gidipte adam gibi bir derbi izlenmeyecekmi her derbide bir olay önce g.saray maçı sonra fener maçı acaba güvenlik zaafiyeti burdada mı var

volgan

Asistan
Reaksiyon puanı
1

latifix

Asistan
Reaksiyon puanı
2
aziz yıldırım daha Trabzon'a gitmeye cesaret edemezken hacıosmanoğlu ön kapıdan çıkmaya çalışıyor çok mu :) , adamı bıraksalar tek dalacak : http://s1.directupload.net/images/131006/72qspe9o.swf

Günün kazananı yine serhat ulueren

- - - Mesaj Güncellendi - - -

http://s1.directupload.net/images/131006/2yd4hd4g.swf
adamı tanımıyorum ama kuluplerin arkasına sığınıp mafyacılık oynamak yerine kendi çapında delikanlılık yapıyor bu da bişey

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
aziz yıldırım daha Trabzon'a gitmeye cesaret edemezken hacıosmanoğlu ön kapıdan çıkmaya çalışıyor çok mu :) , adamı bıraksalar tek dalacak : http://s1.directupload.net/images/131006/72qspe9o.swf

Günün kazananı yine serhat ulueren

http://s1.directupload.net/images/131006/2yd4hd4g.swf

ben buradan ktü deki fenerbahçeli arkadaşlara söylüyorum bunu bir tehtit olarak algılamayın canınız yanmasın diye söylüyorum sadece fenerbahçe armalı yazılı şeyler giyinmeyin.bazı taraftar grupları dişlerini bilemiş duruma.
haberlerde görmiyelim daha fazla şiddet artık.

Snipertr

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Bu herif yüzünden biber gazına maruz kaldım, yatsın kalksın polise dua etsin o stada gömerdiler o derece.

sen çık karşısına da bak adam nasıl gömülür. binlerce kişi çıkabiliyor musunuz karşısına. ah canııım. ne kadar mertsiniz.

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Burada baska seyler var yine... Siyasi olarak...

latifix

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Burada baska seyler var yine... Siyasi olarak...
bir şeyler olduğu doğru fakat siyasetin bu işlerle uğraşacağını pek sanmıyorum adamlar yakayı kurtarmaya çalışıyor bunlardan mutlaka birisi düğmeye bastı fakat burası Türkiye burada çok fazla güç merkezi var, her taşın altında siyaset olacak diye bişey yok..

seyhanursel

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaslar bari siz tartimayin burada futbol kardesliktir koyu fenerliyim ama ben isterdimki mactan sonra herkes birbirine sarilip öyle ayrilsaydilar:(

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Saha içinde ve saha dışında olan olaylar yüzünden Fenerbahçe kulübüne ne ceza verilecek acaba? Görüntüleri izleyince futbol kulübünden ziyade taşlı sopalı mahalle kavgasını andırıyor.

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Şaşırdım mı ? Hayır.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Delikanlı Adam Bu Hacı:) Bu arada Adam cıktı akşam Tv olan bitteni anlattı Bakalım Tüpcü Ceza verecekmi Stadt İcindeki Güvenlil Zaafı Tamamen Fenere Ait dir Bu Nedenle Caze gelmesi lazım.

[video=youtube;so_gpbqWTwo]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=so_gpbqWTwo[/video]

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
sen çık karşısına da bak adam nasıl gömülür. binlerce kişi çıkabiliyor musunuz karşısına. ah canııım. ne kadar mertsiniz.

Mertlik öyle mafya vari konuşmalarla yada bir stad dolusu insanı kışkırtmakla oluyor demi ?

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
puhahaha hic gulecegim yoktu.. cok zor sartlar altinda cekim yapiyormus TV8, binlerce kisi varmis.. yok artik yaa.. bende ordaydim 1,5 dakikalik suren bir olaydi.. bu kadarda abartilmaz..

delikanlilik da bu sekilde olmaz.. delikanli adam ona sorulan o soruya misafir edeni asagilayacak sekilde cevap vermez.. delikanlilik birilerine guvenipte bu sekilde davranmakla olmaz

adamin amaci ortaligi karistirmamak olsa ona soylenen yerden cikardi, ona soylenen yerde roportaj yapardi..

