İ5 9600k alıcağım olaylar olaylar :)

Bu konuyu okuyanlar

dodobaskan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar arkadaşlar i5 9600k aldım ürün indirimdedi kargocu ürünü getirmiyor arıyor aradım olması için arıyorum meşgul hep sora başka telden arıyorum çalıyor meğerse engellemiş teslim etmemek için aradıgımdada küfür ediyor. HEPSİJET KARGOYSA ALMAYIN ŞUBESİ BİLE YOK :)

Son düzenleyen moderatör:

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
O nasıl birşey ya

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Ürünün üzerine yatma gibi bir durum olamaz hepsijet hepsiburada'nın kendi kargo firması şuan için kendi sattığı ürünlere hizmet verdiği için şubesinin olmaması normal yani senin direk muhattabın hepsiburada eğer dediğin gibi bir durum varsa ve kargocu sana hakaret ettiyse hepsiburada'yı ara söyle bu kadar basit ürün kargoyu verilmişse hepsiburada indirimde diye geldik yoktunuz yapsın ürünü satıştan kaldırır olur biter..

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Merhabalar arkadaşlar i5 9600k aldım ürün indirimdedi kargocu ürünü getirmiyor arıyor aradım olması için arıyorum meşgul hep sora başka telden arıyorum çalıyor meğerse engellemiş teslim etmemek için aradıgımdada küfür ediyor. HEPSİJET KARGOYSA ALMAYIN ŞUBESİ BİLE YOK :) 0549 824 9210 Kargocunun numarası sen gibi insan görünümlü varlıklar yüzünden hayat kötü dağılsın numara

Nasıl bir şey yaşadın da adam seni engelledi, ben son telefonumu hepsiburada dan aldım kendi kargosu ile geldi adam yanımda kendisi hatırlattı bu firmanın deposunda gelen mallarda sıkıntı olabilir yanımda aç diye.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Orasını bilemem de numara doğru mu hakikaten kişisel verilerin kişilerin rızası olmadan paylaşmayı yasaklayan bir yasa var biliyorsun demi :)

Son düzenleyen moderatör:

dodobaskan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kişisel veride telefon numarası mı olıyor ne güzel doğru tabiki kişi benden şikayetçi olduğunda bende küfürden şikayetçi olurum çunku ad soyad yok :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biri onada yazar elbet
Mesaj otomatik birleştirildi:

Orasını bilemem de numara doğru mu hakikaten kişisel verilerin kişilerin rızası olmadan paylaşmayı yasaklayan bir yasa var biliyorsun demi :)
Bende ceza yerim doğru diyon kaldıralım ben yazcam yeri bilirim .d