İ phone 6s plus halen alınır mı ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

amazing

Üyecik
Elimde 3000 tl lik bir bütçe var şuan bu yılda i phone 6s plus almak mantıklı mı ?

BoJack

Üyecik
ios kullanmayı özellikle sevmiyorsan o fiyata çok daha iyi seni oyunlarda vs. uçuran bir android cihaz alman daha mantıklı olucaktır iosu özellikle tercih ediyorsan alınabilir

Drogba39

Doçent
İlla ios istiyorsan 200-300 TL daha ekle iPhone 7 al bence. iPhone 6 son güncellemeyi almıyor, bu saatten sonra alınmaz bence.

amazing

Üyecik
ios kullanmayı özellikle sevmiyorsan o fiyata çok daha iyi seni oyunlarda vs. uçuran bir android cihaz alman daha mantıklı olucaktır iosu özellikle tercih ediyorsan alınabilir
İlk defa ios kullanıcam bundan önce hep android kullandım iosa geçmek istiyorum diye i phone istiyorum fakat 6 veya 7 eski olduğu için kararsız kaldım

amazing

Üyecik
İlla ios istiyorsan 200-300 TL daha ekle iPhone 7 al bence. iPhone 6 son güncellemeyi almıyor, bu saatten sonra alınmaz bence.
İlk defa iosa geçiş yapmak istiyorum peki i phone 7 almamı önerir misin veya farklı bir cihaz önerin var mı ?

Alınmaz. Nedenleri ile açıklıyorum.
Güncelleme almayabilir. iPhone 7 ve üzeri tavsiye ederim.
Tasarım geride kaldı. Artık markalar sonsuz ekran için yarışırken tavsiye etmem.
Bükülme sorunları var... Tabi hemen bir anda kasti yapmasanız bile cepte zamanla olabilir.
Hızlı şarj yok. 5W adaptör ile uğraşmak çok can sıkıcı olabilir. Pil, kamera v.s. durumları da var.

stat counter