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Bazı gerçekler niye gözardı ediliyor, Türkiye'de ilk kez ve sadece bir takım şike yapmış (ki şike suçu yok yapılan Aziz Yıldırım'ı yıldırma operasyonu) hatta şikeyi icat etmiş gibi konuşuluyor!!!
Diğer takımların şike suçları örtbas edilip herkes aklandı bir tek Aziz Yıldırım kaldı onunda niye kaldığı herkesçe malum zaten, saçma sapan yorumlar yapılıyor ve hala takım suçlanıyor, lütfen bu tavrınızdan vazgeçin

Reaksiyon puanı
10,325
Stadt İcindeki Güvenlil Zaafı Tamamen Fenere Ait dir Bu Nedenle Caze gelmesi lazım.

fenerbahçe kulübünün açıklamasını okudun mu?
bak ne diyor orda...
güvenlik kurulunun bütün ısrarlarına rağmen istediğim yerden çıkarım diyerek seyircinin en yoğun olduğu kapıdan çıkarak adeta meydan okuyor, bunca olaya davetiye çıkarıyor. bunun adına ruh hastalığı derler.

bu kişi orada kaldığı sürece türk futbolunda bir dinamit olmağa devam edecektir sürekli olarak.

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Sen her fırsatta Fenere hakaret et, sonrada delikanlı rolune giriş, yemezler, adamın asıl niyeti fenere ceza aldırmaktı ama taraftar yemeyince oyun bozuldu.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
fenerbahçe kulübünün açıklamasını okudun mu?
bak ne diyor orda...
güvenlik kurulunun bütün ısrarlarına rağmen istediğim yerden çıkarım diyerek seyircinin en yoğun olduğu kapıdan çıkarak adeta meydan okuyor, bunca olaya davetiye çıkarıyor. bunun adına ruh hastalığı derler.

bu kişi orada kaldığı sürece türk futbolunda bir dinamit olmağa devam edecektir sürekli olarak.

Hocam benim ki iş olsun diye takılıyorum hepsinin Allah belasını versin Futbolumuzu ne hale getirdiler rüşvetciler şikeciler kabadayıları keserim döverimciler rantcılar koltuk sevdaları Kendini bilmez Cahil Taraftarlar Yok Hocam Yok Bu İş düzelmez Koskoca Adamlar cocuk gibi Hareketler yapıyor ya Bu Her Takım icin gecerli Galatasarayım bile Dahil Bu işleri Bu Hale Getirenler Yöneticiler Coğunun Gitmesi lazım Türk Futbollundan.

darkshdw

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Trabzonspor başkanı orada takımını yalnız bırakmayıp mert bir şekilde takımıyla birlikte gereken dik duruşu sergilemiş. Senin bir rakip takım taraftarı olarak oraya gidipte o başkana laf etmeye hakkın yok. Eğer edersen de ve o başkanda sana orada Yılın Kapağını yaparsa senin pişkinlik yapıp saldırmaya hakkın yok. Sana kimse git kaşın demedi. Adam orada takımına destek vermeye gitmiş senin gibi magandalık yapmaya değil. Kendisini savunması ayrıca onun en doğal hakkıdır ve kendisini savundu diye de senin veya hiç kimsenin ona laf etmeye hakkı yoktur.

tachyon

Doçent
Reaksiyon puanı
59
İki taraftan biri yalan söylüyor... Fenermi? Trabzonmu?

[video=youtube_share;97oCMpXz8Qk]http://youtu.be/97oCMpXz8Qk[/video]

azen63

Profesör
Reaksiyon puanı
24
yiyin birbirinizi. yiyin... millette kahkaha atsın. sizlerdem adam olmaz...

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
amaç belli ama avuclarını yalarlar.

Trabzonspor 2. Başkanı Sebahattin Çakıroğlu 'F.Bahçe'yi Türk futbolundan silsinler

[video=youtube;4U7A9hajdXA]http://www.youtube.com/watch?v=4U7A9hajdXA&feature=youtube_gdata[/video]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...