HyperX Cloud II Kulaklık Hakkında Bilgi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Venceremos1940

Asistan
Merhabalar.
Bu kulaklığı alma niyetindeyim ama pek bir bilgim olduğu söylenemez.
FPS oyunlarda kullanacağım.
Ses kartı , ana kart vs dikkat etmem gereken şeyler var mı? Uyum sağlamama gibi bir problem yaşar mıyım?

bu iki ürün arasında renk dışında bir fark var mı?
Bilgi sahibi olanlar yardımcı olursa sevinirim. Daha farklı kulaklık önerilerine açığım.

Şimdiden teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

Logithx

Profesör
İyi bir kulaklıktır zaten kendi ses kartı var alternatif olarak steelseries arctis 5 önerebilirim..

Froseth

Doçent
Kraken T.E almanı öneririm kullanıyorum müzik dinlerken, oyun oynarken hiç bir sorun yaratmadı aşırı rahat.

Venceremos1940

Asistan
Yorumlarınız için teşekkür ederim. 11. aydaki indirimi bekleyeceğim kulaklığı almak için.
Önerileriniz dahilinde Kraken T.E ve Arctis 5 arasında bir seçim yapacağım. Sizce hangisi olmalı?

Görkem Say

Адидже
Yönetici
Super Moderator
Editor
Yorumlarınız için teşekkür ederim. 11. aydaki indirimi bekleyeceğim kulaklığı almak için.
Önerileriniz dahilinde Kraken T.E ve Arctis 5 arasında bir seçim yapacağım. Sizce hangisi olmalı?
İhtiyacına göre seçim yapmalısın. Kraken TE ses konusunda daha iyi özellikle bass konusunda. Arctis serisinde kulak pedleri deriden olmadığı için çok rahat hava alıyor ve hiç terletmiyor dolayısıyla da aşırı rahat. Zamanında günde 9-10 saat takıyordum hissetmiyordum bile. Kraken TE ses konusunda Arctis ise rahatlık konusunda daha iyi diyebilirim. Kraken TE mikrofon konusunda ne kadar iyi bilmiyorum ama Arctis o konuda mükemmel.

Venceremos1940

Asistan
İhtiyacına göre seçim yapmalısın. Kraken TE ses konusunda daha iyi özellikle bass konusunda. Arctis serisinde kulak pedleri deriden olmadığı için çok rahat hava alıyor ve hiç terletmiyor dolayısıyla da aşırı rahat. Zamanında günde 9-10 saat takıyordum hissetmiyordum bile. Kraken TE ses konusunda Arctis ise rahatlık konusunda daha iyi diyebilirim. Kraken TE mikrofon konusunda ne kadar iyi bilmiyorum ama Arctis o konuda mükemmel.
İşten geldiğimde 2-3 saat CsGo oynarken kullanacağım. Mikrofon ve ses kalitesi iyi olsun kafi. Genelde diziyi ses sisteminden dinliyorum ama bazı bazı kulaklığı tercih ediyorum. Yani hafta içi günlük max 3 saat, hafta sonu ise max 5/6 saat aralıklarla kullanırım. Bunları baz aldığımızda hangisi daha çok işime yarar?

Froseth

Doçent
İşten geldiğimde 2-3 saat CsGo oynarken kullanacağım. Mikrofon ve ses kalitesi iyi olsun kafi. Genelde diziyi ses sisteminden dinliyorum ama bazı bazı kulaklığı tercih ediyorum. Yani hafta içi günlük max 3 saat, hafta sonu ise max 5/6 saat aralıklarla kullanırım. Bunları baz aldığımızda hangisi daha çok işime yarar?
T.E'yi şuan kullanıyorum mikrofon kalitesi çok iyi ses kaliteside aynı şekilde. Aşırı rahat çok uzun süre taktığımda rahatlık konusunda sorun yaşamadım ve müzik dinlerkende iyi Synapse üzerinden modları değiştirebiliyorsun.

Venceremos1940

Asistan
Teşekkür ederim yorumlarınız için. T.E'ye yoğunlaşıp indirim kovalayayım madem :)

bu ikisi arasında renk dışında bir fark var mı? sanırım biri 7.1 özelliğe sahip

Froseth

Doçent
Teşekkür ederim yorumlarınız için. T.E'ye yoğunlaşıp indirim kovalayayım madem :)

bu ikisi arasında renk dışında bir fark var mı? sanırım biri 7.1 özelliğe sahip
Sadece iki renk ve renkler dışında farklılık bulunmuyor.

TBM

Dekan
800 etmez bu kulaklık. cloud alpha daha iyi(oyunda denemedim daha). Sanal 7.1 gereksiz.

stat counter