İbrahim Hacıosmanoğlu: Fenerbahçe Başkanı emek hırsızıdır

Bu konuyu okuyanlar

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Galatasaray'lıların Trabzonspor'a olan desteği, Tranzonspor'u haklı bulduklarından değil Fenerbahçe'nin şampiyonluğu eksilsin diye..

Hepiniz bir olsanız ne yazar? "Rüzgar ne kadar sert eserse essin, kayadan alabileceği sadece tozdur."

Uzun bir süredir yazdıklarına sadece gülüp geçiyorum..

968926_10151677914338707_1356180773_n.jpg

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Telegol'de izledim...

Yalnız bu yeni başkanla harbiden tartışmaya girilmez..
İkinci cümlenin sonunda adama tekme tokat dalacakmış gibi bir ses tonu var..
Tip zaten psikopat.. :)

Ünal Başgan ‏@UnalBasgan 27 Mayıs
Trabzonspor'dan bir süreliğine oyuncu transfer işlemlerine askıya almış bulunuyorum. Yeni başkanları her an topuğa sıkacak gibi. :(

Hacıosmanoğlu61 ‏@TS_Basqan6127 Mayıs
Şampiyonluk Yakın Şarjörleri Takın!

Hacıosmanoğlu61 ‏@TS_Basqan6118 sa
Kural basit şartlar açıkCanını veren Onur'u alır.

Paraya karşı emeğin savaşını yaptık sıra mermide.

:D :D

"Sadri başkan sevdiğimiz bir abimizdi, janti adamdı.. Çok gülerdi, ben gülmem.." - İbrahim Hacıosmanoğlu

Zuhahah :D

XAFER37

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Uzun bir süredir yazdıklarına sadece gülüp geçiyorum..

968926_10151677914338707_1356180773_n.jpg

Ünal Başgan ‏@UnalBasgan 27 Mayıs
Trabzonspor'dan bir süreliğine oyuncu transfer işlemlerine askıya almış bulunuyorum. Yeni başkanları her an topuğa sıkacak gibi. :(

Şampiyonluk Yakın Şarjörleri Takın!

Hacıosmanoğlu61 ‏@TS_Basqan6118 sa
Kural basit şartlar açıkCanını veren Onur'u alır.

Paraya karşı emeğin savaşını yaptık sıra mermide.

:D :D

"Sadri başkan sevdiğimiz bir abimizdi, janti adamdı.. Çok gülerdi, ben gülmem.." - İbrahim Hacıosmanoğlu

Zuhahah :D

Yalnız paylaştıgın twettler eger gerçekse pek gülüncek gibi değil bence,olay vahim mermi falan diyor hazırlayın diyor ne diyor bu adam şaşırmış heralde.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Yalnız paylaştıgın twettler eger gerçekse pek gülüncek gibi değil bence,olay vahim mermi falan diyor hazırlayın diyor ne diyor bu adam şaşırmış heralde.

Asıl transferini görmedin sen abi.

14 numaralı formasıyla ilk transferimiz BARETTA :D.

BLOZhpqCYAA4Aw8.jpg

Tıpkı Ünal Basgan gibi sahte hesap. :D

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Dengesizin birinin açtığı sahte hesap. ve buna gülünüyor.

XAFER37

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
@Sâ'fî he tamam eger gerçekse noluyo la dedim :D ama genede hoş değil memi falan.

yani sahtede olsa böyle olmaz bence.

hasanistan44

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
böyle konuşması iyi olmamış.
tamam hakkını sAvunsun yapsın ama bunu üst düzey yöneticilere hakaret ederek ve bütün basına duyurarak yapmamalı.(bence)

tsezer

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Twitter kaynıyo böyle hesaplarla. Aldırış etmemek lazım gülüp geçin :)

komoon

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
yeni başkan ile ilgili Aziz Yıldırımın ve Sinan Enginin Görüşleri :)

tap2.jpg

efecans61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
şike yapmayan bir takım gösterir misin bana gibi saçma bi savunmaya sadece gülünür Artvincenter. küçük çocuk savunmasıdır bu . Bunu da siz anlayın artık. abi adam haklı aynı olay trabzon taraftarına olsa o da kupayı biz hakkımızla aldık diyecek. Ama sen nerden biliyorusun arka planda çalışanları =) Yani biraz objektif olalım bilmiyosak konuşmayalım. Bak yukardaki abimiz uydurma haber demiş belli ki açıp okumamış diğer kanıtları. Lütfen önce bilgi..

whitedragon

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Tapelerde yazanlar doğru hatta bu şike konusunun yoğun olduğu dönemde TRT de spor programına katılmıştı çokda iyi şeyler söylememişti :) adam hırs yaptı başkan oldu..

hızıracil

Doçent
Reaksiyon puanı
4
tüpgaz federasyonu başkanından önceki başkan demedi mi feneri düşüren başkan olmak istemiyorum diye sonra da tüpçü geldi başa düşürmemek için ve de düşürmedi ama fenerli olupta ceza almayan mı kaldı ama görki mahalle baskısından bilmem kaçyıl ceza alan aziz dışarı çıktı sonra da suçsuz muamelesi yapılmaya başlandı olacak iş değil

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Bu muhabbetin aynısını geçen sene de gördüm, muhabbete dahil olan yorum yazan kişilerin dahi yorumlari hala aynı (yeni yorum yapan arkadaşlara sözüm yok.) Hz.isa nin en çok kullanılan bir sözü var o aklıma geldi Her neyse artık bu konu dan sonra kimin ne için emek harcadığı belli oldu daha fazla üstlemeyelim .. bu kişiler sayesin de forum dan soğudum (Tarafsiz modlara emekleri için teşekkürler)

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Yani elinde sonunda o kupa gelicek, 13/14 sezonu başlamadan bile olabilir. Tek beklenen yargıtay süreci.

