I-phone için soru ?

Bu konuyu okuyanlar

sahinkp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar suudi arabistanda Iphone 3g varmı varsa ne kadar tahmini haca giden yakın bir akrabama aldıracam cevap bekliyorum cevaplarsanız çok sevinicem. :icon_:
çıldırdım yaw:wacko: hiç bir yerde bulamadım sorumun cevabını yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

birde getirttirdikten sonra burda kaydettirmesi sorun oluyormu kayıt için ne gerekli?

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
hacca giden akrabanın pasaportuna daha önce bir şekilde telefon kaydedilmemişse dönüşte havaalnında kayıt yapıyorlar ancak bir sorun var velevki orda i-phone aldı acaba hattı Türkiye için açık olacak mı? ha olması önemli değil kırdırırım diyorsan son bir şey daha söyleyeyim ben de bir arkadaşım var sudi arabistanda çalışıyor orada ki bilgisayar fiyatları ile buradakileri kıyasladık hemen hemen aynı pek bir fark yok... İphone için de bu geçerli olur mu bilmiyorum....

sahinkp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hacca giden akrabanın pasaportuna daha önce bir şekilde telefon kaydedilmemişse dönüşte havaalnında kayıt yapıyorlar ancak bir sorun var velevki orda i-phone aldı acaba hattı Türkiye için açık olacak mı? ha olması önemli değil kırdırırım diyorsan son bir şey daha söyleyeyim ben de bir arkadaşım var sudi arabistanda çalışıyor orada ki bilgisayar fiyatları ile buradakileri kıyasladık hemen hemen aynı pek bir fark yok... İphone için de bu geçerli olur mu bilmiyorum....

verdiğin cevap için teşekkürler ama hala 1 soru kaldı I-phone arabistanda varmı yokmu??? :excl::excl::excl::excl::excl::excl::excl:

F-rekans

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Arabistan sitelerine sor... :D Hem petrol zengini bir ülkede neden iphone olmasın demi...

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Resmi olarak satılmıyor sanırım Arabistan'da Apple'ın sitesinde ülke adını göremedim.

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Ben arabistanda ki arkadaşıma sordum
burada İphone gelmedi dedi...
gelse de orjinalini bulmak imkansız gibi bir şey dedi...
piyasa SONY dolu bir tane orjinal yok diyor...