HyperX Cloud II Kulaklık Hakkında Bilgi

Bu konuyu okuyanlar

Venceremos1940

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Merhabalar.
Bu kulaklığı alma niyetindeyim ama pek bir bilgim olduğu söylenemez.
FPS oyunlarda kullanacağım.
Ses kartı , ana kart vs dikkat etmem gereken şeyler var mı? Uyum sağlamama gibi bir problem yaşar mıyım?

bu iki ürün arasında renk dışında bir fark var mı?
Bilgi sahibi olanlar yardımcı olursa sevinirim. Daha farklı kulaklık önerilerine açığım.

Şimdiden teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
İyi bir kulaklıktır zaten kendi ses kartı var alternatif olarak steelseries arctis 5 önerebilirim..

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Bu saatten sonra bu fiyata alınmaz benden demesi zira 2014 yapımı bir kulaklık daha güncelleri var Arctis 5 ve Razer Kraken TE gibi.

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Kraken T.E almanı öneririm kullanıyorum müzik dinlerken, oyun oynarken hiç bir sorun yaratmadı aşırı rahat.

Venceremos1940

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Yorumlarınız için teşekkür ederim. 11. aydaki indirimi bekleyeceğim kulaklığı almak için.
Önerileriniz dahilinde Kraken T.E ve Arctis 5 arasında bir seçim yapacağım. Sizce hangisi olmalı?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Yorumlarınız için teşekkür ederim. 11. aydaki indirimi bekleyeceğim kulaklığı almak için.
Önerileriniz dahilinde Kraken T.E ve Arctis 5 arasında bir seçim yapacağım. Sizce hangisi olmalı?
İhtiyacına göre seçim yapmalısın. Kraken TE ses konusunda daha iyi özellikle bass konusunda. Arctis serisinde kulak pedleri deriden olmadığı için çok rahat hava alıyor ve hiç terletmiyor dolayısıyla da aşırı rahat. Zamanında günde 9-10 saat takıyordum hissetmiyordum bile. Kraken TE ses konusunda Arctis ise rahatlık konusunda daha iyi diyebilirim. Kraken TE mikrofon konusunda ne kadar iyi bilmiyorum ama Arctis o konuda mükemmel.

Venceremos1940

Asistan
Reaksiyon puanı
65
İhtiyacına göre seçim yapmalısın. Kraken TE ses konusunda daha iyi özellikle bass konusunda. Arctis serisinde kulak pedleri deriden olmadığı için çok rahat hava alıyor ve hiç terletmiyor dolayısıyla da aşırı rahat. Zamanında günde 9-10 saat takıyordum hissetmiyordum bile. Kraken TE ses konusunda Arctis ise rahatlık konusunda daha iyi diyebilirim. Kraken TE mikrofon konusunda ne kadar iyi bilmiyorum ama Arctis o konuda mükemmel.
İşten geldiğimde 2-3 saat CsGo oynarken kullanacağım. Mikrofon ve ses kalitesi iyi olsun kafi. Genelde diziyi ses sisteminden dinliyorum ama bazı bazı kulaklığı tercih ediyorum. Yani hafta içi günlük max 3 saat, hafta sonu ise max 5/6 saat aralıklarla kullanırım. Bunları baz aldığımızda hangisi daha çok işime yarar?

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
İşten geldiğimde 2-3 saat CsGo oynarken kullanacağım. Mikrofon ve ses kalitesi iyi olsun kafi. Genelde diziyi ses sisteminden dinliyorum ama bazı bazı kulaklığı tercih ediyorum. Yani hafta içi günlük max 3 saat, hafta sonu ise max 5/6 saat aralıklarla kullanırım. Bunları baz aldığımızda hangisi daha çok işime yarar?
T.E'yi şuan kullanıyorum mikrofon kalitesi çok iyi ses kaliteside aynı şekilde. Aşırı rahat çok uzun süre taktığımda rahatlık konusunda sorun yaşamadım ve müzik dinlerkende iyi Synapse üzerinden modları değiştirebiliyorsun.

Venceremos1940

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Teşekkür ederim yorumlarınız için. T.E'ye yoğunlaşıp indirim kovalayayım madem :)

bu ikisi arasında renk dışında bir fark var mı? sanırım biri 7.1 özelliğe sahip

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Teşekkür ederim yorumlarınız için. T.E'ye yoğunlaşıp indirim kovalayayım madem :)

bu ikisi arasında renk dışında bir fark var mı? sanırım biri 7.1 özelliğe sahip
Sadece iki renk ve renkler dışında farklılık bulunmuyor.

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
800 etmez bu kulaklık. cloud alpha daha iyi(oyunda denemedim daha). Sanal 7.1 gereksiz.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
arkadaşlar razer kraken t.e midir bu?
alınır mı? yoksa yanlış ürün mü? siyah olanı 359tl şu an
Bu değil. Yanlış resim koymuşlar. Yorumlara bakarsanız ses kartının olmadığını söylemişler. Şuan en ucuz burada var.

Venceremos1940

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Bu kulaklık indirime girer diye bekledim ama indirim göremedim ben. 500e kadar inseydi almayı düşünüyordum.
Güncel sorum şu şekilde; Bu kulaklığa bu parayı vermek doğru mudur? Yoksa başka alternatiflere mi yönelmeliyim?

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Bu kulaklık indirime girer diye bekledim ama indirim göremedim ben. 500e kadar inseydi almayı düşünüyordum.
Güncel sorum şu şekilde; Bu kulaklığa bu parayı vermek doğru mudur? Yoksa başka alternatiflere mi yönelmeliyim?
Razer dahil şu anda attığım ürünlerin hepsi fiyatını hak eden ürünler.

deaddaysby

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kankalar bende cloud 2 almayı planlıyorum ama 2. el 1300 tl ye adamla anlaştım ortalama fiyatlar 1 k ile 2 k arasında sizce bi sıkıntı olur mu adam temiz kullanmış nelere dikkat etmeliyim