Zaten yargıtaydan karar çıksa bile cezaları erteleyip içeri sokmazlar parası olanları, ama önemli olan kararın kesinleşmesi.

2-3 aya karar çıkacak deniliyor, çok az kaldı.

tsezer

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Herkes neyin ne olduğunu biliyor. Sonuç ortada. Bekleyip göreceğiz.

Fenerbahceee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
trabzonspor ligdeki yeri bellidir, 9.cu bitirmiştir anlıyacağınız trabzonsporda alın teri ne gezer, ligdeki yerleri bellidir, oynadıkları futbol trabzonspor taraftarını umut vermiyor, o yüzden 2010 ve 2011 yılında şampiyonluğa yaklaşmışken, trabzonspor puanı açmışken ligde sen mağlubiyet al, puan kaybet, sonra kupamızı istiyoruz deyin.

Fenerbahçe alnının hakkıyla kupayı almıştır ve tescillenmiştir, buna kimse engel olamıyacak. Hacıosmanoğlu nedense hepte fenerbahçenin kazandığı yıllardaki kupalara göz dikmiş komik olmaya başladı.

xxvolkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bizim bir şey yaptığımız yok. Ortada Fenerbahçe'nin tescillenen şampiyonluğunu kapmaya çalışan bir Trabzonspor var.

Trabzonspor'un yaptığı her deneme başarısız oldu çünkü Şampiyon belliydi. İstedikleri kadar uğraşsınlar şampiyon olamadıkları bir sezonun kupanısını zor alırlar.

Trabzonspor'a en çok kim destek veriyor? Galatasaray'lılar. Neden mi? Fenerbahçe'ye çelme takmak için. Ancak sadece kuru gürültüsünüz.

kuru gürültüyüz ya siz fenerliler halen şike yapmadığınızı savunuyorsunuz ya o yüzden uefa sizi şampiyonlar ligine aldı o sezon, sizi sadri kurtardı dua edin sadriye sabah akşam sadri sadece cas' a gitseydi siz ptt liginde oynuyordunuz siz

xxvolkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
diğerlerinki hakem odasına girip konuşuyor onlara da aynı şeyi söylüyormusunuz

tsezer

Asistan
Reaksiyon puanı
0
trabzonspor ligdeki yeri bellidir, 9.cu bitirmiştir anlıyacağınız trabzonsporda alın teri ne gezer, ligdeki yerleri bellidir, oynadıkları futbol trabzonspor taraftarını umut vermiyor, o yüzden 2010 ve 2011 yılında şampiyonluğa yaklaşmışken, trabzonspor puanı açmışken ligde sen mağlubiyet al, puan kaybet, sonra kupamızı istiyoruz deyin.

Fenerbahçe alnının hakkıyla kupayı almıştır ve tescillenmiştir, buna kimse engel olamıyacak. Hacıosmanoğlu nedense hepte fenerbahçenin kazandığı yıllardaki kupalara göz dikmiş komik olmaya başladı.

Fenerbahçeninde mahkemelerce tespit edilmiş şikesi var ne yapacaz şimdi ? Her takımın olabilir böyle sezonları.

efecans61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
bütün takımları kastederek konuşuyorum ki bu haltı onlar yedi onlar temizlesin arkadaş bize ne biz kendi işimizde hata yapsak onların umrunda olacak mı ?

Fenerbahceee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fenerbahçeninde mahkemelerce tespit edilmiş şikesi var ne yapacaz şimdi ? Her takımın olabilir böyle sezonları.

mahkemelerce tespit edilen neymiş? emenike içinde para sayarken görüntüleri var denildi ne oldu sonuç bir şey yok, 18 kulüp şike yapmıştı ne oldu bu sayı giderek niye düştü? son kararı yargı verecek artık karar bozulurmu, kabulmu görür o zaman konuşuruz ama ben inanıyorum fenerbahçeli futbolcular alnının akıyla o kupayı kaldırdılar. Bu arada Şikeyi Fenerbahçe tek başına yaptı değilmi, diğerleri masum, trabzonsporunda adı geçiyor meraklanmayın, hatır şikesi olarak.

tsezer

Asistan
Reaksiyon puanı
0
mahkemelerce tespit edilen neymiş? emenike içinde para sayarken görüntüleri var denildi ne oldu sonuç bir şey yok, 18 kulüp şike yapmıştı ne oldu bu sayı giderek niye düştü? son kararı yargı verecek artık karar bozulurmu, kabulmu görür o zaman konuşuruz ama ben inanıyorum fenerbahçeli futbolcular alnının akıyla o kupayı kaldırdılar. Bu arada Şikeyi Fenerbahçe tek başına yaptı değilmi, diğerleri masum, trabzonsporunda adı geçiyor meraklanmayın, hatır şikesi olarak.

http://spor.haber7.com/spor/haber/898435-tarihi-sike-davasinda-cikan-kararlar Kararlar burada.