Hyundai Accent Blue Alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Azizknmoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Herkese merhabaler hyundai accent blue otomatik almayı düşünüyorum 2014 15 model sizce alınır mı ?

Mehmet Kadak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Herkese merhabaler hyundai accent blue otomatik almayı düşünüyorum 2014 15 model sizce alınır mı ?
Accente vereceğin parayı Jetta ya veya Focus a ver kalite anlamında daha iyi
Yol tutuşu olarak Focus al ama genişlik istiyorsan Jetta kalite olarak ortalama aynılar

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Bütçeniz nedir? Yukarıda arkadaşın verdiği örneklerle sizin almayı düşündüğünüz modelin aynı fiyat aralığında olduğunu sanmıyorum. Onlar daha pahalıdır diye düşündüm. Fiyattan bağımsız düşünürseniz de ben accent almak yerine 11-12 model temiz focus bulursanız onu almanızı öneririm.

Azizknmoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bütçeniz nedir? Yukarıda arkadaşın verdiği örneklerle sizin almayı düşündüğünüz modelin aynı fiyat aralığında olduğunu sanmıyorum. Onlar daha pahalıdır diye düşündüm. Fiyattan bağımsız düşünürseniz de ben accent almak yerine 11-12 model temiz focus bulursanız onu almanızı öneririm.
55 bin kardeşim

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
O fiyata aklıma gelen ilk modeller Fluence ve Focus. Bence bu iki modelde Accent'den kalite olarak en az iki tık daha iyi. Fluence'ler sorunsuz arabalar nerdeyse, masrafı arızası az olur. Focus ise sürüş zevki olsun, yol tutuş ve kalite bakımından da bence Accent'den önde. Sizin için aslında seçim kaliteli ama biraz daha düşük modelli ve yüksek km li bir araba mı yoksa kalite olarak bunlardan biraz daha zayıf ama daha yeni model bir Accent mi soruları arasında olacak gibi görünüyor. Kendi adıma kalite ve diğer konular bakımından ilk seçenek bana daha mantıklı geliyor şayet temiz bir araba bulabilirseniz. Accent lerin otomatiğini tam bilemem ama düz vitesleri genelde taksi çıkması olabiliyor, buna da dikkat etmek gerekiyor sanıyorum.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Alınır ama tat vermez kalite konfor sıfır kartondan yapılmış gibi en iyi tarafı parçası bol ve büyük bir kronik sorunu yok

55 bin e lancer alırdım 2009 model ve üstü yıllarca kullanırım dersen yazılım ile birçok özelliği açılıyor tasarımıda güzel

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Lada Samara al ona para sacma.
Lada jonforlu degil dersen bu kadar kibar olma acik delikanli ol.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Milyonlarim yok olsada 50K arabaya vermem.
IMG-20190822-WA0021.jpg

Bunada mı? Ben olsam verirdim

Son mesajlar