i12 tws AirPods alan varmı?

Bu konuyu okuyanlar

BurakY0

Asistan
Reaksiyon puanı
26
İ12 tws upgrade premium airpods alan varmı alan varsa tavsiye ediyor musunuz aldıysanız nerden aldınız?

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
çakma mal olarak biliyorum bu sürümleri uzak durun daha uyguna adı sanı bilinen güzel firmalardan alın hem sağlığınıza zarar vermesin hem daha kaliteli müzik keyfi al hem şarjın falan daha iyi gitsin boşverin airpodsa benzemesin siz kullanışlılığına bakın

BurakY0

Asistan
Reaksiyon puanı
26
çakma mal olarak biliyorum bu sürümleri uzak durun daha uyguna adı sanı bilinen güzel firmalardan alın hem sağlığınıza zarar vermesin hem daha kaliteli müzik keyfi al hem şarjın falan daha iyi gitsin boşverin airpodsa benzemesin siz kullanışlılığına bakın
Ama başka güzel yok ki Bluetooth kablolular var iğrenç gözüküyor galaxy buds var kötü gözüküyor

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
şahsen benim için önemli olan şekil değiş işlevidir. O yüzden size buds tarzı 100 küsür ₺’ye çok güzdl kulaklıklar önerebilirim. Ama yok ben airpods tarzı istiyorum diyorsanız AirDots Pro ve FreeBuds Lite modeline bakmanızı tavsiye ederim

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Bunlarla sadece konuşma yapabilirsin müzik dinlemek amacı ile alıyorsan daha kaliteli ürünlere yönelmelisin çünkü bass felan hiç birşey yok..

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
ya görünüşü kötü olsun banane adam gibi çalışsın yeter arkadaş, güzel gözüküyor diye alırsan pişman olursun. önemli olan işlevselliğidir.