i5 8600k +Msi Z370 Anakartlı Sistem.

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
0
bu sistemde sıkıntı yaratacak bir parça varmı bütcem 5600 tl ona göre önerilerinizi bekliyorum. ssd koymadım 1 ay sonra onuda alacagım.

Soğutucu olarak daha iyi bir sogutucu var ise 160 tl ye kadar önerirseniz oda olur yada soğutucu iyi ama anakartı değiş derseniz onada bi 60 tl ekleyip atabilirsiniz. oyun amaçlı topluyorum

Herkeze iyi forumlar.

Ekli dosyalar

• awda.jpg
    awda.jpg
    105.7 KB · Görüntüleme: 751

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,361
sıkıntı yok ta sıvı soğutucular pahalı o fiyat seviyesinde hiç bulamazsın bütçen varsa bunu al COOLER MASTER MASTERLIQUID PRO 120MM

Reaksiyon puanı
0
Hocam şimdilik o soğutucuyu alamıyorum ama ileride değiştirmeyi zaten düşünüyorum. şu haliyle bir problem yok ise sipariş vermeyi düşünüyorum. anakart için bir öneriniz varmıdır 100 tl artıyor çünkü onada daha iyi bir anakart alabilirmiyim yani ileriye dönük .benim alacağım 635 . 735tl civarı bir anakart var ise aklınızda onuda belirtir iseniz çok sevinirim teşekkürler.
--- Gönderi Güncellendi ---
sıkıntı yok ta sıvı soğutucular pahalı o fiyat seviyesinde hiç bulamazsın bütçen varsa bunu al COOLER MASTER MASTERLIQUID PRO 120MM

AkçakocaLı

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Sıkıntı yok şu an almayı istediğin soğutucu bile işini görecektir. Sistem ise uzun yıllar stabilitesini koruyacak güzellikte. şİmdiden hayırlı olsun , darısı bizim başımıza böyle bir sistemin :D

Reaksiyon puanı
0
İnşallah herkese daha iyileri nasip olur.Yorumunuz için teşekkür ederim.
Sıkıntı yok şu an almayı istediğin soğutucu bile işini görecektir. Sistem ise uzun yıllar stabilitesini koruyacak güzellikte. şİmdiden hayırlı olsun , darısı bizim başımıza böyle bir sistemin :D

Reaksiyon puanı
0
Hocam msi rx 580 armor sipariş verdm bu cok pahali geliyor birdd çok arastirdim 20 fps degisiyor her oyunda 20 fps dd olmasin hocam ne olacakki

Miscrowt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hocam msi rx 580 armor sipariş verdm bu cok pahali geliyor birdd çok arastirdim 20 fps degisiyor her oyunda 20 fps dd olmasin hocam ne olacakki
Hocam ben resimde galaxın 1070 ini 2300 e alacağınızı görünce atayım dedim bütçeniz kurtarmıyorsa yapıcak bir şey yok hayırlı olsun hocam.

Reaksiyon puanı
0
Galax alacaktimda monitor aldim onun yerine asus vp228de biraz boyle gitsinde masaustu kolay herseyi degisiyo laptoodan çok cektim ondan topladim bunuda gelsin pubg gelsin rainbow ins allah isteyen herkeze nasip eder.