Hyperx Cloud 2 Mikrafon Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
daha düne kadar hiçbi sorun yokken bugün birden bire gündüz mikrafondan karşı tarafa aşırı cızırtı gitmeye başladı ardındanda şuanda hiç ses gitmiyo suyla teması falanda olmadı bunu nasıl düzeltebilirim veya cloud 2nin sadece mikrafonunu nerden satın alabilirim çıkarıp takılabiliyo mikrafon

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
mikrofonu 2. el sitelerinde satan bulursan alırsın ancak ama garantiye göndermen daha mantıklı

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
problemim çözüldü garantiye yollayınca fazla beklettikleri için yollamak istememiştim ama yollamak zorunda kaldım hypex'e mail atınca ertesi gün mikrofon yolladılar ama gene çalışmadı Türkiye distribütörünü aradım kulaklık girişinde sorun vardır o zaman dedi yolladım yenisiyle değiştirdiler

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
problemim çözüldü garantiye yollayınca fazla beklettikleri için yollamak istememiştim ama yollamak zorunda kaldım hypex'e mail atınca ertesi gün mikrofon yolladılar ama gene çalışmadı Türkiye distribütörünü aradım kulaklık girişinde sorun vardır o zaman dedi yolladım yenisiyle değiştirdiler
tüm bu olaylar nekadar sürede gerçekleşti hocam?
benim kulaklığı aldığım yere (gameekstraya) yolladım 20 günde yenisiyle değiştirdiler.
gönderdiğiniz yerin adı ne acaba

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
tüm bu olaylar nekadar sürede gerçekleşti hocam?
benim kulaklığı aldığım yere (gameekstraya) yolladım 20 günde yenisiyle değiştirdiler.
gönderdiğiniz yerin adı ne acaba
Normalde bu tarz şeyler çok uzun sürüyo o nedenle başta hiç uğraşmıyım servisle dedim ama beni baya şaşırttılar
Hyperx'e mikrofonumda sorun olduğuna dair mail attım ertesi gün cevapladılar adres bilgilerini yollayın birde fatura resmi gönderin dediler aynı gün içinde yolladım bi sonraki gün yeni mikrofon geldi daha sonra Hyperx'in Türkiye distrüntörü Endeks Bilişimmiş aradım onları kayıt oluşturun sonra bize yollayın bakalım dedi tamam dedim mail attım ertesi gün cevapladı hyperx daha sonra kulaklığı Endek Bilişimden verdikleri adrese salı günü yolladım perşembe günü
aradılar bu gün veriyoruz kargoya yenisini diye ertesi gün ulaştı

yani ilk Hyperx ile iletişime geçerseniz 5 direk Endeks Bilişimle iletişime geçerseniz 3 günlük bi süreci var
--- Gönderi Güncellendi ---
buadan Müşteri Hizmetleri - Online Teknik Destek | HyperX Hyperx'e mail atıp kayıt oluşturabilirsiniz.
yada direk burayla iletişime geçebilirsiniz Endeks Bilişim