Hyprex Cloud 2 hakkında yardımlarınızı bekliyorum

Bu konuyu okuyanlar

KaganUge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle herkese iyi geceler, konuyu yanlış yere açtıysam kusuruma bakmayın forum siteleri aram oldum olası iyi olmadı... :)

Yıllardır Asus Cerberus Kulaklık kullanmaktaydım ASUS CERBERUS OYUNCU KULAKLIĞI eskidiği için değiştirme fırsatı buldum...
Hemen hemen her yayıncıda gördüğüm benimde çok hoşuma giden hatta hayalim olan HypreX Cloud 2 aldım dün elime ulaştı. Dünden beri oyunlarda deniyorum ama eski aşına olduğum yani Asus da duyduğum sesten çok farklı bir ses geliyor kulağıma anlam veremedim hatta oyunda duyduğum sesleri duymaz oldum kısaca ses kasamaz bir hale geldim. Saatlerce bilgisayar başında oturan biriyim eski kulaklığım ile hiç bir şekilde baş ağrısı yaşamazken bu kulaklık ile başım çatlayacak kıvama geliyor nedeni ise hiç bir şekilde bass yok sadece son şiddette tizz berbat bir ses geliyor. 7.1 den mi kaynaklanıyor anlam veremedim ilk kez 7.1 kullandığım içinde bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum. Son olarak bir kaç sorum olacak size?

Kulaklığın Driver'ı var mı?

Önerebileceğiniz ayarlar var mı?

Son söz: Lütfen yanlış anlamayın burada kulaklığı kötülemiyorum sadece yukarıda belirttiğim sorunlarım var eminim ki bu sorunları bilen birileri vardır yardımlarınızı bekliyorum....

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Dediğinizi yaptım hocam ama sonuç 0. 100m ilerdeki adamın çatışma sesleri 2m yanımdaki adamın ayak seslerini bastırıyor ve ses kasmam çok zor oldu . 7.1 i kapatsamda gene güzel değil :confused:
Kulaklığın kendisinde arıza olabilir belki çünkü kullananların hepsi 5 yıldız vermiş kulaklık için.Rahatlık olayına bir şey diyemeyeceğim belki kafa yapınıza uymuyor olabilir ama bu kadar kötü sonuç almanız garip.

KaganUge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kulaklığın kendisinde arıza olabilir belki çünkü kullananların hepsi 5 yıldız vermiş kulaklık için.Rahatlık olayına bir şey diyemeyeceğim belki kafa yapınıza uymuyor olabilir ama bu kadar kötü sonuç almanız garip.

Kafa yapısıyla ilgili hiç bir sıkıntı yok hocam gayet rahat ama sesler rahatsız edici