İ7 işlemcili ve 8 gb ramli macbookum çok kasıyor ne yapabilirim

Bu konuyu okuyanlar

Regaib

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Macbookum bazen fazlasıyla kasıyor sorunun neyden olduğunu bir türlü anlayamadım ilk olarak torrent maveriks yükledim torrentten yükleyince kasma yapar dediler sonra app storedan indirdiğim sierra ile kurulum yaptım yine aynı fakat bir windows kurduğum zaman hiçbir sıkıntı olmuyor etkinlik monitöründen incelemeler yaptım cpu kullanımı yüzde 98 gözüküyor cpunun en başında en çok işlem gören kernel_task diye bişey var oda normalmiş bu kadar kullanım yapması forumda gezerken baktım işletim sistemi ile ilgili bişeymiş yardımcı olabilirseniz minnettar kalırım sağlıcakla kalın

Fotoğrafhttp://i.hizliresim.com/yEV0Y9.jpg

# GUVENLI MODDA ACILIRSA SORUN OLMUYOR

# BILGISAYARIMA ISLETIM SISTEMINI YENI YUKLEDIM DOSYA YOGUNLUGU FALAN OLAMAZ

# OTURUM AÇILDIĞINDA AÇILACAK ÖĞELER BOŞ FİNDER VE DOCK

Dip not:bu sorun ilk açıldıktan birkaç dakika sonra oluyor bide uyku modundan uyandırdıktan birkaç dakika sonra oluyor ilk kullanımda cpu 2-18 arasında ama bişey oluyor 98 çıkıyor

Macbook özellikleri
15 inch 2011 başı macbook pro
İ7 3. Nesil
8 gb ram
750 gb hdd
Amd radeon 6750m ekran kartı

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Format lazım. Yüklediğin program olma ihtimali yüksek

PrestigeMan

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Alalah cpu yu %98 kullanıyor. Anladığım kadarıyla windows olsaydı net bişey yazardım. Macbooktan anlamıyorum [emoji51] sen yeniden bi kur format at cpu na yine bi bak normal ise kurduğun programlarla alakalıdır.

Regaib

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayara yeni ve temiz bir kurulum yaptım Şu anda hiçbir program yüklü değil işletim sistemi sıfır halinde sadece yüklü format bir çözüm olamaz yazılımla alakalı MacBook yazılımından anlayan birisi varsa durumu çözebilir diye tahmin ediyorum

Regaib

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sierra zaten apple com dan indirilen bir sürüm sahte falan değil mac storedan kendim indirdim